Czy Twoje dziecko jest zainteresowane zrobieniem czegoś wyjątkowego! A może chcesz zrobić coś, co ozdobi Twoje miejsce? Oto świetny pomysł na zrealizowanie swojej artystycznej pasji. Posiadanie kilku niewykorzystanych koralików w domu! Oto najlepszy sposób na wykonanie niesamowitych prac rzemieślniczych z koralików, które nadadzą aspirujący wygląd Twojemu wnętrzu. Dostępne są szerokie kolekcje różnych kształtów, rozmiarów, a także materiałów do prac rękodzielniczych z koralików, można przymocować koraliki igłowe. Ta grafika z koralików jest używana głównie przez projektantów biżuterii do tworzenia wzorów typu naszyjnik.

Najlepsze chleby rzemieślnicze dzieła sztuki i pomysły:

Oto kilka wspaniałych pomysłów, jak najlepiej wykorzystać bezużyteczne koraliki w Twoim domu,

1. Stojak na koraliki:

To wyjątkowe dzieło sztuki z pewnością doda uroku Twoim dekoracjom. Podstawa lampy wykonana jest z różnych koralików rzemieślniczych tworzących zakryty wzór z miejscem na żarówkę na górze.

2. Siedzące ananasy:

Chcesz dać swojemu dziecku nową i niepowtarzalną zabawkę do nauki nazw owoców i warzyw! Siedzące ananasy są pięknym sposobem na ich wyjaśnienie, wykonane z różnokolorowych koralików. Możesz podarować to rzemiosło z koralików swojej ukochanej osobie lub użyć ich jako wizytówki na meblach telewizyjnych.

3. Breloczek z delfinami:

Robienie breloczków to najlepsze pomysły na koraliki. Używając różnych kolorowych koralików, można zrobić breloczki, takie jak delfin, słonie i wiele innych, aby zrobić delikatny breloczek. Ten jest najczęściej oferowany przez młode dziewczyny do swoich rowerów. Koraliki w kolorze żółtym lub różowym zapewniają odpowiednie wykończenie.

4. Dzwonek wietrzny z koralików:

Koralikowa sztuka i rzemiosło nadały nowy wygląd dzwonkowi z koralików. Dzwonek wykonany jest z różnych koralików tworzących kształty serc wiązanych jedwabnymi sznurkami, aby stworzyć idealny dzwonek. Możesz również dodać koraliki do sznurków. Zawieś to rzemiosło w przedpokoju lub kuchni w swoim domu.

5. Pudełko na długopisy z koralikami:

Kiedy pudełko na długopisy jest wykonane z wielu plastikowych koralików rzemieślniczych, nadają one oszałamiający wygląd dekoracji stołu. Wykonane z różnych kolorowych koralików, są mocno przymocowane, aby pudełko było wystarczająco mocne.

6. Zroszony Rangoli:

Małe koraliki do rękodzieła są szeroko stosowane do robienia uroczych Rangoli. Z różnych kolorowych koralików naklejane są na kartki papieru, tworząc niesamowite wzory. Takie ozdobne rangoli z koralików są szeroko stosowane do ozdabiania stopni drzwi na Diwali.

7. Wazon do dekoracji ślubnych:

Urocze perłowe koraliki rzemieślnicze użyte do wykonania dekoracyjnego wazonu nadają czarujący wygląd. Wazon wykonany jest z pasków włókien, na które dodawane są perły. Jeśli chcesz dodać wazonowi więcej uroku, dodaj do niego trochę oświetlenia.

8. Naszyjnik z koralików:

Biżuteria to najlepsze rękodzieło z koralików kucyka, które jest wykonane przy użyciu różnych kolorowych koralików i zawieszki z gwiazdką na końcu. Popularny wśród dzieci naszyjnik jest również noszony przez nastolatki w college’ach, aby uzyskać inny wygląd.

9. Szklany garnek na świecę:

Rękodzieło ze szklanych koralików jest obecnie modne, dodając nowy wygląd do dekoracji przy świecach. Doniczka może być wykonana z jedno-, dwu- lub wielokolorowych koralików szklanych na romantyczny wieczór. Możesz to zrobić samodzielnie i w wolnym czasie.

Rękodzieło z koralików dla dzieci było najlepszym sposobem na włączenie dziecka w coś kreatywnego podczas wakacji. Podarowanie tych pęków koralików wraz z wzorem do wykonania pomogłoby im nauczyć się czegoś nowego.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.