Chcesz, aby Twoje dzieci były w coś zaangażowane podczas wakacji! Pomysły na rzemiosło bobrowe to świetny sposób, aby pozwolić im się uczyć i bawić. Sztuka obejmuje po prostu wycinanie i wklejanie papierowych rękodzieł dla danego tematu. Jest to najszersza działalność prowadzona w przedszkolach, szkołach podstawowych, przedszkolach itp.

Najlepsze rękodzieło bobrowe dla przedszkolaków i dzieci:

Oto niektóre z niesamowitych projektów rzemieślniczych wykonanych przez bobra,

1. Wieszak Scout Beaver:

Wieszak na bobry harcerskie

Chcesz zaprojektować swój wieszak! Oto pomysł, który idealnie pomógłby ci w rzemiośle bobrowym. Na wieszaku znajduje się scentralizowany bóbr, który ma czapkę w mundurze harcerskim.

2. Kapelusz bobra:

Kapelusz Beaver Baby

Tak, może to być idealny prezent z wełny dla Twojego dziecka. Podstępny bóbr występuje w różnych kolorach, tworząc pełną twarz niedźwiedzia z dwoma malutkimi uszami powyżej. To jest wykonane ręcznie, więc daje miękki dotyk.

3. Papierowa maska ​​bobra:

Papierowa maska ​​bobra

Pomysły rzemieślnicze dla bobrów do wykonania maseczki na twarz zawsze powstają przy użyciu papierowych naczyń. Dzieło artystyczne polegało na kolorowaniu, cięciu i przyklejaniu papierowych rękodzieł, aby stworzyć idealną maskę na twarz. Otrzymasz wykonany materiał w niskim budżecie, więc zdobądź ten wykonany wzór na ścianę swojej sypialni.

4. Alfabetyczne rzemiosło bobrów:

Alfabetyczne rzemiosło bobrowe

Popularnym sposobem na zabawę i naukę alfabetów jest rzemiosło bobrowe dla przedszkolaków. Rzemiosło wymaga dowolnego alfabetu, który jest oprawiony w wzór bobra z ogonem, zębami i oczami. Pomaga uczyć się w zabawny sposób, ten styl pomaga nauczycielom uczyć swoich małych uczniów we wzorcu stylu gry.

5. Kanadyjskie rzemiosło bobrowe:

Kanadyjskie rzemiosło bobrowe

Mówi się, że kanadyjski bóbr jest pracowitą sztuką bobra & rzemieślnictwo. Wykonany jest z ról bibułkowych wraz z papierami do wykresów w różnych kształtach i wzorach, aby stworzyć kompletnego bobra. Brązowy rzemieślniczy wzór bobra nadaje chwytliwy wygląd.

6. Torba papierowa bobra:

Torba papierowa bobra

Torby papierowe to ciekawy sposób na podarowanie dzieciom w wyjątkowy sposób. Brązowa papierowa torba ozdobiona jest wycinkami sowy, które nadają torbie uroczy wygląd z delikatną kokardką nad rączkami. Ten jeden fajny prezent dla twojej córeczki, jest ładnie wykonany.

7. Uchwyt na szczoteczkę do zębów Beaver:

Uchwyt na szczoteczki do zębów Beaver

Szukasz wyjątkowego uchwytu na pędzle! Oto projekt rękodzieła z tamy bobra wykonanej z papierowego naczynia i drewna, aby nadać idealny kształt szczotkotrzymacza. Dzieło sztuki można łatwo przymocować do każdej łazienki. Możesz zrobić trochę wyjątkowy sposób, aby zrobić bardziej chwytliwe rzemiosło bobra.

8. Bóbr w kształcie serca:

Bóbr w kształcie serca

Chcesz bawić się kształtami podczas nauczania! Najlepiej byłoby rozróżnić bobry rzemieślnicze w kształcie serca. Narysowany bóbr w kształcie serca jest bardziej godny podziwu dzięki różnym pracom drukarskim i rzemieślniczym. Ten daje uśmiech na twarzy twoich dzieci, zdobądź to rzemiosło dla swoich dzieci.

9. Okrągły projekt rzemiosła bobra:

Okrągły projekt rękodzieła bobra

Okrągłe pomysły rzemieślnicze dla bobrów dają cudowny wygląd w połączeniu z blaszanymi pokrywkami. Okrągły kształt uzyskujemy za pomocą plastikowych pokrywek, na które dzieci kolorują i naklejają niezbędne kształty tworząc twarz.

Bobrowe rzemiosło zwykle wiąże się z przyklejaniem i wycinaniem przedmiotów, jednak wraz ze zmianami w nauczaniu, są one teraz dostępne w postaci kolorowania w książkach, plastikowych okładkach i wielu innych. Są odcinane, formowane i mają niepowtarzalny kształt, aby wraz z nauką zaimponować widzom.

Źródło obrazów: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9.