Pluszowe misie są uroczą zabawką nie tylko dla dzieci, ale także dla nastolatków. Słodkość, którą niesie, sprawiła, że ​​jest to najbardziej poszukiwany przedmiot. A ta zabawka jest szeroko stosowana w różnych szkołach w postaci rzemiosła. Dzieci otrzymują różne techniki tworzenia uroczego wizerunku misia. Popularny jako rzemiosło niedźwiedzi, jest wytwarzany na różne sposoby.

Najlepsze zajęcia i pomysły na pluszowe misie dla dzieci:

Oto kilka powszechnie akceptowanych projektów rzemieślniczych do robienia pluszowego misia,

1. Miś z gazety:

Miś z gazety

Prasowe rzemiosło pluszowego misia jest dość popularne w szkołach. Miś powstaje poprzez łączenie różnych gazet, tworząc z niego różne kształty tworzące jednego misia. Dzieciom z pewnością spodoba się ten wykonany z gazety niedźwiedź.

2. Miś z mozaiką:

Miś z mozaiką

Mozaika to słynne rękodzieło dla dzieci w wieku przedszkolnym. Uczniowie otrzymują arkusz z wykresami, na którym narysowany jest pluszowy miś, a następnie proszeni są o przyklejenie brązowych kawałków papieru do pokolorowania misia. Dzieciom podoba się ten rodzaj rękodzieła; pomaga wyostrzyć ich kreatywność.

3. Papierowa twarz niedźwiedzia:

Papierowe Naczynie Niedźwiedź Twarz

Rzemieślnicze misie wykonane z materiałów odpadowych naprawdę robią najlepsze rzeczy. Tutaj z papierowego naczynia wykonuje się twarz misia, a uszy, nos i oczy wycina się z grubego papieru wykresowego. Ładne cięcie z odpowiednim wymiarem zapewnia dobry wygląd papierowego naczynia.

4. Śpiący miś:

Śpiący Miś

Pomysły na spanie pluszowego misia są najczęściej używane podczas tworzenia rzemiosła z kartami wykresów. Dom, niedźwiedź i drzewo są wykonane przy użyciu papieru do map i trzymane są nieruchomo na podłodze, aby nadać mu żywy wygląd. Dzieciom spodoba się to rzemiosło i zatrzymają to w swojej sypialni, dzieci lubią tworzyć nowe rzeczy.

5. Miś z pomponem:

Miś z pomponem

Wykonanie misia rzemieślniczego przy użyciu wełnianych dzianin z pewnością dałoby ci wzór pompona w postaci pluszowego misia. Miś może być wykonany w Twoim ulubionym kolorze wraz z dwoma guzikami na oczy. Jest to całkowicie ręcznie robione, więc miękka cecha jest kluczem do tego niedźwiedzia.

6. Marionetka pluszowego misia:

Marionetka pluszowego misia

Pomysły na rękodzieło z misiem lalek zostały zaadoptowane lata temu, aby misia poruszała się dwoma palcami. Miś kukiełkowy wykonany jest z grubego papieru, który robi dwa otwory poniżej na nogawce, aby go pokazać i przenieść. Prosty sposób na wykonanie niedźwiedzia, ten wzór zawsze będzie najlepszym wyborem.

7. Miś z bawełną:

Miś z bawełną

Pomysły na niedźwiedzie polarne są realistyczne, gdy są wykonane z bawełny, aby nadać im miękką, futrzaną twarz. Bawełna naklejona jest na papier kartonowy wycięty w kształt misia. Podawana jest głównie dzieciom w wieku przedszkolnym.

8. Alfabetyczny miś:

Alfabetyczny Miś

Rękodzieło z misiem dla małych dzieci, jeśli zostanie podane alfabetycznie, daje im doskonałą okazję do nauki z zabawą. Niedźwiedź jest tu narysowany alfabetem B z przyklejonymi oczami, rękami i nogami.

9. Stojący niedźwiedź polarny:

Stojący niedźwiedź polarny

Statek stojącego niedźwiedzia polarnego jest zazwyczaj przekazywany uczniom z drugiego miejsca. Misie otrzymują białą pozycję stojącą z rysowanymi oczami i nosem.

Jeśli chodzi o sztukę i rzemiosło, dzieci na ogół lubią tworzyć różne rodzaje misiów rzemieślniczych. Możesz także obserwować dzieci robiące misie z fajek, koralików, kryształowych koralików i wielu innych, aby wydobyć nowy wygląd.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.