Pacynki są ulubionymi zabawkami dla dzieci już z tamtych tradycyjnych dni. Również tworzenie własnych marionetek daje im tę szczególną satysfakcję. Dla dzieci, które są szalone w robieniu odmiennych rzemiosł przez cały czas, te rzemiosło lalkowe będzie kolejną fantastyczną opcją. Odkryj te najlepsze pomysły na marionetki ukryte w poniższych linkach.

Proste i najlepsze rękodzieło lalek dla dzieci i przedszkolaków:

Znajdźmy tutaj z wymienionymi 9 najlepszymi rękodziełami lalkowymi dla przedszkolaków i dzieci.

1. Papierowa torba lalek:

Rękodzieło Z Papieru

Oto najprostsze, ale wybitne rzemiosło kukiełkowe zwierząt, które są również bardzo zabawne. Wykonywane są z papierowej torby jako podstawowego, niezbędnego elementu, a dodatkowo kolorowe papiery służą do doposażenia lalki.

2. Pacynka na skarpety:

Rzemiosło Lalek Kieszonkowych

Po co wyrzucać puste kieszenie na skarpety do kosza? Możemy go idealnie wykorzystać, wykonując tego typu puste kartonowe pudełko, zamieniające się w zachwycające lalki. Dzieci będą się dobrze bawić, robiąc te chichoty z potworami, takimi jak ten pokazany tutaj.

3. Pacynka z filcu:

Rękodzieło z filcu na palec

Możliwe jest również wykonanie pacynki z filcu, które mogą pokazywać dowolny rodzaj zwierząt lub rzeczy. Tutaj obraz przedstawia lalkę z filcu ptaka, którą należy odpowiednio nosić w palcach, aby bawić się zabawą. Istnieją również inne klasy opcji, w tym Halloween, zwierzęta hodowlane, a nawet warzywa, aby naprawdę pokazać kreatywność dzieci.

4. Zabawna lalka dla dzieci:

Zabawne rękodzieło dla dzieci

Najbardziej akceptowalny rzemiosło lalkowe dla przedszkolaków jest odsłonięte na obrazie, który ma unikalny vintage. Dzieciaki naprawdę wykonywałyby swoje zajęcia z wielkim entuzjazmem, na wypadek gdyby dostały takie rękodzieło. Te rzemiosło wykorzystują patyczki do lodów, aby wymyślić taką fantazję.

5. Super zabawna lalka:

Super zabawne rękodzieło lalek

Możemy również zagłębić się w niezwykłe rzemiosło lalkowe, wybierając ten tańszy, mniej kosztowny materiał w postaci patyczków do lodów. Te rzeczy zapewniają świetną zabawę dzieciom w ich przedszkolach i małych dzieciach. Naprawdę bardzo polubiliby takie rzemiosło.

6. Marionetka oparta na motywie:

Tematyczne rękodzieło lalkowe

Jeśli polujesz na lalki tworzące rękodzieło dla dzieci, które są we wczesnym dzieciństwie, możesz wybrać tego rodzaju zajęcia tematyczne. Tutaj używana jest typowa dla dzieci koncepcja rymowania „Old Macdonald”. I odpowiednio, zwierzęta domowe są tworzone dla każdego palca rękawiczek.

7. Unikalna pacynka na palec:

Unikalne rękodzieło z pacynkami

Oto ulubieniec wszystkich dzieci, Bumble bee, w swoim programie. Abstrakcyjny pomysł na pacynkę jest połączony z tą uroczą formacją pszczół. Możesz po prostu wypróbować ten zwykły żaglowiec dla dzieci i wprowadzać innowacje dzięki nowym pomysłom, aby nadać mu wygląd.

8. Kielichowa kukiełka smoka:

Rękodzieło Z Kukiełek Smoczych Kubków

Jest to nieco trudny rodzaj rzemiosła, w którym papierowe kubki są połączone, jak pokazano na obrazku, w celu uformowania ciała smoka. Użyty tutaj kolor to czerwony i jest to wyłącznie wybór osób. Tak więc, korzystając z ograniczonej pomocy osoby dorosłej, dzieci mogą również cieszyć się tego rodzaju pomysłami na rzemiosło lalkowe Smoka.

9. Zabawna lalka ptaków:

Śmieszne Rękodzieło Z Ptakami

Można również wybrać różne gatunki ptaków, aby stworzyć taki zabawny lalkowy statek. Tutaj sowa została zaprojektowana z własną wyobraźnią, aby stała się szalonym i oszalałym marionetką sowy. Używany jest tylko zwykły materiał zwany torebkami papierowymi.

Możesz spróbować zrobić takie lalkowe rzemiosło każdego dnia w swoim domu, czyniąc je nowym, każdego dnia z podnieceniem. Również dzieci miałyby dobry czas na naukę, gdy w grę wchodzą te zabawne koncepcje uczenia się rzemiosła.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.