Hej, niech wszyscy lubią bawić się śniegiem i płatkami śniegu, które są małe, można zrobić śnieżki i bawić się nimi, dzieci zwykle robią to, robiąc śnieżki i rzucając się na siebie.

Najlepsze i łatwe rękodzieło z płatkami śniegu dla dzieci i dorosłych:

Oto kilka wspaniałych płatków śniegu, które możesz zrobić, aby zachować je jako eksponat w swoim domu lub ozdobić nim swój pokój, niektóre z 9 najlepszych płatków śniegu są następujące.

1. Brokatowe płatki śniegu:

Brokatowe płatki śniegu

Cóż, więc płatki śniegu są trochę błyszczące, bo to lód, więc trochę błyszczy, wystarczy wziąć trochę patyczka do lodów, a następnie przykleić do niego trochę bawełny, w okrągłym kształcie. Otrzymasz łatwe rzemiosło płatka śniegu, aby zrobić płatek śniegu, musisz przykleić kij Popsicle w kształcie gwiazdy.

2. 3d papierowe płatki śniegu:

Papierowe płatki śniegu

Aby zrobić papierowe 3d płatki śniegu, musisz wziąć biały arkusz papieru, lekki arkusz, który można złożyć, a następnie złożyć go w kwadratowy kształt, wyciąć część w kształt trójkąta, a następnie otworzyć kwadrat i masz piękny rzeźbienie papierowych płatków śniegu.

3. Płatek śniegu:

Douszne płatki śniegu

Widzisz, płatek śniegu jest jak gwiazdy oznacza prezentację, aby zrobić płatek śniegu z zatyczki do uszu, musisz wziąć wacik, a następnie przykleić do niego zatyczki do uszu, aby zrobić z niego płatek śniegu 3dsnowflakecraft, możesz powiesić w swoim pokoju jako wystrój.

4. Bawełniany płatek śniegu:

bawełniane płatki śniegu

Świetną rzeczą, którą możesz zrobić na Boże Narodzenie, jest bawełniany płatek śniegu, wystarczy wziąć tekturowy arkusz, pociąć go na kształt płatka śniegu, a następnie przykleić do niego bawełnę i trochę brokatu, a otrzymasz ozdoby z płatków śniegu na Boże Narodzenie, możesz udekorować swoje Choinka z.

5. Śnieżynka z koralików:

Śnieżynka z koralików

Jedną wspaniałą rzeczą, którą możesz zrobić, to zrobić breloczek w kształcie płatków śniegu, wszystko, co musisz zrobić, to wziąć kilka koralików, a następnie coś z drutu uformować kształt płatka śniegu, a następnie umieścić koraliki w tym drucie i masz piękne rzemiosło z koralików z płatków śniegu.

6. Przycisk płatek śniegu:

Przycisk płatka śniegu

Kolejne wspaniałe rzemiosło płatków śniegu dla dzieci to po prostu guziki, weź arkusz tektury, wytnij go w kształcie płatka śniegu przyklej do niego biały arkusz, a następnie po prostu przyklej do niego piękny guzik lub błyszczące guziki, których można nauczyć dzieci, które mogą trzymać w swoim pokoju.

7. Ciasto z płatkami śniegu:

Ciasto Śnieżynkowe

Pieczenie to jedna z bardzo dobrych rozrywek, a dorosły może upiec ciasto i zrobić na nim płatek śniegu, wystarczy zrobić lukier ze śniegu i pokryć go innym kolorem płatka śniegu, to są bardzo dobre płatki śniegu rękodzieło dla dorosłych.

8. Płatek śniegu z filtrem do kawy:

Filtr do kawy Snow Flake Craft

Cóż, każdy dom ma ze sobą filtr do kawy, więc wystarczy pomalować filtr do kawy na niebiesko, jako tło, a następnie wkleić kilka małych koralików i patyczków w kształcie płatków śniegu, a otrzymasz piękne płatki śniegu które możesz trzymać w swoim pokoju.

9. Tekturowe płatki śniegu:

Tekturowe płatki śniegu

Wiele razy „kiedy masz w domu trochę tektury, możesz uformować karton w kształcie płatka śniegu, to świetny pomysł na płatek śniegu, możesz wkleić tę formę w arkuszu papieru lub tektury, a nawet pomalować.

Istnieje wiele pomysłów na płatki śniegu, które możesz zastosować w swoim życiu, aby uzyskać piękny płatek śniegu, który możesz zachować jako element pokazowy lub powiesić go w swoim pokoju z kilkoma światłami.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.