Pogoda się ociepla i pełza mnóstwo robali i owadów. Daj swoim dzieciom szansę na wykonanie tych buggy, które byłyby świetną zabawą, a także mało pouczające. Do ich wytworzenia potrzeba niewiele surowców. Dzieciaki chciałyby zrobić te bzyczące owady.

Najlepsze rękodzieło z robakami i owadami dla dzieci i małych dzieci:

Oto kilka rzemiosł owadów i owadów, wybierz poniżej 9 najlepszych rzemiosł owadów i owadów,

1. Lady Bug Paper Plate Craft:

Biedronka Papierowa Talerz Craft

Zrób słodkie biedronki z papierowymi talerzami i kilkoma kolorami. Wygląda tak ładnie. Daj im ładne czerwone i czarne kolory. Dzieci chciałyby je zrobić. To bardzo proste rzemiosło. Dzieci wydawałyby te odgłosy buggy i włóczyły się po domu z tymi uroczymi robaczkami.

2. Smocza mucha:

Smocza mucha Craft

Fajne rzemiosło owadów dla dzieci w każdym wieku, latem dzieci chciałyby wiedzieć o tych stworzeniach. Możesz również wyjaśnić anatomię tych owadów. Świetny sposób na edukację dzieci. Do ich wykonania potrzebujesz tylko kilku kolorowych papierów i koralików. Dzieciaki biegały z tymi muchami.

3. Rzemiosło z korka tęczowego motyla:

Rękodzieło z korka tęczowego motyla

To fajny statek z robakami. To świetne letnie rzemiosło dla dzieci. Możesz zrobić kilka kolorowych motyli z korkami. To rzemiosło z korka jest bardzo łatwe. Potrzebujesz wyłupiastych oczu i skrzydeł, wtedy Twoje motyle są gotowe. Dzieciaki chciałyby biegać z nimi po ogrodzie.

4. Papierowe rękodzieło ślimaka:

Rękodzieło Z Papieru Ślimak

Te małe spiralne ślimaki sprawią, że się uśmiechniesz. Dzieci pokochają te wolno poruszające się ślimaki. To sprawia, że ​​kochające rzemiosło przedszkolne. Dzieci chciałyby dowiedzieć się więcej o mięczakach. Wszystko czego potrzebujesz to papiery rzemieślnicze i kolory oraz środki do czyszczenia fajek. Zwiń papiery i wygnij je, aby zrobić spirale. Napraw te małe oczka, a Twoje ślimaki będą gotowe do poruszania się po ogrodzie.

5. Rzemiosło zakładek trzmiela:

Trzmiel zakładka rzemieślnicza

To fajny pomysł na tworzenie zakładek. To zabawne rzemiosło dla dzieci. Zakładka z głową trzmiela byłaby świetną zabawą dla dzieci. Wszystko czego potrzebujesz to czyściki do fajek, klej do farb itp. Możesz zrobić takie śliczne zakładki. Te zakładki sprawią, że dzieci będą czytać książki i korzystać z nich. Przyzwyczajenie dziecka do nawyku czytania byłoby świetną zabawą z tymi zakładkami.

6. Pająk Pająk Lalek:

Pająk Pacynka Craft

Te rzemiosła owadów są tak zabawne. Przerażające, pełzające pająki byłyby fajnym pomysłem na rękodzieło. Pacynki sprawią, że dzieci będą cieszyć się tworzeniem rękodzieła. Z Halloween tuż za rogiem może to być również fajny pomysł dla dorosłych. To dobre rzemiosło owadów dla przedszkolaków. Dzięki prostym materiałom możesz sprawić, że pająki będą wyglądać strasznie i przerażająco.

7. Rzemiosło z opaską na głowę:

Rzemiosło z opaską na głowę Bug

Możesz zrobić te urocze i urocze opaski na głowę. To są ładne rzemiosła dla małych dzieci. Wszystko czego potrzebujesz to czyściki do rur i papierowe torby. Owiń pasek wokół głowy dziecka i zaznacz je. Użyj środków do czyszczenia rur, aby wykonać anteny. Przekręć je, aby uzyskać ładny wygląd buggy. Opaski to świetna zabawa dla dzieci. Bawią się w domu tymi uroczymi zespołami.

8. Bibuła pszczół Craft:

Rękodzieło z bibuły pszczół

Idealne rzemiosło dla dzieci. Do zrobienia tych uroczych pszczół można użyć bibuły. Brzęczące pszczoły sprawią, że dzieci oszaleją. Bardzo proste rzemiosło, w którym możesz użyć bibułek i kilku pisaków do klejenia, aby je stworzyć. Użyj dużych, wyłupiastych oczu dla tych pszczół. Zrób spirale dla swoich anten. Wyglądają ślicznie.

9. Rzemiosło gąsienicowe do jajek:

Karton na jajka Caterpillar Craft

Te rzemieślnicze gąsienice ze słodkich jajek są idealnym rzemiosłem owadów dla dzieci i małych dzieci. Możesz ponownie użyć kartonów z jajkami, aby stworzyć korpus tych gąsienic. Pokoloruj je i napraw antenami. Zrób wyłupiaste oczy z przodu. Te gąsienice tworzą urocze rzemiosło dla dzieci. Te na pewno kiedyś zamieniłyby się w urocze motyle.

Dzieci mogą dowiedzieć się więcej o owadach i robakach. Mogą sprawdzić swoją anatomię. Dobrze jest uczyć się podczas zabawy. Dzieci naprawdę uwielbiają robić te przerażające pająki, gąsienice itp. Bawiłyby się w ogrodzie tak, jakby bawiły się prawdziwymi owadami.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9.