Rękodzieło, które obejmuje używanie rąk, jest brudne, ale zabawne. Te rzemiosło wymagają zanurzenia rąk w farbie, a następnie stemplowania na papierze. Możesz następnie użyć tego do tworzenia różnych obrazów i scenerii. Tego rodzaju rzemiosło sprawiają radość, a od młodych do starych ludzi również cieszą się tym ręcznym drukiem rękodzieła. Naszą kreatywność projektujemy na swój własny sposób i lubimy wyrażać na niej również papier.

Najlepsze rękodzieło odcisków dłoni i pomysły projektowe dla dzieci i ojca:

Oto kilka wybranych 9 najlepszych pomysłów i kolekcji odcisków dłoni dla dzieci i dorosłych.

1. Ptaki na drzewie:

Ptaki na drzewie

Ten piękny pomysł na malowanie dla dzieci jest ręcznym drukiem, który można łatwo wykonać. Ptaki wykonuje się malując dłonie, a następnie przekładając je na papier. Gałęzie drzewa można wtedy również pokolorować i ozdobić. Ten obraz będzie się dobrze prezentował na ścianie w sypialni, dzieci mogą podarować ten obraz swoim przyjaciołom lub rodzicom.

2. Głodna gąsienica:

Głodna gąsienica

Oto urocza gąsienica wykonana z odcisków dłoni. Rzemiosło odcisków dłoni dla małych dzieci jest imponujące, ponieważ mogą wykonać kilka odcisków dłoni na papierze. Pokoloruj oczy i stopy małymi kropkami lub odciskami palców. Zajmuje to niewiele czasu, ale ten zawsze będzie dobrym wyborem w inny sposób.

3. Oszałamiający Paw:

Oszałamiający Paw

Zrób oszałamiającego pawia z niebieskim nadrukiem dłoni. Ten dziecięcy druk ręczny jest łatwy do wykonania. Wszystko, co musisz zrobić, to ozdobić palce pociągnięciami piór. Paw wygląda genialnie we wszystkich cudownych kolorach fioletu, błękitu i zieleni. Dłonie dzieci są miękkie, więc to jedno zdjęcie nadaje wyjątkowy wygląd, jednocześnie tworząc pawia jako odcisk dłoni.

4. Karta drzewa genealogicznego:

Karta drzewa genealogicznego

Możesz zrobić ładny plakat z drzewem genealogicznym z odciskami dłoni członków swojej rodziny. Drzewo jest pomalowane z gałęziami wystającymi na zewnątrz. Każdy członek kładzie swoją wytatuowaną rękę na jednej z gałęzi. Ten pomysł na ręczne nadruki świetnie nadaje się również jako prezent. Dzieci mogą podarować to rodzicom w rocznicę ślubu, ręcznie robione rękodzieło to piękny wybór zawsze jako prezent.

5. Bukiet kwiatów:

Bukiet kwiatów

Niech dzieci zrobią ten bukiet kwiatów jako odcisk dłoni na dzień ojca. Bukiet wykonany ręcznie nadrukami dzieci w różnych kolorach. Następnie możesz pokolorować kokardę na dole strony, aby wyglądała jak bukiet.

6. Pamiątkowy motyl:

Pamiątkowy motyl

Ten wspaniały motyl na pamiątkę jest idealnym pomysłem na prezent. Rękodzieło z odciskiem dłoni dziecka jest bardzo popularne wśród dorosłych, a to również sprawia, że ​​​​jest to również ładna karta. Możesz oprawić ten piękny obrazek i dać go jako prezent rodzicom lub dziadkom.

7. Flaming z odciskiem dłoni:

Flaming z nadrukiem dłoni

Możesz wykonać wszystkie rodzaje zwierząt z odciskami dłoni. Te flamingi to ładne dziecięce rękodzieło, które możesz wypróbować. Projekty mogą zawierać dowolne ptaki, a tło można malować pędzlem.

8. Drzewo wydruku ręcznego:

Drzewo odcisków dłoni

Ta wspaniała choinka jest wykonana z zielonych odcisków dłoni. Mała żółta gwiazdka jest również namalowana na czubku drzewa. Może to być również świąteczne rękodzieło i wręczane jako prezenty.

9. Odcisk dłoni słonia:

Odcisk dłoni słonia

Pomóż dzieciom wykonać te odciski dłoni dla taty, malując białe odciski dłoni dziecka i ojca. Rękodzieło ojca i dzieci zamienia się następnie w słonie. To też sprawia, że ​​​​karta na dzień ojca jest fajna.

Rękodzieło z odciskami ręcznymi jest idealnym rozwiązaniem na prezent i pokazuje kreatywną stronę dzieci. Halloweenowe rękodzieło odcisków dłoni może być również imponujące z potworami i duchami.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.