Oto naprawdę prosta sztuka i rzemiosło z zamkiem błyskawicznym dla dzieci i dorosłych, do wykorzystania podczas wszelkiego rodzaju specjalnych wydarzeń i okazji.

Najlepsze rękodzieło na zamek błyskawiczny w różnych wzorach:

Oto 9 najlepszych kolekcji rzemieślniczych zamków błyskawicznych, które wykorzystują bardzo mniej materiałów, aby uzyskać atrakcyjny wygląd.

1. Modna bransoletka na zamek błyskawiczny:

Modna bransoletka na zamek błyskawiczny

Ten modny dodatek może być noszony zarówno przez dziewczynki, jak i chłopców. Są dobrze zaprojektowane, aby pasowały do ​​każdego modnego stroju. Jedyną rzeczą tutaj jest użycie starych zamków błyskawicznych, które można przekształcić w zupełnie nowe bransoletki unisex.

2. Kwiatowe rzemiosło z zamkiem błyskawicznym:

Rzemiosło na zamek błyskawiczny z kwiatami

Oto prawdziwa frajda tworzenia Zipper Crafts, w którym powstają ozdobne rzeczy zwane broszkami. Noszone jest jako biżuteria przymocowana do ubrań za pomocą obracanej szpilki, aby podkreślić piękno stroju. Możemy wykorzystać inne przedmioty, takie jak perły, koraliki, aby uatrakcyjnić jego wygląd.

3. Naszyjnik i kolczyki rękodzieło na zamek błyskawiczny:

Naszyjnik i kolczyki rękodzieło na zamek błyskawiczny

Są one wykonywane wyłącznie ręcznie przez własną wyobraźnię i siłę twórczą. Te zamki błyskawiczne rzemieślnicze są również zgodne z koncepcją recyklingu starych używanych zamków. Byłoby naprawdę zaskakujące, że można go wykonać z tego typu zamków. Tutaj zastosowano ten sam kolor zamków. Jeśli naprawdę pasjonujesz się tym, możesz włożyć wysiłek, aby stworzyć i wyjść z tak wyjątkową i autentyczną sztuką.

4. Ręcznie tkane torby na zamek błyskawiczny:

Ręcznie tkane torby na zamek błyskawiczny

To dosłownie fajny pomysł na stworzenie pięknej i uroczej torebki, która jest ręcznie tkana z zamków błyskawicznych. Możesz tworzyć własne, korzystając z wariantów odcieni i modeli. Lub może również wybrać kombinację kolorów, jak pokazano tutaj, która najlepiej sprawdza się. Podstawową sztuką jest profesjonalne tkanie węzłów.

5. Fajne DIY Zipper Trim Tree Crafts:

Fajne DIY Zipper Trim Tree Crafts

Obejrzyj ten rodzaj sztuki i rękodzieła, który przedstawia replikę świątecznej choinki. Został wykonany w taki sposób, że te same zielone suwaki w cieniu są skręcane i zszywane w określonych punktach, tak aby powstał fantastyczny wzór rękodzieła zamków. Ponadto czerwone kokardki i gwiazdki dodają jej urody.

6. Walentynki Kolczyki Zipper Rzemiosło:

Walentynki kolczyki zamek rękodzieło

Rzuć okiem na ten Zippercraft, który został specjalnie zaprojektowany na specjalną okazję do świętowania walentynkowego statku. Są ciekawie wykonane i używane przez nastolatki, które po prostu chcą być jedyną wyjątkową osobą korzystającą z wyjątkowej modelki wśród swoich przyjaciół. Ponadto te kolczyki są niezwykle łatwe zarówno do stworzenia, jak i noszenia.

7. Rękodzieło na zamek błyskawiczny:

Rękodzieło Zrób To Sam

Znajdź tę cudowną i boską kolekcję wzorów rzemieślniczych zamków błyskawicznych, które można łatwo wykorzystać jako wystrój domu. Najlepiej nadaje się do przechowywania jako centralny element na blacie stołu. Całości dopełnia łączenie kolorowych kwiatów w specjalistyczny wzór za pomocą kolorowych zamków.

8. Modne rękodzieło na zamek błyskawiczny DIY:

Modne rękodzieło na zamek błyskawiczny DIY

Wraz z zdobieniem paznokci, ta zupełnie nowa gama designerskich akcesoriów na palce jest również głównym trendem w dzisiejszym świecie mody. Kwiaty wykonane za pomocą zamków są wymodelowane w taki sposób, że można je nosić jako pierścionek, jak pokazano tutaj w linku. Projekt jednostki naprawdę zależy od naszego własnego sposobu innowacji.

9. Świąteczne rękodzieło na zamek błyskawiczny:

Rękodzieło Na Boże Narodzenie

Oto kolejny wzór samych materiałów Christper. Wraz z nim kilka kolorowych nieużywanych przycisków służy do ulepszenia jego urody i urody.

Wykorzystaj tę sztukę i rękodzieło na suwak, aby ozdobić swoje wnętrza, a także podarować bliskim. Są to również bardzo nieskomplikowane i niezwykłe sztuki, które mogą być z łatwością tworzone zarówno przez dzieci, jak i młodzież.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.