Lew jest królem dżungli. Wszystkie dzieci uwielbiają lwią grzywę. Jeśli jesteś fanem wielkiego kota, wybierz niektóre z tych fajnych lwów. Tego rodzaju rzemiosło w zoo jest tak zabawne. Dzieci dowiadują się więcej o wielkim zwierzęciu dżungli. Istnieje ogromna kolekcja pomysłów na rzemiosło.

Najlepsze pomysły na projektowanie lwów dla dzieci i małych dzieci:

Oto kilka lwów, wybierz poniżej 9 najlepszych lwów,

1. Papierowy talerz z lwem:

Papierowy talerz lwa rękodzieło

Jeśli odwiedzasz zoo, śmiało zrób lwy papierowe dla dzieci. Ryczeliby na nich. To fajne rzemiosło dla dzieci w każdym wieku. Wszystko, czego potrzebujesz, to kilka papierowych talerzy, papier rzemieślniczy i kilka wyłupiastych oczu. Zrób okrągłą twarz dla lwa. Wytnij zewnętrzną część płyty, aby uzyskać grzywy. Napraw te oczy, a twój papierowy lew jest gotowy do ryku. To piękne rzemiosło z papieru lwa.

2. Widelec śladu Lion Craft:

Widelec Footprint Lion Craft

Źródło obrazu: emmaowl.com

Malowanie lwa odciskami stóp i widelcami to takie zabawne zajęcie. Musisz tylko odcisnąć swój ślad na papierze rzemieślniczym i ostudzić je. Weź widelec i zrób grzywę za pomocą farb. Włóż te oczy i wąsy. Ty lew jesteś gotowy z tymi swoimi uroczymi śladami stóp. To fajne rzemiosło lwa dla dzieci.

3. Kubek styropianowy Lion Craft:

Kubek styropianowy Lion Craft

Dzieci mogą się dobrze bawić z tymi lwami kubkami. Wszystko czego potrzebujesz to kubki styropianowe i kolory do ich wykonania. Pokrój te kubki na grzywę i podgrzej ją tak, aby końce grzywy wygięły się do góry. Pokoloruj je. Napraw ładne oczy i usta dla dużego kota. Upewnij się, że pomagasz swoim dzieciom podgrzać kubki do rzemiosła, które byłoby dla nich świetną zabawą. To może być fajne rzemiosło lwa dla dzieci w wieku przedszkolnym.

4. Rzemiosło lwa wstążkowego i nici:

Rzemiosło lwa wstążkowego i nici

Praca z dziećmi to świetna zabawa. Po prostu daj im trochę kolorowego papieru rzemieślniczego i wytnij kilka pomarańczowych i żółtych wstążek. Dzieciaki przyklejały te wstążki do okrągłej twarzy lwa. Napraw te wyłupiaste oczy. Kolorowe wstążki unoszą się w powietrzu i nadają dużemu kotu ładny wygląd. To są urocze lwie rzemiosło dla małych dzieci.

5. Chińskie rzemiosło lwów:

Chiński lew lalek

Dzieci mogą sprawić, że lew będzie tańczył w górę iw dół, tak jak lew tańczy w chińskim Nowym Roku. To są urocze lalki. Potrzebujesz tylko papierów rzemieślniczych, kilku patyczków na patyku. Wytnij twarz lwa i pokoloruj ją. Przyklej je do patyczków Popsicle. Dzieciaki ryczały z radości, świętując chiński Nowy Rok. To są piękne pomysły na lwów.

6. Rzemiosło z megafonem lwa:

Rzemiosło Lwa Megafon

Zaskocz dzieci megafonem z motywem lwa. Chcieliby ryczeć z tymi pięknymi telefonami. To byłaby ładna dżungla w mieście. Do ich wykonania wystarczy papier budowlany i klej. Bardzo łatwe rzemiosło króla lwa uwielbiane przez dzieci w każdym wieku.

7. Papierowe rękodzieło z sercem lwa:

Rękodzieło Z Papieru Serce Lwa

To łatwe rzemiosło dla dzieci. Wytnij papier rzemieślniczy w kształcie serca i przymocuj je do głowy i ciała. Zrób grzywę i oczy dla lwa. Napraw ogon. Niech lew ryczy. Niech dzieci wycinają kształty serc i sklejają je. To jest bardzo zabawne. Są to proste rzemiosło lwa dla dzieci do zrobienia i cieszenia się.

8. Rzemiosło z maską lwa:

Maska lwa

Prosta maska ​​lwa to świetna zabawa. Możesz ich używać podczas Halloween lub innych zabawnych wydarzeń. Do ich wykonania wystarczy kilka papierowych talerzy i kolorowych papierów. Za pomocą tych masek możesz odstraszyć swoich znajomych. Ryk lwa to świetna zabawa. Czujesz, że jesteś w dżungli. To są wspaniałe pomysły na sztukę lwa i rzemiosło.

9. CD Lion Craft:

CD Lew Rzemiosło

Czy możesz sobie wyobrazić lwów zrobionych z płyt CD? To jest jeden fajny statek. Weź kilka niewykorzystanych płyt CD. Zszyj je na dużym papierze rzemieślniczym i pokoloruj. Napraw wyłupiaste oczy i zrób grzywę. Dostajesz fajnego lwa z CD. Lew z płyty CD to totalnie fajna rzecz. Teraz spróbuj odtworzyć muzykę na tych płytach CD. To wspaniałe rzemiosło lwa.

Rzemiosło lwa jest tak zabawne dla dzieci. Niech bawią się tymi papierami rzemieślniczymi. Chętnie ryczą i tworzą ładne podstępne lwy. Zaskocz ich wizytą w zoo. Poprawia to również ich zdolności uczenia się.

Źródło obrazów: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9.