Pomysłów na dekorację salonu, która rozświetli Twój domowy klimat, może być wiele. Możesz nadać różne kolory ścianom i designerskim meblom, maksymalizując blask salonu. Dostępnych jest wiele wzorów do dekoracji salonu i może to być również w twoim budżecie. Wystrój salonu powinien być taki, aby pozostawiał wrażenie na długie lata.

Najlepsze pomysły na dekorację salonu w Indiach:

Oto 15 naszych prostych i nowoczesnych pomysłów na dekorację salonu dla Twojego domu. Przyjrzyjmy się im.

1. Prosta dekoracja salonu:

Prosty wystrój salonu

Ten pomysł na dekorację salonu jest prosty w wyglądzie dzięki wspaniałym ramkom na zdjęcia wiszącym na szarej ścianie. W rogu nad okrągłym stołkiem stoi piękna lampa. Na środku pokoju stoi okrągły stół z podwójnym systemem. Ten projekt ma podstawową podstawową potrzebę Twojego salonu i ogólnie wygląda zauważalnie.

2. Pomysł na dekorację salonu:

Designerski wystrój salonu

Jest to designerski pomysł na wystrój domu do salonu z gładkimi białymi ścianami z żarówkami LED przymocowanymi do sufitu. Stylowe trzy duże żarówki z kloszem z czerwonego kryształu wiszą na dachu nad dużym szklanym stołem ze świecami. Kreskówka z ramkami upiększa ściany. Tego typu projekty znajdziesz również w nowych biurach. Łapie dobre komentarze.

3. Fascynująca dekoracja salonu:

Fascynujący wystrój salonu

Ten pomysł na dekorację małego salonu fascynuje tym, jak inspirujące jest wykorzystanie przestrzeni dzięki niesamowitej aranżacji sof, ładnych zasłon nad dużymi oknami i pięknych faktur na ścianach. Na jednej ścianie znajduje się duża szafka z pudłami otwieranymi i zamykanymi. Dopasowuje przestrzeń Twojego salonu z pięknym wyglądem.

4. Pomarańczowy & Wystrój salonu w kolorze zielonym:

Połączony kolor pomarańczowy z zielonym Living Room Decor

Ten pomysł na dekorację salonu jest niesamowity dzięki zielono-pomarańczowemu kolorowi ścian. Zachwycającą krzywiznę nadano na ścianie i zachowano stylowe sofy. Telewizor wisi na ścianie, a całe pomieszczenie lśni idealnym układem świateł.

5. Wystrój salonu z oświetleniem wewnętrznym:

Oświetlenie wewnętrzne wysadzane salonem

Ta dekoracja wnętrz do salonu ma światła nabijane na sufitach. Do ściany przymocowana jest okrągła sofa, a uroku dodaje wnętrzu modny stolik. Na balkon prowadzą duże szklane rozsuwane drzwi, z których widać czarujący ocean. Tego typu projekty dają odprężenie dla Twoich oczu.

6. Konwencjonalny wystrój salonu:

Konwencjonalny wystrój salonu

Ta dekoracja salonu wygląda konwencjonalnie w starożytnym stylu aranżacji siedzenia z drewnianym stołem i małym drewnianym stołkiem. Drzwi są ozdobione, a w ścianie romantyczny kominek, przy którym trzyma się bawełnianą poduszkę.

7. Kreatywna dekoracja salonu:

Kreatywny wystrój salonu w stylu

Ten układ wypoczynkowy w wyjątkowy sposób ozdobi salon. Są tam bardzo małe rozmiary uroczych krzeseł, a z jednej strony trzymane są tylko obszerne poduszki. W jednym rogu wiszą trzy warstwy szklanych baniek, a bardzo duży kryształowy wazon podkreśla pomieszczenie. Ten rodzaj dekoracji salonu zaprojektowany specjalnie dla młodzieży i osób kreatywnych. Lubią prostą, ale wygodną przestrzeń w salonie.

8. Nowoczesny pomysł na dekorację salonu:

Nowoczesny wystrój salonu

Jest to obecne zapotrzebowanie na wystrój salonu z drewnianymi ścianami i dwiema sofami. Pokój jest bardzo przestronny, a na balkonie oszałamiająca roślina rośnie z pokryciem ściennym. W rogu znajduje się owalna żarówka, a na podłogach duże prostokątne płytki. Ten daje luksusowy styl życia w poszukiwaniu salonu.

9. Wielokolorowa dekoracja salonu:

Wielokolorowy wystrój salonu w stylu

Jest to modna dekoracja wnętrza salonu w bungalowie. Pod designerskim stołem znajduje się wielokolorowa, designerska mata. Nawet wzór tego czarnego krzesła jest oszałamiający. Znajdują się tam duże szklane drzwi, a nad nimi również przeszklone okna. Pokój ma pełną wysokość.

10. Najlepszy aksamitny wystrój salonu:

Najlepszy aksamitny kolor Living Room Decor

Ta dekoracja salonu zachwyci Cię fioletowym motywem. Ściana jest pięknie zaprojektowana zygzakowatym wzorem i zawieszone są dwa duże zdjęcia. Naprzeciwko sofa, fioletowa konstrukcja kwadratu i prostokąta, która wygląda charyzmatycznie. Możesz zaprojektować ten rodzaj dekoracji zgodnie z wybranym kolorem.

11. Specjalna dekoracja salonu dla kobiet:

Specjalny wystrój salonu dla kobiet

Ta dekoracja wnętrza salonu wygląda uroczo z różową ścianą balkonową i designerską żarówką stojącą. Sofa ma kolorowe drukowane pokrycie siedzenia i drukowaną poszewkę na poduszkę. Okrągła poduszka z drukowanego pokrowca leży na powierzchni i niesamowite duże krzesło na balkonie.

12. Niezwykły pomysł na dekorację salonu:

Niezwykły wystrój salonu

Dekoracja wnętrza salonu jest po prostu niezwykła z małymi uroczymi krzesłami i małym stolikiem. Schody są w tym pokoju, a na tej ścianie wykonany jest wzór przypominający pudełko. Wewnątrz pudełek cudownie prezentują się śliczne figurki, a żółta osłona ścienna powiększa się.

13. Pomysł na luksusową dekorację salonu:

Luksusowy wystrój salonu

Ta dekoracja salonu wygląda luksusowo z okrągłą gładką sofą i kolorowymi prostymi poduszkami. Nad kanapą wisi urzekający żyrandol, a między każdym oknem znajdują się piękne figurki. Okrągła otwarta żarówka znajduje się obok sofy i wygląda świetnie.

14. Dekoracja ścienna Salon:

Pokój dzienny z dekoracjami ściennymi

Dekoracja wnętrza salonu wygląda wspaniale z piękną fakturą ściany za telewizorem. Biały żyrandol z kryształowej kuli wisi, a gładka pomarańczowa sofa wygląda znakomicie z drukowanymi poduszkami. Ściana balkonu ma wzór otwartej cegły.

15. Wystrój salonu Trendsetter:

Trendsetterowy wystrój salonu

Jest to po prostu wspaniały pomysł na dekorację salonu z pojedynczą białą sofą i ciemnoniebieską ścianą. Do ściany przyczepionych jest kilka ramek na zdjęcia i jest biały & Dywan w kolorze czarnym prezentuje się wyjątkowo z prostotą tego salonu.

To tylko kilka projektów wystroju salonu. Możesz zawrzeć swoje przemyślenia w tym projekcie i stworzyć nowy. Musisz zaplanować udekorowanie swojego salonu zgodnie z rozmiarem pokoju. Dobierając każdy przedmiot osobiście do swojego pokoju dodaje uroku dekoracji. Otrzymasz również dobre sugestie od swoich projektantów wnętrz. Poprowadzą i pomogą Ci znaleźć dobre i regulowane dopasowanie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wypróbuj wyjątkową jakość do swojego salonu.