Salon to miejsce, w którym spędzasz najwięcej wolnego czasu w domu. Zapraszasz swoich gości, a ten pokój decyduje o tym, jakie wrażenie wywrą na ich głowie na temat Twojego domu lub Twojego wyboru. Dlatego niezwykle ważny jest odpowiedni wystrój salonu. Często przywiązujemy większą wagę do mebli i innych dekoracji, podczas gdy dekoracja ścienna do salonu zajmuje trochę czasu.

Najnowsze pomysły na dekoracje ścienne w salonie w Indiach:

Oto nasze 9 prostych i nowoczesnych pomysłów na dekoracje ścienne do salonu z obrazami. Przyjrzyjmy się im.

1. Tradycyjna dekoracja salonu:

Tradycyjna dekoracja salonu

Tradycyjna tkanina może być wielu rodzajów. W Indiach możemy znaleźć wiele tradycyjnych prac na tkaninach. Grafika Rajasthan z kolorami na tkaninach lub z małymi lustrami i innymi elementami dekoracyjnymi wygląda niesamowicie. Używając odpowiedniego koloru tła, ta piękna tradycyjna tkanina może wywrzeć długotrwały wpływ na widza i sprawić, że ściana Twojego salonu stanie się świątynią sztuki.

2. Dekoracja salonu z książkami:

Dekoracja salonu z książkami

Książki nigdy nie przestają tracić uroku. Jeśli jesteś miłośnikiem książek, posiadanie półki pełnej książek i innych pięknych dzieł sztuki w swoim salonie jest nie tylko uderzające, ale także rozkoszne. To ponadczasowy pomysł na dekorację ścian do salonu.

3. Dekoracja salonu z lustrami:

Dekoracja salonu z lustrami

Lustra o różnych rozmiarach i kształtach świetnie sprawdzają się jako dekoracja ścienna do salonu. Lustra odzwierciedlają pozytywność, a także mogą sprawić, że Twój pokój będzie wyglądał na bardziej przestronny niż w przypadku strategicznego rozmieszczenia.

4. Dekoracja salonu gipsowego:

Dekoracja salonu gipsowego

Tynki od dawna są używane jako niezawodne dekoracje ścienne. Jednak ostatnio straciła swoją wyjątkowość ze względu na szerokie zastosowanie. Posiadanie ściany otynkowanej wzorami 3D to jednak nowy trend i wygląda niesamowicie. Wypełniasz ludzi, którzy podziwiają tylko twoją ścianę i projekt, nic więcej. Wszystko, co musisz zrobić, to starannie wybrać kolor (Spróbuj wybrać jasne kolory, ponieważ lepiej podkreśli projekt niż ciemne odcienie)

5. Fotograficzna dekoracja salonu:

Fotograficzna dekoracja salonu

Mając pamiątki z rodzinnymi zdjęciami na ścianie w salonie lub po prostu jedną wielką fotografię, wygląda niesamowicie i bardzo przytulnie. Ogólny temat staje się bardzo kojący i pełen pozytywności. Spróbuj pociąć długi obraz na części, oprawić je w uporządkowany sposób i powiesić. To również działa świetnie. Posiadanie zdjęć bez ramek również wydaje się być kolejnym wyjątkowym pomysłem.

6. Dekoracja salonu na ścianę.

Dekoracja salonu na ścianę

Stare wzory tapet stają się coraz nudniejsze. Zamień stare tapety do salonu na nowe i niepowtarzalne wzory tapet. Tapety 3D są coraz bardziej modne i wyglądają całkiem fajnie. Tapety z odrobiną miejskiej ulicy lub naturalnego piękna również wyglądają modnie i modnie, jeśli zostaną nałożone na odpowiednią ścianę. Posiadanie ściany pełnej tradycyjnych masek to również świetny pomysł na dekorację ścian w salonie.

7. Grafika Dekoracja salonu:

Grafika Dekoracja salonu

Prostota jest piękna. Jeśli jesteś osobą minimalistyczną i nie lubisz zbytniej złożoności, to dobra grafika (rzeźba, obraz, obraz itp.) starannie umieszczona na bezbłędnie pomalowanej ścianie jest właśnie tym, czego potrzebujesz jako dekoracja ścienna do Twojego salonu.

8. Drewniana dekoracja salonu:

Drewniana dekoracja salonu

Drewniane dekoracje ścienne od dawna są używane jako motyw do dekoracji ścian w Twoim domu. Ostatnio może stracił swój urok, ale ten pomysł na dekoracje ścienne powraca z hukiem! Deski, odnowione drewno, drewniane skrzynie i tak dalej. Wszystkie te drewniane dekoracje ścienne do salonu mogą być używane jako dekoracja ścienna Twojego salonu i mogą być przedmiotem zazdrości wielu.

9. Dekoracja salonu w stylu cegły:

Dekoracja salonu w stylu cegły

Goła ceglana ściana wygląda tak niesamowicie artystycznie, że prawdopodobnie już nigdy nie będziesz chciał wydawać ani jednej rupii na malowanie lub tynkowanie. Wygląda artystycznie. Jeśli puścisz swoją wyobraźnię, osadzanie kolorowych kamieni może naprawdę działać jako ciekawy pomysł na dekorację ścian w salonie. Nie zapomnij wykorzystać surowej natury gołej ściany z cegły i zaprojektować ją mocno przedmiotami.

Wszystkie powyższe pomysły nie ograniczają możliwości projektowania ścian w Twoim salonie. Są po prostu najlepsi. Opisano kilka możliwych pomysłów z materiałami. Możesz naprawiać pomysły tak, jak chcesz. Śmiało i stwórz własne arcydzieło.