Nowoczesny design jest dość łatwy do zauważenia, co sprawia, że ​​pojawia się świeża paleta, która gra poprzez poziome i pionowe linie. Do zaprojektowania dekoracja sprowadza się zarówno do formy, jak i motywu samej aranżacji. Pokój dzienny jest powszechnie akceptowanym miejscem w domu dla rozrywki gości, a także gdzie rodziny przychodzą wspólnie, aby zakończyć dzień, odpoczywać po długim tygodniu pracy, w przeciwnym razie, aby wspólnie cieszyć się programem telewizyjnym. Tutaj wymieniliśmy 9 nowoczesnych projektów salonów z obrazami.

Współczesne wzornictwo to moda w dzisiejszych czasach szczególnie dla tych osób, dla których głównym celem jest przeznaczenie ich domu. Poza tym świeży wygląd nowoczesnych wnętrz sprawia, że ​​właściciele domów uwielbiają ten rodzaj koncepcji, która jest wolna od bałaganu i stresu.

Nowoczesne projekty salonów w Indiach:

Oto 9 prostych i nowoczesnych projektów salonów ze zdjęciami. Przyjrzyjmy się im.

1. Lekki i przewiewny nowoczesny projekt salonu:

projekty salonu

Możesz zapakować wiele do swojego salonu jak zestaw do jadalni; niepewne, aby rzeczy nie obciążały przestrzeni. Siedzenia Lucite, stolik kawowy o otwartym splocie i przezroczysta ściana okien sprawiają, że ten pokój jest przepełniony. Szklane drzwi frontowe i ogrodowe zamieniają się w popularne, a architekci zaplanowali duże okna, licząc okna od podłogi do sufitu w salonie. To jeden z najlepszych projektów salonu.

2. Niebieskie odcienie Nowoczesny projekt salonu:

Nowoczesne projekty salonu2

Ta część dzienna obejmuje meble przesiąknięte oceanem bluesa; jednak niewielkie różnice w tonie i subtelne, patchworkowe motywy zajmują miejsce przeszywająco kontrastujących wzorów i odcieni. Patchworkowy dywan zakotwicza w części dziennej, wyposażonej w lniane sofy i rozkładane krzesło. Szklany wierzchołek dębowego stolika kawowego wyświetla kolekcję sztuki w stylu vintage. To jeden z najlepszych nowoczesnych projektów salonu.

3. Domek Nowoczesny projekt salonu:

Nowoczesne projekty salonu3

Odsłonięte ściany z desek i belki podkreślają oryginalny urok tego salonu oraz wyjątkową wyjątkowość. Pomyśl o zainstalowaniu deski z koralikami w przeciwnym razie drewnianych desek zamiast płyt kartonowo-gipsowych. Ta cecha, a także niedoskonałości naturalnego drewna, nadają fakturze i ciekawości, ale jeśli przydadzą się po prostu na jednej ścianie, inaczej na suficie. Jest wydajny dzięki czystej warstwie farby; Otwory wentylacyjne na poddaszu zapewniają zaskakującą sztukę, gdy są zawieszone jak na krokwi. To jeden z popularnych projektów nowoczesnych salonów.

4. Czerwony kwiatowy nowoczesny projekt salonu:

Nowoczesne projekty salonu4

Ponadto umieść wybrane przez siebie kwiaty na czerwonym wazonie, w przeciwnym razie umieść różne czerwone kwiaty, na przykład róże lub tulipany, w białym szklanym wazonie. Z drugiej strony pomyśl o napełnieniu estetycznie przyjemnej miski czerwonymi jabłkami, która może służyć jako środkowy element stolika kawowego lub stołu do jadalni. To jeden z najlepszych projektów salonu.

5. Nowoczesny projekt salonu oświetleniowego:

Nowoczesne projekty salonu5

Oświetlenie jest prawdopodobnie jednym z najważniejszych aspektów każdego domu, szczególnie w nowoczesnych, klasycznych wnętrzach. Wykorzystaj wiele źródeł światła do różnych zadań, takich jak lampy pro zrozumiałe, kinkiety, aby podkreślić dzieła sztuki oraz ogólne oświetlenie sufitowe, aby uszczelnić przestrzeń. Przywróć klosz za pomocą czerwonego klosza to doskonały, ekonomiczny sposób na dodanie koloru do Twojego salonu. To najlepszy projekt salonu w ogóle.

6. Nowoczesny projekt salonu z dywanikami:

Nowoczesne projekty salonu6

Zwróć uwagę, że niezależnie od tego, czy Twój dom jest linią z twardego drewna, inaczej z laminowanej podłogi, wyrafinowanego betonu, w przeciwnym razie z płytek ze steatytu, prawda jest taka, że ​​dywan zapewni Twoim stopom relaksującą przerwę od twardych powierzchni. Nowoczesny, czarno-biały dywan oferuje tradycyjny wygląd, jednocześnie podkreślając charakter pomieszczenia.

7. Schody Nowoczesny projekt salonu:

Nowoczesne projekty salonu7

Urządzenie schodowe odgrywa główną rolę w wyrwaniu przestrzeni centralnej. Wygląd był bardziej elegancki, a bariera była częściej przygotowywana z metalu. Drewniane schody z otwartym stopniem stają się powszechne w latach 40., a ponadto w latach 50. i często wznoszą się z salonu.

8. Nowoczesny projekt ściany salonu:

Nowoczesne projekty salonu8

Kolory ścian powinny wykorzystywać punkt widzenia „jaśniejszy odcień bladego”. Pomalowane na jasny kolor ściany dadzą Ci możliwość stworzenia mebli w centralnym punkcie. Zaplanuj, aby kolor ściany był niezawodny w całym domu, jako substytut podkreślenia pewnych ścian, w przeciwnym razie pokoje i wyraźny przepływ to doskonały efekt. To jeden z najwspanialszych projektów salonu.

9. Nowoczesny projekt mebli do salonu:

Nowoczesne projekty salonu9

We współczesnych publikacjach projektowych można zobaczyć duży, lakierowany na czarno włoski stół, otoczony nowoczesnymi tulipanowymi krzesłami z połowy wieku i zwieńczony ozdobnym żyrandolem powyżej. Zdobądź piękno w kontraście, szukaj sposobów na zaoferowanie tradycyjnemu elementowi nowoczesnego wyglądu i odwrotnie i pamiętaj, aby nadać mu tyle samo wagi, co sposób. Mam nadzieję, że poza nowoczesnymi projektami salonów może Ci się znacznie bardziej spodobać.