Szukasz idealnego i stylowego salonu? Jest to powszechny fakt, że wszyscy ludzie przykładają największą uwagę do swojego salonu i starają się go upiększyć jak najwspanialsze, gdy goście przychodzą i obserwują tę część domu. Dlatego bardzo ważne jest udekorowanie swojego salonu i zastanowienie się nad wieloma aspektami podczas nauki planowania salonu. Aspekt ozdobny łączy to wszystko, tworząc pomieszczenie, które jest atrakcyjne wizualnie. Dlatego podałam jedne z najlepszych sposobów na udekorowanie Twojego salonu.

Najlepsze sposoby na udekorowanie salonu:

1. Punkt centralny:

salon1

Może to być detal architektoniczny, telewizor z dużym ekranem, kominek lub dzieło sztuki, fajna oprawa oświetleniowa lub ładny widok. Daje odpocząć oczom i pomaga uziemić pomieszczenie oraz opisać jego funkcję.

2. Umieść sofę:

salon2

Musisz ustawić swoją kanapę tak, aby była naprzeciwko drzwi, niezależnie od tego, czy jest pochylona w kącie, zawieszona lub przy ścianie. Jeśli musisz umieścić go tyłem do wejścia, umieść go w konsoli za sofą przy lampach, inaczej książki o sztuce, dzięki czemu wygląda bardziej atrakcyjnie.

3. Klip:

jak urządzić salon

Zbierz z magazynu zestaw wycinków swoich preferowanych pokoi. Kolory przytulają meble, żyrandole i francuskie drzwi, co tylko pobudzi Twoją wyobraźnię.

4. Nałóż swoje oświetlenie:

salon4

Ta mieszanka toru, przezroczystości i oświetlenia stołowego jest idealna do wielkości tego salonu. Lampy to najlepszy sposób na złagodzenie przestrzeni.

5. Wykorzystaj różnorodne półki:

salon5

Mieszanka stylowego zadaszonego i otwartego przechowywania jest idealna do salonu. Półki na książki są tanie, a kilku właścicieli domów rozwija się na otwartych przestrzeniach, w ogóle nie zdając sobie sprawy, że wszystkie ich przedmioty nie są godne podziwu. Zadaszony schowek to niezbędny element stylowego salonu.

6. Złap w równowadze:

salon6

Pomyśl o dodaniu lustra, chińskich ekranów, wiszącego oświetlenia sufitowego, dekoracji ściennych, krzeseł z wysokim oparciem i wysokich roślin. Jeśli na jednym końcu przestrzeni znajduje się duża federacja mebli, stwórz nową część wypoczynkową, aby wyrównać ją na dodatkowym końcu.

7. Miej krzesło:

salon7

Spróbuj siedzieć co najmniej 6 osób nadal w małym pokoju. W stanie pokój jest większy; podziel go na obszary, w których mogą siedzieć różne kolekcje osób od 2 do 6. Sofy, a także krzesła muszą być zgrupowane, aby ludzie mogli ze sobą rozmawiać w prosty sposób.

8. Zdefiniowany obszar:

salon8

opisz rozmowy, a także miejsca do siedzenia według dywaników. Zarówno gładkie, jak i ozdobne, dywany obszarowe nadające wizualną definicję w pomieszczeniu, a także mogą być fleksją.

9. Rozjaśnij bielą:

salon9

Uzyskaj luksusowy, neutralny wygląd dzięki białej tapicerce i dekoracyjnym akcentom w różnych jasnych odcieniach, które dodają dodatkowej głębi i wymiaru.

10. Kolor długich zasłon:

salon10

Zazwyczaj firany, inaczej drapowane, najlepiej prezentują się w kolorze lub dominującym kolorze głównego mebla. Pomaga to we wspólnym prowadzeniu pomieszczenia i oferuje oprawę dla projektu.

11. Wybierz w formalności:

salon11

Niezwykle formalny pokój wymaga tradycyjnych mebli, antyków i wysokiej jakości, gładkich powierzchni. W dodatkowym, swobodnym pokoju można wykorzystać prostszą tkaninę i różne dekoracje.

12. Spokojna atmosfera:

salon12

Udekoruj swój salon, aby doświadczyć otaczającego Cię oceanu. Wykorzystaj mozaikowe szkło w kolorach nadmorskich, aby otoczyć kominek, a rząd obrazów przedstawia liście palm przylegające do zachmurzonego nieba niosącego w sobie bryzę.

13. Połącz swoje style:

salon13

Możesz łączyć stare i nowe, formalne i codzienne, neutralne i odważne, aby stworzyć zachęcającą i zrelaksowaną przestrzeń. Sofa i fotel w neutralnych tonacjach tworzą nowoczesne linie, podczas gdy niestandardowe draperie dodają szyku.