Tatuaże są bardzo popularną formą sztuki i trendem, a w Bombaju są różne sklepy, które oferują te usługi na miarę Twojej kieszeni.

Salony tatuażu w Bombaju

Najlepsze salony tatuażu w Bombaju:

Poniżej znajduje się 10 najlepszych salonów tatuażu w Bombaju w następujący sposób.

1. Aliens Tattoo Studio w Bombaju:

Aliens Tattoo Studio w Bombaju

To bardzo dobrze utrzymane studio. Możesz łatwo uzyskać od nich wymagane projekty. To także bardzo popularne studio. W ich sklepie możesz kupić plemienne, dziewczęce i kilka innych odmian. Ci ludzie specjalizują się również w niestandardowych wzorach. Znajduje się w Aram Nagar, Versova. Możesz uzyskać więcej informacji o cenach, które pobierają, a także projektach, które wykonali na ich stronie internetowej. Możesz również osobiście wysłać je pocztą, aby dowiedzieć się o projektach, które chcesz, a także o kosztach tego rodzaju wzorów. Ich strona internetowa znajduje się pod adresem http://alienstattoos.com/.

2. Atramenty N Igły:

Atramenty N Igły

Jest to popularny salon w Bombaju do projektowania atramentów. Ich różnorodność można sprawdzić na ich stronie. Możesz również osobiście wysłać i dowiedzieć się od nich o cenach wzorów, a także o rodzaju wzoru, który chcesz. Robią na zamówienie kilka różnych plemiennych i innych stylowych wzorów. Ich sklep znajduje się w pobliżu kompleksu Sundarvan. Klienci mogą się z nimi skontaktować za pośrednictwem ich strony z facebookiem, która znajduje się pod adresem https://www.facebook.com/inksandneedlestattoo?fref=photo

3. Studio Body Canvas w Bombaju:

Body Canvas Studio w Bombaju

Jest to dobrze znany salon, z którego można uzyskać projekt tatuażu. Ich opłaty są również stosunkowo wyższe, a więcej informacji można uzyskać na ich stronie internetowej pod adresem http://www.mumbaitattoos.com/. Ten sklep wykonał projekty dla kilku gwiazd Bollywood i innych gwiazd, w tym Aamira Khana i Priyanki Chopra. Jest najlepszym tatuatorem w Bombaju.

4. Tatuaże:

Tatuowanie

To bardzo popularne studio, które oferuje kilka rodzajów projektów. Ci ludzie mogą również tworzyć dla Ciebie projekty plemienne. Ci ludzie specjalizują się również w projektach japońskich i azjatyckich. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej http://www.tattooism.in/. Jest to jeden z najlepszych salonów tatuażu w Bombaju.

5. Salon tatuażu Bena:

Salon tatuażu Bena

Jeśli nie podoba ci się wygląd twojego starego projektu, ci artyści mogą dać ci wzór pasujący do nowych trendów. W tym sklepie możesz również uzyskać inne niestandardowe wzory. Więcej informacji można znaleźć na tej stronie http://places.wonobo.com/mumbai/bens-tattoo-lounge/1266962.

6. Witch Art Tattoo Studio w Bombaju:

Witch Art Tattoo Studio w Bombaju

To dobrze znane studio znajduje się w Navi Mumbai. Możesz uzyskać od nich różnorodne projekty i niestandardowe wzory. Możesz sprawdzić ich stronę internetową pod adresem http://www.witcharttattoo.com/. To najlepsze studio tatuażu w Bombaju.

7. Studio tatuażu AL w Bombaju:

Studio tatuażu AL w Bombaju

Ten apartament typu studio znajduje się w Bandrze. Z tego miejsca można uzyskać różnorodne projekty. Jeśli chcesz plemiennych lub innych polinezyjskich wzorów, ci artyści mogą dać ci niestandardowe wzory. Ten sklep ma również artystów rysujących, którzy mogą naszkicować niestandardowe japońskie wzory. Możesz je osobiście wysłać, aby dowiedzieć się o ich cenach. Możesz również sprawdzić ich projekty i uzyskać inne informacje z ich strony internetowej pod adresem http://alstattoostudio.com/.

8. Studio tatuażu Naughty Needles w Bombaju:

Studio tatuażu Naughty Needles w Bombaju

To popularne miejsce projektowe, które możesz sprawdzić. Ich strona internetowa zawiera informacje i możesz sprawdzić ich galerię projektów. Głównymi artystami są Akshay Raja i Vijay Shah. Ich strona internetowa znajduje się pod adresem http://naughtyneedlestattoos.weebly.com/. Jest najlepszym tatuatorem w Bombaju.

9. Studio Kultury Tatuażu w Bombaju:

Studio Kultury Tatuażu w Bombaju

Jest to popularne studio z różnorodnymi japońskimi i starożytnymi wzorami dla swoich klientów. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej http://www.hakimsaalim.com/. Jest także najlepszym tatuatorem w Bombaju.

10. Kolektyw tatuaży:

Gwiazda tatuażu zbiorowego

Jest to dobrze znane studio w Bombaju z kreatywnymi artystami, którzy mogą tworzyć różnorodne projekty zgodnie z Twoimi możliwościami komfortu. Możesz uzyskać więcej informacji o ich cenach i projektach galerii zdjęć z ich strony książki twarzy pod adresem https://www.facebook.com/Tattoostarcollective/timeline. Jest to jeden z popularnych salonów tatuażu w Bombaju.