Tatuowanie to popularna forma sztuki. Możesz uzyskać różne wzory, takie jak wzory kwiatowe azteckie, azjatyckie i inne. Istnieje wiele sklepów oferujących tę usługę w Chennai.

Salony tatuażu w Chennai

Najlepsze salony tatuażu w Chennai:

Poniżej znajduje się 10 najlepszych salonów tatuażu w Chennai, w których możesz uzyskać od niej swój projekt.

1. Sklep tatuażu Yantra w Chennai:

Salony tatuażu w: Ćennaj

Ten sklep jest własnością i jest prowadzony przez Sekhara. To bardzo popularny sklep od czasu jego otwarcia. Możesz uzyskać różne projekty tatuaży od tego artysty. Możesz również sprawdzić ich galerię zdjęć i uzyskać więcej informacji z ich strony internetowej pod adresem http://www.yantratattoos.com/. Ci ludzie specjalizują się również w projektach zatuszowania.

2. Talizman Tattoo Shop w Chennai:

Talizman Tattoo Shop w Chennai

To bardzo popularne studio, które oferuje różnorodne projekty. Możesz także sprawdzić ich galerię dzieł sztuki oraz różne stawki i ceny, w jakich świadczą swoje usługi. Wiele sław z południa ma w tym sklepie swoje projekty. Więc jeśli chcesz projekt, który jest dostosowany lub chcesz mieć małą czcionkę, możesz sprawdzić ich sklep. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej pod adresem http://www.talismantattoos.in/. To jeden z najlepszych salonów tatuażu w Chennai.

3. Sklep z tatuażami Panther w Chennai:

Sklep z tatuażami Panther w Chennai

Jest to dobrze znane miejsce w Chennai i wielu aktorów i aktorek filmowych z południa ma swoje projekty. Jeśli chcesz namalować niestandardowy wzór, możesz sprawdzić ich galerię zdjęć i sprawdzić informacje o cenach i stawkach, które pobiera ten sklep. W tym sklepie możesz kupić plemienne, dziewczęce lub inne rodzaje kwiatowych nadruków. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej http://www.tatcodesign.com/electric-rose-tattoo/panther-tattoos-chennai/.

4. Studio tatuażu Irezumi w Chennai:

Irezumi Tattoo Studio w Chennai

Jest to dobrze znane studio, z którego można uzyskać projekt. Możesz stąd uzyskać dowolny rodzaj kwiatów, owadów lub dowolnych innych wzorów azteckich. Ich opłaty i stawki można poznać na ich stronie internetowej pod adresem http://www.tattoosindia.com/. To najlepszy sklep z tatuażami w Chennai.

5. Black Magic Body Art Studio tatuażu w Chennai:

Black Magic Body Art Studio tatuażu w Chennai

Ten sklep specjalizuje się w projektach maskowania. Jeśli chcesz, aby modny wzór zakrył Twój stary projekt, możesz sprawdzić ten sklep. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie z facebookiem pod adresem https://www.facebook.com/blackmagicbodyartstudio.

6. Geo Tatuaże:

Geo Tatuaże

Jest to bardzo znany sklep oferujący stałe projekty. Możesz sprawdzić różnorodność efektownych projektów, które oferuje ten sklep, takich jak Maori, Kwiatowe nadruki i inne artystyczne wzory. Możesz uzyskać więcej informacji i poznać stawki na ich stronie internetowej pod adresem http://www.geotattoos.com/. Jest najlepszym tatuatorem w Chennai.

7. Studio tatuażu Maha w Chennai:

Maha Tattoo Studio w Chennai

Wiele sław z południa ma swoje projekty z tego sklepu w Mylapore. Możesz uzyskać więcej informacji i sprawdzić ich galerię obrazów na stronie http://www.justdial.com/Chennai/Maha-Tattoo-Studio-%3Cnear%3E-Mylapore/044PXX44-XX44-120517145940-M7S8_BZDET. Jest to jeden z popularnych salonów tatuażu w Chennai.

8. Living Ink Tattoo Studio w Chennai:

Living Ink Tattoo Studio w Chennai

To dobrze znany południowy sklep z atramentem. Możesz sprawdzić ich stawki i projekty artystyczne na ich stronie internetowej pod adresem http://www.getithotdeals.in/deal/living-ink-tattoo-studio-get-79-discount-offer-on.

9. Sklep z tatuażami w Chennai:

Salon tatuażu w Chennai

Jest to popularne miejsce do projektowania sztuki ciała, z którego można uzyskać plemienny lub azjatycki projekt. Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach w tym sklepie, również możesz nauczyć się tej sztuki od profesjonalistów z tego studia. Możesz również uzyskać projekty ptaków lub inne rodzaje wzorów dostosowanych do własnych upodobań. Możesz uzyskać informacje o cenach i zdjęciach galerii projektów z ich strony internetowej pod adresem http://thetattooshop.co.in/. Jest to jedno z najlepszych centrów tatuażu w Chennai.

10. INK-Studio tatuażu w Chennai:

INK-Studio tatuażu w Chennai

To popularny sklep, z którego możesz uzyskać swój projekt w Chennai. Możesz uzyskać więcej informacji, a także sprawdzić galerię ich projektów na ich stronie facebookowej pod adresem. Jest także najlepszym tatuatorem w Chennai.

Pomóż im zyskać dodatkowe centymetry. Mimo że opakowanie zapewni Ci szybki i szybki wzrost, te substancje i stymulatory zawierają w sobie chemikalia, leki i sterydy, z którymi organizm nie jest kompatybilny. Te stymulatory mieszają się z naturalnymi hormonami organizmu, tym samym je ograniczając. Gdy przestaniesz je brać, wrócisz do miejsca, od którego zacząłeś. Zawsze trzymaj się naturalnych dolegliwości w przypadku zmian na ciele. Nie psują Ci https://www.facebook.com/INK.The.Tattoo.Studio.