Uzyskanie trwałego projektu na ciele może być rzeczą, którą wiele osób rozważa w dzisiejszych czasach. W tym celu musisz udać się do ekspertów, którzy poprowadzą Cię przez cały proces i zrobią to w taki sposób, abyś mógł czuć się komfortowo podczas uprawiania sportu.

W Indiach jest wiele salonów tatuażu, w których można wykonać trwały wzór tuszu na ciele. Istnieją setki takich sklepów prawie w każdym zakątku miasta, niezależnie od tego, czy jest ono małe, czy duże, a nawet można je zrobić tanio w centrach handlowych i innych lokalnych sklepach. Istnieje również wiele osób, które robią to osobiście i mogą to zrobić za Ciebie bardzo niskim kosztem i dla Twojej wygody.

Najlepsze salony tatuażu w Indiach

Ci ludzie nie są właścicielami sklepów, lecz obsługują klientów w dogodnym dla nich czasie. Od nich również możesz zarezerwować swoje sesje. Jednak ludzie zazwyczaj lubią rezerwować sesje w znanych sklepach, w których można uzyskać profesjonalnego eksperta, a w razie jakichkolwiek problemów można wrócić do sklepu i porozmawiać o problemie z artystą. To ludziom wygodniejsze. Ty też możesz spróbować. W niektórych sklepach znajdziesz również ekspertów i ich asystentów, którzy również są całkiem dobrzy w swojej pracy, ponieważ wykonują ją profesjonalnie na wielu klientach.

Otrzymasz również kogoś, kto może narysować projekty wykonane na zamówienie dla Ciebie, a także poprowadzi Cię przez cały proces od narysowania projektu we właściwy sposób do nałożenia go na ciało osoby poprzez przygotowanie pozycji ciała za pomocą środków czyszczących i inne produkty alkoholowe, a także przez drapanie włosów z pozycji. Następnie nakładają szablon, który został odpowiednio przygotowany z arkusza tuszu, a następnie można sprawdzić, czy pozycja jest wygodna do uprawiania sportu, czy nie. Trzeba też pamiętać, że wykonanie tatuażu ma pewne wady. Jeśli planujesz uzyskać coś w ciemnych kolorach, jak antyczne wzory, może być trudno je usunąć, ponieważ może pozostawić ślady atramentu, nawet jeśli do usunięcia tego użyjesz lasera. Powinieneś więc czuć się komfortowo z kolorami i wzorem, którego chcesz użyć.

Najlepsze salony tatuażu w Indiach:

Poniżej znajduje się 10 popularnych salonów tatuażu w Indiach, z których możesz wykonać swój projekt.

1. Studio tatuażu 3D w Delhi:

Studio tatuażu 3D w Delhi

To studio ma specjalizację i oprócz robienia nowych projektów, może również wykonać dla Ciebie nowe projekty na zamówienie. Adres tego sklepu to Defense Colony, Delhi, A-454, 110024 i jest własnością i jest prowadzony przez Gupt Ram. Jest jednym z najlepszych artystów tatuażu w Indiach.

2. Centrum tatuażu Lokesh Verma Devil’z:

Centrum tatuażu Lokesh Verma Devil’z

To jest w Delhi, a szczegóły dotyczące projektów i cen można uzyskać na ich stronie internetowej. To bardzo znane miejsce, z którego można wykonać swoją sztukę. http://www.tattoosnewdelhi.com/.

3. Tatuaże KDz z Delhi:

Tatuaże z Delhi

To bardzo profesjonalni ludzie, od których możesz wykonać projekt. Tworzą niestandardowe projekty, rysując coś, co może być wygodne podczas uprawiania sportu. Możesz również uzyskać wskazówki co do wyboru kolorów. Ich sklep jest największy i można z łatwością wykonać od tych artystów każdy rodzaj pracy artystycznej. Szkolą również ludzi, jak widać na powyższym obrazku, jeśli chcesz tego jako zawodu. Więcej informacji można uzyskać z ich strony internetowej http://www.kdztattoos.com/.

4. Angel Tattoo Design Studio w Delhi:

Angel Tattoo Design Studio w Delhi

Wykonują na zamówienie dowolny wzór tatuażu, który chcesz uprawiać na swoim ciele. Adres tego sklepu to G-17/1, Rajouri Garden, 110027.

5. Tatuaże Art n Skin w Delhi:

Art n Skin Tatuaże w Delhi

Utrzymują dobrą higienę, a także mają wielu pomocników, którzy pomogą ci wybrać projekt, a także kolory. Są bardzo dobrze znane, a ich adres to East Delhi, naprzeciwko Dayanand Vihar, Pankaj Plaza Center S-3 Shop na 2 piętrze. Sprawdź ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji http://www.artnskintattoos.com. Jest także jednym z najlepszych artystów tatuażu w Indiach.

6. Wieczna ekspresja, Bangalore:

Wieczna Ekspresja, Bangalore

Jeśli chcesz udać się do znanego sklepu w Bangalore po swój projekt, to jest to sklep, w którym możesz wykonać swój projekt. To jeden z popularnych salonów tatuażu w Indiach.

7. Salon tatuażu Andy’ego Anjuna Goa:

Andy's Tattoo Salon Anjuna Goa

Dla imprezowiczów z Goa, którzy chcą wykonać projekt od znanego artysty, który wykonał wiele artystycznych i kreatywnych prac artystycznych na wielu swoich klientach, mogą odwiedzić ten mały salon, w którym mają bardzo dobre warunki higieniczne.

8. Brahma Tattoo Design Place w Bangalore:

Brahma Tattoo Design Place w Bangalore

Jest to bardzo znane studio i jako pierwsze zostało otwarte w mieście. Tutaj znajdziesz najlepiej wyszkolonych artystów, a także będziesz mógł uzyskać niestandardowe projekty. Możesz uzyskać ich dane z całej strony i poznać ceny. http://www.bramhatattoostudio.in

9. White Star Studio Kalkuta:

White Star Studio Kalkuta

Znajduje się w Salt Lake City, w sektorze 3, a adres sektora to ib-150. Jeśli chcesz wykonać projekt od znanego artysty, a także chcesz mieć dobre warunki higieniczne, to jest to sklep, w którym możesz wykonać swój projekt na zamówienie. Spodobają Ci się również odpowiednie warunki higieniczne, które utrzymują. Artyści i pomocnicy tutaj również udzielą wskazówek, jak wybrać odpowiedni wzór lub kolor. To także jeden z najlepszych salonów tatuażu w Indiach.

10. Studio tatuażu Moksha Goa:

Moksha Studio Tatuażu Goa

Jak wszyscy wiemy, Goa to imprezowe miejsce w tym kraju. Jest tu wiele salonów, w których możesz wykonać swój projekt. Moksha jest bardzo znanym salonem m.in. Więc jeśli chcesz wykonać projekt w renomowanym sklepie, może to być Twój sklep. To jest na Calangute Beach Road, w pobliżu Baga Circle, Arpora, Calangute, GA 403516. Specjalizują się we wszelkiego rodzaju projektach, a także mogą tworzyć rysunki na zamówienie. Jest również jednym z najlepszych artystów tatuażu w Indiach.