Wzory tatuaży to obecnie trend. Są modne i wiele osób lubi je uprawiać. Możesz łatwo uzyskać różnorodne wzory plemienne, polinezyjskie, azteckie i inne w sklepach, które się w nich specjalizują.

Salony tatuażu w Kalkucie

Najlepsze salony tatuażu w Kalkucie:

Poniżej znajduje się 10 najlepszych salonów tatuażu w Kalkucie, z których możesz wykonać swój projekt.

1. Salon tatuażu Habiba w Kalkucie:

Salon tatuażu Habiba w Kalkucie

To znany i lubiany sklep świadczący usługi higieniczne i artystyczne. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej http://kolkata.linkbyme.in/habibs-hair-beauty-salon-if420185/.

2. Studio tatuażu Oasis w Kalkucie:

Studio tatuażu Oasis w Kalkucie

Jest to popularny sklep z projektami, który może nawet oferować niestandardowe wzory. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej http://www.zootout.com/kolkata/salon/oasis-tattoo-studio-tolly gunge-453. Możesz sprawdzić ich galerię zdjęć lub wysłać maila w celu uzyskania informacji i innych cen.

3. Salon tatuażu Tuhi w Kalkucie:

Salon tatuażu Tuhi w Kalkucie

To kolejne popularne studio, które staje się liderem wśród sklepów w Kalkucie. Możesz uzyskać od nich różne wzory plemienne, polinezyjskie i inne kwiatowe lub 3D. Więcej informacji na temat ich galerii projektów i cen można znaleźć na ich stronie książki twarzy na https://www.facebook.com/tuhisstattoo. To jeden z najlepszych salonów tatuażu w Kalkucie.

4. Tatuaże skóry jaszczurki:

Tatuaże ze skórą jaszczurki

Znajduje się naprzeciwko centrum handlowego South City, na Prince Anwar Shah Road, Lake Gardens. Jest to dobrze znane studio i ma również dość wysoką cenę. Jeśli chcesz wykonać projekt w odpowiedniej kolorystyce lub chcesz pokryć stary wzór modnym wzorem, możesz nabyć je od artystów w tym sklepie. Więcej informacji na temat cen i galerii wzorów można znaleźć na ich stronie internetowej pod adresem http://lizardsskintattoos.com/. Tutaj głównym artystą jest Niloy Das.

5. Carapace Ink Studio w Kalkucie:

Carapace Ink Studio w Kalkucie

To dobrze znany salon. Tutaj możesz wykonać swoje projekty po niższych cenach. Są popularni artyści, którzy mogą naszkicować projekt według własnego gustu i kieszeni. To jest na Chittaranjan Avenue Road. Więcej informacji na temat galerii projektów theri i cen można znaleźć na ich stronie na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/carapacetattoos.

6. Tatuaże atramentowe:

Atramentowe Tatuaże

To bardzo popularny sklep. Jest to również dobrze znane miejsce, z którego wiele celebrytów wykonuje swoje projekty. Ci artyści mogą wykonywać wzory Azteków, a ich ceny są przyjazne dla kieszeni. Znajduje się w Burrabazar. W tym sklepie można nabyć różne rodzaje wzorów. To bardzo popularny sklep i mają kreatywnych artystów. Więcej informacji można uzyskać pod adresem http://www.justdial.com/Kolkata/Inkup-Tattoos-%3Cnear%3E-Near-Rammandir-Burrabaz/033PXX33-XX33-130201215552-M7T4_S29sa2F0YSBUYXR0b28gQXJ0w=0aXNV0cyBZ.

7. Ink Link Studio w Kalkucie:

Ink Link Studio w Kalkucie

To jest na drodze Biren Roy w Oxytown w Kalkucie. W tym małym sklepie można uzyskać różne rodzaje wzorów. Możesz uzyskać więcej informacji, a także informacje dotyczące cen z tej strony internetowej http://in.88db.com/india/Kolkata+Kolkata-G-P-O-/Beauty/Tattoo-Body-Piercing/ad-1155636/.

8. Ministerstwo atramentu:

Od otwarcia w 2010 roku stało się wiodącym studiem. Ludzie z innych miast przychodzą do tego sklepu, aby wykonać swoje niestandardowe projekty. Utrzymuje to również odpowiednią higienę i zapewnia obsługę zgodnie z Twoim gustem i kieszenią. Więcej informacji o projektach i cenach można znaleźć na ich stronie na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/pages/Ministry-Of-Inkin/162325627118027.

9. Studio tatuażu 3 Cube w Kalkucie:

Studio tatuażu 3 Cube w Kalkucie

To popularne i wiodące studio projektowania tatuaży. Od tych artystów możesz uzyskać różne wzory. Możesz także uzyskać wiele niestandardowych wzorów plemiennych lub egipskich lub czcionek. Możesz sprawdzić ich galerię zdjęć i inne informacje na ich stronie internetowej pod adresem http://www.3cubetattoo.com/. To jeden z popularnych salonów tatuażu w Kalkucie.

10. Salon tatuażu Shree w Kalkucie:

To jest w Ariadaha. W tym sklepie można uzyskać różnorodne wzory w niskich cenach. Możesz uzyskać więcej informacji i poznać ich ceny na tej stronie internetowej pod adresem http://www.indiamart.com/shree-tattoo-parlour/.