Pune to duże miasto położone w stanie wielkiego Maharashtra, miasto to ma wiele wspaniałych atrakcji, które cieszą zarówno mieszkańców stanu, jak i turystów, którzy tam przyjeżdżają. Poza tymi atrakcjami salony tatuażu w Pune zyskały popularność w ciągu ostatnich kilku lat nie tylko ze względu na modernizację sztuki, ale także ze względu na powolny rozwój tej sztuki w całym mieście.

W mieście nastąpił powolny wzrost liczby salonów tatuażu, a niektóre z tych salonów tatuażu zyskały rozgłos wśród innych dzięki swoim wybitnym artystom i fenomenalnej pracy. Te salony tatuażu są domem dla najlepszych artystów w Pune, którzy są dumni ze swojej pracy i mają bardzo udanych fanów.

Najlepsi artyści tatuażu w Pune

Najpopularniejsi artyści tatuażu w Pune:

Poniżej przedstawiamy 9 najlepszych artystów tatuażu w pune, zarówno pod względem sztuki, jak i wydajności.

1. Byki, studio tatuażu w Pune:

To prawdopodobnie najlepsze studio tatuażu w Pune z jednymi z najbardziej wyjątkowych artystów w mieście. Artyści w tym salonie tatuażu mają najlepsze ręce w mieście, jeśli chodzi o tę wyjątkową sztukę. Ponadto wykonujemy tutaj bardzo wydajne tatuaże permanentne w wyjątkowych cenach na najlepszym sprzęcie i są wyjątkowo bezpieczne.

2. Studio tatuażu i piercingu Sabby w Pune:

Sabby jest najlepszym artystą dostępnym w Pune na dłuższą metę, a to dlatego, że zapewnia bardzo wyjątkowe tatuaże w przystępnych cenach i używa najwyższej klasy sprzętu, który jest bardzo bezpieczny dla skóry. Na pewno opuścisz ten salon tatuażu z uśmiechem na twarzy z powodu tatuażu, który teraz masz.

3. Studio tatuażu Kraayonz w Pune:

Znajdujące się w Koregaon Park studio tatuażu kraayonz jest domem dla innego wielkiego artysty tatuażu w Pune, który specjalizuje się w tatuażach twarzy i nadgarstków. Po raz kolejny używany tutaj sprzęt jest bardzo bezpieczny dla skóry, a tatuaże są dostępne w bardzo przystępnych cenach w porównaniu do wielu innych salonów tatuażu w mieście. Jest najlepszym tatuatorem w Pune.

4. Deekays Iron Hand Tattoo Shop w Pune:

Właściciel, znany jako Deekay, jest bardzo stabilnym artystą tatuażu, który otrzymał więcej niż przyzwoite recenzje od większości swoich klientów. Specjalizujące się w szerokiej gamie trwałych tatuaży studio tatuażu żelaznej ręki ma jeszcze kilku wspaniałych artystów, którzy wspólnie pracują dla Twojej satysfakcji.

5. Salon tatuażu Kit w Pune:

Kolejny wspaniały salon tatuażu w pune z wyjątkowymi artystami. Ten salon specjalizuje się w innowacyjnych projektach, które czynią go wyjątkowym i bardzo popularnym wśród swoich klientów. Kit jest bardzo utalentowanym artystą i zapewnia doskonałe i niedrogie tatuaże.

6. Sklep tatuażu Inkalab w Pune:

Studio tatuażu inkalab szczyci się wsłuchiwaniem się w wymagania klienta, a następnie działaniem na jego podstawie, aby jego doświadczenie podczas wykonywania tatuażu było niezapomniane i korzystne. Inkalab ma zespół wspaniałych artystów, z których wszyscy mają pewną rękę i używają najlepszego sprzętu.

7. Studio tatuażu Ink Field w Pune:

Ink field zyskało ostatnio na znaczeniu dzięki niektórym wspaniałym projektom, które rozpoczęło dla wielu nowych klientów. Wynika to z nowego artysty, który dołączył. Ci artyści wraz z kilkoma innymi dostarczają innowacyjne i niedrogie projekty tatuaży klientom, którzy wychodzą z salonu z uśmiechem na twarzy i doskonałą recenzją.

8. Studio tatuażu Poison Ivy w Pune:

To studio tatuażu znalazło się na liście 25 najlepszych studiów tatuażu w Indiach ze względu na ich wyjątkowe pomysły na tatuaż, koncepcje, projekty, a przede wszystkim ich artystów, z których wszystkie zapewniają bardzo innowacyjne tatuaże w przystępnej cenie zgodnie z Twoimi wymaganiami.

9. Sklep tatuażu Inksignia w Pune:

Komfort to pierwsza rzecz, którą poczujesz w tym salonie tatuażu. Sprawiają, że czujesz się tak komfortowo, że zawsze tak, jakbyś nic nie czuł podczas wykonywania tatuażu. Wyjątkowe ceny dodają funkcji, która jest częścią tego wspaniałego salonu tatuażu. Jest też najlepszym artystą tatuażu w Pune.