W Bangalore jest wiele salonów tatuażu, z których można wykonać projekt na stałe na swoim ciele. Istnieje kilka salonów, które są dość stare, a profesjonaliści mogą liczyć na wysokie ceny, ale będziesz mógł uzyskać od nich projekty 3D lub wytłaczane.

Salony tatuażu w Bangalore

Najlepsi artyści tatuażu w Bangalore:

Poniżej znajduje się 11 najlepszych salonów tatuażu w Bangalore, z których możesz wykonać swój ulubiony projekt.

1. Salony tatuażu Xtreme:

Salon tatuażu Xtreme jest uważany za najlepszy salon tatuażu w Bangalore prowadzony przez Srinivasa i jego przyjaciół. Ci artyści (Srini, Ramya, Sanjay Raj, Devil Dhemu, Sanju, Gautham Jackie) są kreatywni w fotorealistycznym tatuowaniu & precyzyjne przekłuwanie ciała, kropka. Ich wiedza i profesjonalizm są nie do pobicia. Jeśli chcesz tworzyć kreatywne projekty tatuaży, to jest to studio, do którego możesz udać się na następny tatuaż.

Salony tatuażu Xtreme

Jak się tam dostać :

  • Adres Jayanagar: # 12, 1 piętro, 9 główna droga, Jayanagar 4 blok, w pobliżu biura Jayanagar RTO, naprzeciwko: Janata Bazaar, oprócz mundurów Chouhan, Bangalore – 560011.
  • Adres DVG Road: #85/1-2, DVG Road, Naprzeciwko: salon wystawowy Liberty, W pobliżu: Upahara Darshini Hotel, Basavanagudi, Bangalore-560004.
  • Adres nagaru Hanumanth: # 8, Mount Joy Road, nagar Hanumanth, w pobliżu: piętrowa benzyna HP & Schronisko dla chłopców BMS, Bangalore – 560019.
  • strona internetowa www.xtremetattoos.co.in
  • zadzwoń: 8884888805/9886652084.

2. Studio tatuażu Pradeep Junior:

Pradeep Junior Studio Tatuażu

To jest własnością i jest prowadzone przez Pradeep Junior. Jest to bardzo dobrze znany salon, z którego można wykonać trwały projekt. Ci ludzie dostosowują się w wysokiej jakości dziełach sztuki, takich jak 3D, a nawet najciemniejsze wzorzyste i ciemne wzory plemienne. Jeśli szukasz innych normalnych i zwykłych dziewczęcych projektów, to również mogą ci w tym pomóc. Utrzymują dobrą bazę danych od 2009 roku, kiedy ten sklep został otwarty. Dlatego jeśli chcesz niestandardowych projektów, ci ludzie mają nawet najbardziej kreatywnych artystów, którzy mogą narysować dla Ciebie cały projekt i wykonać go zgodnie z Twoimi potrzebami.

3. Studio tatuażu Dark Arts:

Studio tatuażu Dark Arts

Jest własnością i jest prowadzony przez Pradeep Menon, a wielu jego klientów zna go z kreatywnej i artystycznej pracy, którą wykonuje. Tutaj możesz uzyskać nie tylko wskazówki, ale także projekty artystyczne. Zrezygnował z pracy i zaczął zawodowo zająć się tuszem. To najlepsze studio tatuażu w Bangalore.

4. Studio tatuażu Gold Touch:

Studio tatuażu Gold Touch

W tym sklepie otrzymasz wskazówki dotyczące procedury projektowania, a także środków ostrożności, które należy podjąć, aby kolory i projekt wyglądały po jego wykonaniu. Znajduje się w Indiranagar. To najlepsze studio tatuażu w Bangalore.

5. Tatuaże Buddy:

Tatuaże Buddy

Oferują kilka rodzajów wzorów, z których możesz wybierać, lub możesz również zamówić wzory na zamówienie. Możesz znaleźć ten sklep w pobliżu Big Bazaar, Nagavarapalya Main Road.

6. Wieczna ekspresja:

Wieczna ekspresja

Ci ludzie specjalizują się w różnych projektach. Mają też wielu asystentów, którzy pomogą Ci w prawidłowym wykonaniu projektu.

7. Studio tatuażu Kraayonz:

Studio Tatuażu Kraayonz

Była to początkowo część studia sieciowego zlokalizowanego w Bangalore, którego właścicielem był Sameer Patange. Adres to Sklep nr 8, Raheja Arcade Building, Koramangala. Więcej informacji można uzyskać na ich stronie internetowej. http://www.kraayonz.com/

8. Niebiańskie studio tatuażu:

Niebiańskie studio tatuażu

Jest to bardzo znane studio, w którym możesz wykonać swój projekt w przystępnych cenach. Możesz uzyskać więcej informacji o szczegółach na ich stronie internetowej. http://heavenstattoobangalore.in/

9. Studio tatuażu Maria:

Pracownia Tatuażu Maria

To bardzo kreatywni ludzie, od których możesz otrzymać swój projekt. Możesz uzyskać więcej informacji z ich strony internetowej http://mariatattoostudio.webs.com/.

10. Studio tatuażu Inkprik:

Studio tatuażu Inkprik

Właścicielem tego studia jest międzynarodowy uczeń znanego eksperta od tatuażu Lancelota Wilkie. Tutaj możesz wykonać projekt artystyczny i uzyskać więcej informacji z ich strony internetowej. http://www.inkprik.com/. Jest jednym z najlepszych artystów tatuażu w Bangalore.

11. Salon tatuażu Brahma:

Salon tatuażu Brahma

Jest to bardzo znane studio i jako pierwsze zostało otwarte w mieście. Tutaj znajdziesz najlepiej wyszkolonych artystów, a także będziesz mógł uzyskać niestandardowe projekty. Możesz uzyskać ich dane z ich strony internetowej i dowiedzieć się o cenach. http://www.bramhatattoostudio.in. Jeśli chcesz dobrej atmosfery, a także wyszkolonych artystów, którzy lubią wykonywać najbardziej kreatywne prace na swoich klientach, to właśnie tam powinieneś wykonać swój projekt. Mogą również pomóc Ci w kwestii koloru i pielęgnacji. Jest to jeden z najlepszych salonów tatuażu w Bangalore.