Złote szaty zawsze przyciągają uwagę ludzi. Wygląda na to, że różni się od reszty. Może to być tylko garnitur salwarowy w kolorze złotym iw połączeniu z innym kolorem. Złoto salwarowe garnitury najlepiej prezentuje się na festiwalach, ponieważ jest to pomyślny kolor. Będzie uzupełnieniem biżuterii z prawdziwego złota. Połysk złotego stroju salwarowego odbija się również na twarzy. Twoja twarz będzie bardziej świecić. Istotną cechą złotego stroju salwarowego jest to, że będzie dobrze pasował do każdej innej kombinacji kolorów.

Nowe i niesamowite złote stroje salwarowe dla młodych pań w trendzie:

Oto najlepsze projekty złotych strojów salwarowych dla dziewczynek.

1. Złoty strój churidar z salwaru:

Złoty strój churidar z salwaru

Jest to nadruk lucknowi przypominający złoty kolor salwar kameez z długą kurtą i churidarem. Churidar jest gładki, a karat ma kwiatowy nadruk z pełnym rękawem. Dekolt w kształcie litery V w małym rozmiarze ze stójką ozdobiony nitką w kolorze złotym. Jest szyfonowa zwykła dupatta.

2. Złoty modny garnitur z salwaru:

złote garnitury salwarowe

Jest to modny złoty salwarowy garnitur z kurtą z krótkim rękawem i salwarem palazzo. Szyję ozdobiono ciężką złotą obwódką w różne wzory na bazie czerwonego koloru. Cała kurta jest wypełniona pracą, a palazzo ma na końcu grubą obwódkę. Dupatta ma kontrastowy czerwony kolor z cienką złotą obwódką.

3. Złoty strój Patiala Salwar:

Złoty garnitur Patiala Salwar

Jest to czarno-złoty salwarowy garnitur ze złotą Patiala salwar z czarną nicią. Kurta to styl cięcia jabłka podkreślony złotymi obramowaniami. Szyja kurty ma kilka linii złotego obramowania w różnych rozmiarach. Duatta wykonana jest z czystego jedwabiu o małym rozmiarze koła!.

4. Złoty garnitur Salwar o długości podłogi:

Złoto Salwar Suit o długości podłogi

Jest to ciężki, złoty kolor salwar kameez o długości podłogi. Cała kurta jest wykończona w kolorze ciemnego złota, a przed kurtą znajduje się środkowy krój. Churidar jest utrzymywany w prostym kolorze z prostą dupattą. Cała szyja i dół kurty są wytłoczone ciężką pracą.

5. Złoty prosty garnitur z salwaru:

Złoty prosty garnitur salwar

Jest to prosty, złoty salwar kameez w dwóch odcieniach złotego koloru. Górna część kurty ma jasny odcień, a poniżej ciemny odcień. Pomiędzy nimi znajdują się dwie zygzakowate linie kwiatowego nadruku. Salwar jest churidar i ma jasny złoty kolor.

6. Złoty projektant Salwar Suit:

Złoty garnitur projektanta Salwar

Jest to piękny czarno-złoty salwar kameez ze spódnicą. Ten designerski garnitur ma złotą, gładką spódnicę z szerokimi złotymi i cienkimi czarnymi lamówkami. Czarna kurta ma nieskazitelną złotą pracę o dużych i małych kształtach. Pełny rękaw ma motyw mango z dużą złotą obwódką.

7. Złoty bawełniany garnitur Salwar:

Złoty bawełniany garnitur Salwar

Jest to nieskomplikowany złoty salwarski garnitur z prostą kurtą i salwarem. Ciemnozłota kurta ma jasnozłotą nitkę kwiatową. Salwar w jasnym odcieniu ma okrągły nadruk w ciemnym odcieniu. Dupatta ma podwójny odcień złoty kolor z okrągłym nadrukiem.

8. Kora Silk Gold Salwar Suit:

Kora Jedwabny Złoty Strój Salwar

Ten złoty kolor salwar kameez jest wykonany z jedwabnej tkaniny kora wykonanej ze splotu banarasi. W całej kurcie jest kwadratowy kształt. Prosty salwar ma drobny druk. Cały strój z salwaru jest wykonany z czystej bawełny i jedwabiu, dzięki czemu pozostaje ciasny. Ten garnitur jest odpowiedni do regularnego noszenia.

9. Złoty garnitur salwar w stylu retro:

Złoty garnitur salwar w stylu retro

Ten złoty salwar kameez ma wzór w stylu retro. Wcześniej kobiety nosiły ten obcisły i sięgający kolan garnitur z salwaru. Górna część kurty, rękawa i churidar jest koloru różowego. Reszta kurty jest ozdobiona ponad wszystkimi złotymi pracami. Na szyi i klatce piersiowej znajduje się złota obwódka z koralikami obok siebie.

Jak widzieliśmy, istnieje wiele złotych strojów salwarowych z ozdobnymi wzorami. Złoty garnitur z salwaru wygląda tak ładnie i pociągająco. To da ci uroczy wygląd. Ten wykwintny złoty strój salwarowy posiada czarujące i zniewalające wzory. Projekty są tak cudowne, że Cię oczarują.