Legginsy Salwar kameez są obecnie powszechnie akceptowane. Legginsy typu salwar stały się łatwe i przyjemne w noszeniu. Dopasowuje się do ciała i przylega do nóg. Dostępne są nawet gotowe legginsy z ładnego materiału. W legginsach uzyskasz dowolny kolor. Jest dostępny zarówno w wersji gładkiej, jak i we wzór. Możesz nawet stworzyć własną modę, dopasowując kurtę do legginsów i dopasowując dupattę. Będzie to wyjątkowy nadruk. Nawet kurty są dostępne jako szyte. Nie musisz więc czekać, aż krawcy zszyją twój garnitur z salwaru. Przygotuj wszystko i załóż od razu.

Najnowsze i modne wzory legginsów Salwar Kameez dla kobiet w trendzie:

Spójrzmy na top 9 salwar kameez z legginsami.

1. Aksamitne legginsy Salwar Kameez:

legginsy salwar kameez

Ten salwarowy leggins jest wykonany z aksamitnej tkaniny, która jest nieco gruba i błyszcząca. Te czerwone aksamitne legginsy są przyjemne w chłodnej atmosferze. Jeśli twój kameez ma czerwony kolor, możesz dopasować te aksamitne legginsy do tego kameeza i mieć modny wygląd.

2. Bawełniane legginsy Salwar Kameez:

Bawełniane legginsy Salwar Kameez

Ten salwar kameez z legginsami ma niesamowity design z różowym kolorem podstawowym i białym nadrukiem kwiatowym. Te legginsy wyglądają niesamowicie z nadrukowanym kameezem i zwykłą dwukolorową dupattą. Te legginsy są wykonane z miękkiej tkaniny, która nie spowoduje podrażnień skóry.

3. Legginsy z nadrukiem Salwar Kameez:

Legginsy z nadrukiem SalwarKameez

Ten legginsowy salwar jest w formie nadruku w kolorze fioletowym i czerwonym. Możesz dopasować do niego zwykłą kurtę. Te legginsy mają prosty krój bez zagnieceń na dole. Legginsy mają nowoczesną sztukę, taką jak nadruk, który wygląda wyjątkowo, a twój strój salwarowy będzie wyglądał inaczej niż inne.

4. Legginsy Salwar Kameez do kostek:

Legginsy SalwarKameez do kostek

Te legginsy salwar kameez mają długość do kostek, co oznacza, że ​​są do kostki i nie tworzą płatków na końcu. Ponieważ jest w kolorze czarnym, możesz nosić w nim dowolną kurtę. Legginsy do kostek są obecnie bardzo poszukiwane i sprawiły, że kobiety za tym szaleją.

5. Legginsy z wycięciem z tyłu Salwar Kameez:

Legginsy Salwar Kameez z wycięciem na plecach

Ten model w legginsach jest zupełnie nowy z wyciętym wzorem z tyłu. Z tyłu czarnych legginsów znajduje się wzór w kratkę. Miej kurtę o długości do kolan, aby pokazać ten wzór wycięcia z tyłu. Te legginsy mają wysoki stan i świetnie przylegają do kostki.

6. Legginsy Salwar Kameez Stirrup:

Legginsy SalwarKameez ze strzemionami

Ten salwarowy leggins wygląda jak skarpetki. Jest to mały cienki materiał i ma konstrukcję strzemion. Zakrywa też twoje stopy. Tylko palec twojej nogi jest otwarty. Jest to korzystne przez cały sezon, ponieważ chroni stopy zarówno przed gorącem, jak i zimnem. Te legginsy mają prostą podszewkę.

7. Błyszczące legginsy Salwar Kameez:

Błyszczące legginsy SalwarKameez

To takie błyszczące salwar i legginsy. Posiada wysoki stan, a całe legginsy błyszczą materiałem. Zapewnia to dobre dopasowanie i kształt nóg. Cienkie nogi wyglądają gorąco w lśniących legginsach. W kostce jest mało zagnieceń, a połysk legginsów przyciąga wzrok.

8. Legginsy z haftem Salwar Kameez:

Legginsy z haftem SalwarKameez

To wspaniałe legginsy z salwaru z haftem po jednej stronie. Na tych zielonych legginsach znajduje się wielokolorowy wzór zygzaka. W haftowanych legginsach dostępne są również inne rodzaje wzorów, które sprawią, że będziesz wyglądać pięknie.

9. Bawełniane legginsy Salwar Kameez:

Bawełniane legginsy SalwarKameez

Jest to prosty i gładki, legginsowy salwar w kolorze pista green. Jest to najbardziej pożądana tkanina bawełniana, więc bez wątpienia będzie wygodna. Niektóre panie wolą nosić tylko bawełniane legginsy. Ponieważ legginsy nie zawierają wzoru, można je stosować z dowolnym wzorem kurta.

Legginsy Salwar kameez są niezbędne na co dzień. Zwykłe legginsy mogą służyć do dopasowania do 2 lub więcej kurtek. Panie trzymają legginsy w kolorach, które można łatwo dopasować do wielu kurt. Oszczędza też ich pieniądze. Legging to coś, co możesz nosić na co dzień. W markowych legginsach dostępnych jest nawet wiele odcieni kolorystycznych.