Aksamitny materiał w skafandrach sprawi, że skafandry salwarowe będą wyglądały jeszcze bardziej reprezentacyjnie i atrakcyjnie z efektem wzmocnienia. Kobiety z pewnością kupują je ze względu na swój dobry wygląd. Oto lista 9 najlepszych aksamitnych salwarowych garniturów, które z pewnością zrobią na Tobie wrażenie. Przejrzyj je i kup dla siebie najlepsze.

Najnowsze i wspaniałe aksamitne modele Salwar Kameez dla kobiet w trendzie:

Przyjrzyjmy się nowej kolekcji aksamitnych salwarowych projektów garniturów dla pań.

1. Trzeźwy Aksamit Salwar Kameez:

Trzeźwy Aksamit Salwar Kameez

Aksamitny salwar kameez z pewnością będzie wyglądał trzeźwo ze względu na materiał, ale powyższy jest na wyższym poziomie dzięki kombinacji bordowego i kremowego koloru, który ma. Kombinezon salwarowy nosi kwiatowy nadruk na tkaninie w złotym kolorze oraz przezroczysty strój na szyi. Jest to obowiązkowy zakup dla twojego trzeźwego wyglądu.

2. Party Wear Velvet Salwar Suit:

Party Wear Velvet Salwar Suit

Kolor czerwony jest powszechnie lubiany, a garnitur salwarowy w tym samym kolorze kwalifikuje się do idealnego stroju ślubnego. Sukienka jest bardzo wyrafinowana do noszenia z małymi pracami projektowymi, tylko złotą podszewką na dupacie i szerokim zaprojektowanym salwarem. Kup to dla swojego eleganckiego wyglądu na każdym weselu.

3. Zwykły pendżabski aksamitny garnitur z salwaru:

Zwykły pendżabski aksamitny garnitur salwar

Salwar kameez w prostym bordowym kolorze ze złotą obwódką z zari. Garnitur ma wspaniały, solidny wygląd, a prosta złota dupatta dodaje urody sukni. To wyglądałoby dobrze na każdej kobiecie i powinno znaleźć się na ich liście zakupów.

4. Elegancki garnitur Salwar:

Elegancki garnitur salwar

Czarny garnitur salwar zawsze niesie ze sobą element elegancji. Jednym z takich elementów jest czarny garnitur. Gładki garnitur ze złotymi koralikami na szyi i brzegami na dole oraz mocno zaprojektowana dupatta z wysadzanymi złotymi koralikami to cecha. Będziesz wyglądać najbardziej uroczo w tłumie, do którego to nosisz.

5. Prosty granatowy garnitur Salwar:

Prosty granatowy garnitur z niebieskiego salwaru

Zaprojektowany wyjątkowo ze złotymi sznurowadłami i atrakcyjnym dekoltem, granatowy garnitur salwar to obowiązkowy zakup dla wszystkich kobiet. Ma zwykły salwar wraz ze zwykłą dupattą, co daje prosty i piękny wygląd.

6. Aksamitny garnitur z salwaru w stylu Anarkali:

Aksamitny garnitur z salwaru w stylu Anarkali

Dzięki połączeniu kolorów pomarańczowego i czarnego aksamitny salwar kameez jest pięknym tradycyjnym strojem na ważne przyjęcia. Na pomarańczowym dole widnieje wzór dużych kwiatów w tym samym kolorze, a część piersiowa ma jednolity czarny kolor w aksamitnym ubraniu. Dlatego pomogłoby, gdybyś kupił to ze względu na ładny wygląd.

7. Indo-zachodni strój z aksamitu z salwaru:

Indyjsko-zachodni aksamitny garnitur z salwaru

Zaprojektowany w zachodnim stylu z pasiastymi sznurowadłami na ramionach, strój ma niezwykle atrakcyjny wygląd. Strój salwarowy ma kontrastowe niebieskie kolory, przy czym garnitur jest granatowy, a Patiala jasnoniebieski. To dobry zakup na wycieczki i inne spotkania.

8. Garnitur aksamitny z salwaru dla nowożeńców:

Suknie ślubne aksamitny garnitur salwar

Jest to idealny ślubny aksamitny garnitur salwarowy w czerwonym kolorze wraz z zaprojektowaną przez zari dupattą, którą ma. Możesz z łatwością wybrać to na swój ślub i na pewno będziesz wyglądać tak wspaniale jak zawsze.

9. Kombinezon Salwar z aksamitnej tkaniny w stylu Patiala bez rękawów:

Aksamitny garnitur salwarowy bez rękawów w stylu Patiala

Jest to garnitur Patiala w zestawieniu kolorystycznym fioletu i zieleni. Bardzo swobodny z krójem bez rękawów i odrobiną pracy nad kurtą, ten może być najlepszą opcją dla codziennego stroju etnicznego. Więc kup to i noś ze znajomymi.

Lista zawiera wszystkie dostępne opcje. Nie tylko projekty, ale wszystkie kolory znajdziesz w wymienionych garniturach. Kup ten, który najbardziej Ci odpowiada.