Sandały to w zasadzie otwarte obuwie, składające się z podeszwy przytrzymywanej do stopy za pomocą pasków przechodzących nad podbiciem, wysklepionej części między palcami a kostką lub wokół kostki. Sandały sportowe są używane w gorącym i tropikalnym klimacie, zwykle mają solidną gumową podeszwę zewnętrzną i bardziej miękką wkładkę z pianki. Sandały sportowe są zwykle ukształtowane tak, aby podtrzymywać łuk stopy.

sandały sportowe

Najnowsze markowe sandały sportowe dla chłopców i dziewcząt:

Paski są wykonane z poliestru lub nylonu w sposób tkany, co zapewnia szybkie wysychanie po aktywności lub nadmiernym poceniu się. Tutaj przyjrzymy się 9 najlepszym wzorom sandałów sportowych.

1. Czarne sandały sportowe:

czarne-sportowe-sandały

Klasyczne czarne sandały sportowe są jednymi z najlepszych do uprawiania przez mężczyzn w każdym wieku. Są wygodne z szerokimi paskami dla lepszej przyczepności i komfortu, a także są naprawdę łatwe do zdejmowania. Można je łączyć z ładnymi bojówkami, trzema czwartymi lub zwykłymi spodniami dresowymi do każdego sportu lub aktywności na świeżym powietrzu.

2. Adidas czerwone i czarne pływaki:

adidas-czerwono-czarne-floaters

Znane również jako pływaki, te sportowe sandały znanej marki Adidas są dla mężczyzn. Są one kolorystycznie zaznaczone czerwoną podeszwą i czarnym wnętrzem. Wyglądają naprawdę solidnie, a paski są również dość mocne i zapewniają użytkownikowi przyjemny chwyt, oprócz odpowiedniej amortyzacji.

3. Przesuń sandały sportowe:

Slide Sportowe Sandały

Nie zwykłe sandały sportowe, ale różnią się one stylem i wzorem. Nie ma oddzielnych pasków podtrzymujących łuk stopy, palce i kostkę, a jedynie suwak w łuku stopy, który ułatwia użytkowanie sandałów. Mogą to być dzieci, młodzież, a także osoby starsze. Ponieważ sandały mają suwak, można je łatwo i wygodnie nosić nawet na co dzień, jak również podczas innych aktywności.

4. Puma Zielone sportowe sandały:

Puma Zielone Sportowe Sandały

Pochodzące od znanej międzynarodowej marki, takiej jak Puma, te jasnozielone sandały sportowe z potrójnymi paskami są niezbędne dla mężczyzn podczas wszystkich aktywności na świeżym powietrzu lub innych aktywności sportowych. Są naprawdę solidne, a paski są bezpiecznie zszyte z podeszwą, co zapewnia użytkownikowi dodatkową przyczepność.

5. Białe sandały plażowe Nike:

nike-białe-plaży-sandały

Te nieskazitelne białe markowe sandały sportowe na plażę firmy Nike są idealne na plażę i do wszelkich aktywności nad morzem. Mają matę pod prysznic, taką jak podeszwa, dla lepszej przyczepności w wodzie i piasku, a ponieważ są wsuwane we wzór, są super wygodne w użyciu.

6. Różowe sandały sportowe Teva:

teva-różowe-sandały-sportowe

Czy kobiety mogą pozostać w tyle, jeśli chodzi o sandały sportowe? Te niesamowicie wyglądające różowe sandały sportowe Teva są przeznaczone wyłącznie dla kobiet. Są wyjątkowo zaprojektowane z myślą o kształcie kobiecych stóp, dzięki czemu są wygodne na lewą stronę. Te różowe sandały sportowe mogą być używane do prawie każdej aktywności na świeżym powietrzu.

7. Stringi sportowe sandały:

stringi-sportowe-sandały

Sandały ze stringami są bardzo popularne wśród kobiet ze względu na wygodne paski i dobre samopoczucie w nogach. Tak więc stringi wkomponowane w sandały sportowe mają paski niezbyt grube i ciężkie, ale naprawdę cienkie, ale mocne, co zapewnia doskonałą przyczepność i lekkość stóp.

8. Sandały sportowe Puma dla kobiet:

puma-sportowe-sandały-dla-damskich

Idealne na każdą aktywność na świeżym powietrzu, te międzynarodowe markowe sandały sportowe Puma w jaskrawoczerwonym kolorze to obowiązkowy element każdej kobiety, która uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu i uprawiać sport. Niezupełnie wyglądają jak sandały, ale mają formę sandałów sportowych z dodatkowym pokryciem pięty, co zapewnia lepszą przyczepność noszącemu podczas uprawiania dowolnego sportu.

9. Sandały sportowe dla dziewczynek:

sportowe-sandały-dla-dziewczyn

Te wyjątkowe sandały sportowe są do uniwersalnego użytku, na przykład na plaży, na świeżym powietrzu, na spacerach, wędrówkach, na rowerze itp. Te sandały sportowe wyglądają jak buty, ale nie są w pełni zakryte. W sandałach znajduje się wiele pasków, które zapewniają dodatkową przyczepność dla dziewczynek, dzięki czemu nie potykają się ani nie upadną. Występują w różnych kolorach i wyglądają stylowo również na młodych dziewczynach. Są bardzo wygodne jak na lato, ponieważ sandały są oddychające.

Sandały sportowe są obecnie bardzo modne ze względu na związany z nimi komfort i łatwość ich noszenia. Występują w różnych wzorach i wzorach i można je wybrać zgodnie z własnymi wymaganiami i przeznaczeniem. Mężczyźni, chłopcy, starsi, kobiety, a także dziewczęta i nastolatki obnoszą się w dzisiejszych czasach ze sportowymi sandałami i tworzą w nich trend w modzie.