1. Calzados Cruan:

białe Sandały 1

To międzynarodowa marka, która jest dostępna tylko w niektórych miejscach zachodniego kraju. Jej siedziba znajduje się w Hiszpanii. To marka obuwia. Projektuje wszystkie produkty obuwnicze zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Projekty projektowane są w lokalu i produkowane zgodnie z trendami i modą.

2. Styl domu:

białe Sandały 2

House style to kolekcja wszystkich elementów związanych z modą. Jest to branża odzieżowa, obuwnicza itp. Marka ta wykorzystuje dobrej jakości materiały do ​​produkcji wyrobów. Sandały będą modne i modne. Te sandały będą bardzo elastyczne i wygodne.

3. Dr Scholl:

białe Sandały 3

W branży obuwniczej dostępnych było wiele marek dla kobiet. W codziennym życiu widać wiele kolorów o różnych wzorach. Dr.Scholl’s, markowe obuwie, projektuje wiele wzorów z różnymi stylami sandałów. Te sandały są bardzo eleganckie. Sandały w kolorze białym prezentują się elegancko. Będą piękne i sprawią, że nasze nogi będą pięknie wyglądać.

4. Jeffrey Campbell:

białe Sandały 4

Białe sandały Jeffrey Campbell Menorca mają skrzyżowane paski i mają styl wsuwany. Są modne i wygodne. Wysokość obcasa 1,25/3 cm, a sandałów 2,75/6,5 cm. Są one używane jako casualowe. Te sandały będą dobrze wyglądać do każdego stroju. To jest otwarty palec. Stopa zostanie odsłonięta. Jeffery projektuje sandały w różnych typach, takich jak obcasy itp..

5. Białe sandały Prada:

białe Sandały 5

Białe sandały damskie Prada są produkowane we Włoszech. Sandały są modne i modne. Posiada okrągły zapinany pasek na kantar. Ma otwarty palec. Stosowana skóra to skóra lakierowana. Sandały będą bardzo eleganckie i estetyczne. Ten sandał jest w stylu klina. Nadaje elegancki wygląd kobietom w tłumie. Najlepiej nadają się do spódnic. Użyte materiały to skóra i sztuczne podeszwy. Projektują sandały z dobrze wykwalifikowanymi projektantami.

6. Sandały Durea Anna:

białe Sandały 6

Sandały damskie Durea Anna to bardzo odpowiednie sandały. Należą do nich sandały w kolorze białej łydki. Te sandały mają dwa regulowane zapięcie na rzep z idealnie dopasowaną piętą. Te sandały są w Holandii i obecnie dostępne w Stanach Zjednoczonych. Posiada wiele stylów sandałów. Projekty są zaprojektowane przez dobrze wykonaną osobę. Te sandały są zaprojektowane w stylu klina. Stopa będzie częściowo odsłonięta.

7. Aerozole:

białe Sandały 7

Obuwie damskie w aerozolu wykonane jest ze skóry, lakierowanej skóry, zamszu i gumy. Mają niskie obcasy. Aerozole to płaskie sandały w piasku. Nadają się również na westerny i inne kostiumy. Będą modne i modne. Podeszwa sandałów jest dobrej jakości. To jest otwarty palec. Oznacza to, że stopa będzie całkowicie aerozolowa. Posiada regulowane ramiączka. Podeszwy są wykonane przez człowieka. Te sandały są elastyczne i estetyczne.

8. Merona:

białe Sandały 8

Damskie sandały na niskim koturnie z korka Merona Etha są w kolorze białym. Te sandały są najczęściej preferowane latem. Sandał ma trzy paski i małe metaliczne akcenty. Podeszwa jest amortyzowana od wewnątrz, wkładka bez metki, regulowane paski z klamrą. Podeszwa zewnętrzna wykonana jest w 100% z termoplastycznej gumy. W podeszwie materiały są wykonane przez człowieka. Koturn to pielęgnacja i czyszczenie. Sandały są również dostępne w typach takich jak kliny, pływaki i obcasy.

9. Miękkie punkty Tatianna:

białe Sandały 9

Miękkie plamy Tatianna ma duże odmiany sandałów. Wśród białych sandałów są wyjątkowe. Ma prostą i elegancką dla kobiety. Jest to sandał z zagubionym czubkiem. Idealnie komponują się ze spodniami khaki, capris i chłopskimi. Posiada górną wygodną wkładkę z poduszką. Te sandały będą stylowe. Użyte materiały to skóra i sztuczna podeszwa. Posiada regulowane ramiączka, a stopa będzie zakryta tak, że skóra będzie mniej opalona.