Sandały są zazwyczaj łatwe w noszeniu wsuwane na rodzaj obuwia, dzięki czemu stopa jest widoczna. Podstawa i pasek sandałów mogą być wykonane z różnych rodzajów, tak jak w Meksyku Huarache jest wykonany całkowicie ze skóry, co zainspirowało przemysł sandałowy do wymyślenia innowacyjnego pomysłu na zrobienie sandałów drewnianych. Ten artykuł pomógłby ludziom uzyskać krótki pomysł na różne rodzaje drewnianych sandałów.

Stylowe i nowoczesne drewniane sandały dla kobiet i mężczyzn:

Zobaczmy drewniane sandały damskie i męskie w różnych stylach.

1. Zwykły płaski drewniany sandał z paskiem Y dla mężczyzn:

Zwykły płaski drewniany sandał z paskiem Y dla mężczyzn

Ten prosty, płaski drewniany sandał przeznaczony dla mężczyzn jest najprzyjemniejszym w noszeniu typem sandałów, jaki powinien mieć każdy mężczyzna. Podstawa podeszwy jest wykonana z rzeźbionego maszynowo jasnobrązowego drewna w płaską podstawę, która zwęża się z przodu i znajduje się w rozdarciu przez pasek Y.

2. Drewniany sandał na obcasie dla kobiet:

Sandały na obcasie z drewnianym klockiem dla kobiet

Ten sandał z drewnianymi obcasami jest dość wygodny w noszeniu, wykonany z pojedynczego drewnianego klocka, tworzącego podstawę i kwadratową piętę. Podeszwa cholewki jest pokryta syntetycznym materiałem, który jest podobny do pokrycia wierzchu.

3. Drewniany sandał na koturnie dla kobiet:

Drewniane sandały na koturnie dla kobiet

Damskie sandały na drewnianym obcasie przyciągnęły wzrok wszystkich kobiecych grup dzięki hipnotyzującemu wzornictwu i wygodzie, jaką zapewnia płaska, równa podstawa z kwadratowym obcasem. Wierzch sandała może być wykonany z zamszu lub dowolnego materiału syntetycznego.

4. Designery Heel Slip On Drewniane sandały dla kobiet:

Designerskie sandały wsuwane na obcasie dla kobiet

Innowacyjne, kreatywne pomysły, które sprawiły, że ten drewniany sandał z unikalnym wzorem sandałów spodoba się kobietom jako kolekcja sandałów. Podeszwa wykonana jest z drewna, a pięta jest zupełnie inaczej rzeźbiona, przedstawiająca prace artystyczne z wykorzystaniem technologii gorącego powietrza.

5. Ręcznie robione męskie drewniane sandały wsuwane:

Ręcznie robione męskie sandały wsuwane

Ta konstrukcja sandałów wsuwanych jest podobna do konstrukcji paska Y, z wyjątkiem górnej konstrukcji, górna część sandała jest wykonana z dwóch plastikowych lub drewnianych pasków wygiętych w łuk i przylutowanych lub przybitych na górnej stronie podeszwy.

6. Japoński drewniany sandał Geta Unisex:

Japońskie drewniane sandały Geta Unisex

Japoński styl noszenia sandałów tzw. Geta noszonych na specjalne okazje, a także jako sandałów outdoorowych. Ta unikalna konstrukcja ma dwa bloki pięty przymocowane do dolnej podstawy sandała, a górna część podstawy ma pasek w kształcie litery Y, który działa jako wzmocnienie palców.

7. Drewniany klocek Unisex sandał projekt:

Drewniany klocek Unisex sandał projekt

Podstawa podeszwy wykonana jest z małych, równych długości polerowanych drewnianych listew, które są połączone w podeszwę, a czubek ma łukowaty kształt wykonany z mniejszych polerowanych drewnianych listew.

8. Drewniany sandał z zamkniętymi palcami dla kobiet:

Drewniany sandał z zamkniętymi palcami dla kobiet

Ten drewniany sandał z zamkniętymi palcami wpada pod drewniany sandał na platformie przeznaczony dla kobiet. Podstawa i pięta wykonane z jednego drewnianego klocka. Kolor podstawy i pięty można zmienić za pomocą bejcy olejnej.

9. Drewniany sandał na obcasie dla kobiet:

Drewniane sandały na obcasie dla kobiet

Kobiety lubią mieć w swojej kolekcji co najmniej jeden sandał ze szpiczastym obcasem, a ta lista, w tym ten nowoczesny designerski drewniany sandał, byłaby niesamowita. Szpiczasty obcas i podstawa wykonane są z jednego kawałka drewna, a górny element również z drewnianych listew.

Te modne drewniane sandały na obcasie leżące w twojej kolekcji sandałów pokażą, że jest na bieżąco, gdy mówimy o modernizacji siebie wraz z erą boomu mody. Wykorzystując nowoczesne technologie w przemyśle obuwniczym zaczęto produkować sandały drewniane w różnych wzorach.