Caterpillar to międzynarodowa marka ze Stanów Zjednoczonych znana na całym świecie pod tą samą nazwą. Zajęto się również CAT dla Caterpillar, który definiuje ich logo. Caterpillar Inc. to przede wszystkim firma zajmująca się projektowaniem i maszynami, obecnie zdywersyfikowana na szeroką gamę produktów, wśród których jest obuwie. Obuwie Caterpillar jest obecnie dostępne w wielu krajach i cieszy się uznaniem na całym świecie. Te sandały są bardzo łatwo dostępne we wszystkich dużych markowych centrach handlowych i sklepach. Wykonane z wysokiej jakości skóry i gumy, są to mocne sandały i obuwie, które są bardzo trwałe.

Codzienne i formalne sandały Caterpillar:

Tutaj przyjrzymy się 9 różnym rodzajom wzorów sandałów Caterpillar w Indiach 2018.

1. Sandały Caterpillar Zenith dla mężczyzn:

Sandały Caterpillar Zenith dla mężczyzn

Najbardziej podstawowym wymogiem dla mężczyzn w sandałach jest wygoda i długowieczność. Sandały Caterpillar doskonale spełniają ten wymóg mężczyzn. Te sandały mogą być używane codziennie do szorstkiego i ciężkiego użytkowania. Wykonane z prawdziwej gumy i skóry podbicie i paski, stanowią idealną parę sandałów i są niezbędne w szafie obuwia każdego mężczyzny.

2. Sandały Caterpillar Giles dla chłopców:

Sandały Caterpillar Giles dla chłopców

Zaprojektowane wyłącznie przez markę na lato, te sandały Giles mają ten surowy wygląd. Są bardzo wytrzymałe w sensie wykonania z wygodną podeszwą i dodatkową przyczepnością dzięki paskom i pełnej licowej skóry. Nadają się zarówno do aktywności na świeżym powietrzu, jak i do codziennych czynności, dając męskim stopom odpowiednią przyczepność. Ogólnie dostępne w odcieniach brązu i jasnego brązu.

3. Buty Caterpillar dla mężczyzn:

Buty Caterpillar dla mężczyzn

Są to naprawdę stylowe wysokie kozaki dla mężczyzn, które mają rustykalny, wytrzymały charakter, a jednocześnie mają bardzo stylowy wygląd. Wykonane z wysokiej jakości skóry i gumowanej podeszwy, są idealne do aktywności na świeżym powietrzu, takich jak jazda na rowerze, wędrówki, kemping itp. Można je również łączyć z dżinsami, aby uzyskać swobodny wygląd.

4. Męskie kapcie Caterpillar:

Męskie kapcie gąsienicowe

Kapcie to najlepsze wygodne obuwie dla mężczyzn w każdym wieku. Są również łatwe w użyciu i utrzymaniu. Wykonane z delikatnej skóry z wytrzymałą podeszwą, zapewniają niezbędną przyczepność i jędrność podczas codziennych czynności i są najlepszym obuwiem do noszenia na co dzień. Te kapcie Caterpillar w ładnych odcieniach będą pasować każdemu, od nastolatków, młodzieży po osoby starsze.

5. Kapcie plażowe Caterpillar dla dzieci:

Kapcie plażowe Caterpillar dla dzieci

Czy dzieci mogą pozostać w tyle, jeśli chodzi o urocze kapcie, zwłaszcza na plażę? Dzieci uwielbiają bawić się w wodzie, a plaże to najlepsza opcja, w której dzieci uwielbiają bawić się przez długie godziny. Te urocze, kolorowe kapcie Caterpillar są specjalnie dla dzieci, które kochają cię na plaży. Są one również w kształcie kolorowych gąsienic, które będą natychmiastowym hitem dla dzieci i małych dzieci. Są zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

6. CAT Crosscross dla kobiet:

CAT Crosscross dla kobiet

Właśnie dla tej nowoczesnej, niezależnej kobiety te sandały Caterpillar Crisscross są idealne. Pełne mody i stylu, są eleganckie z krzyżowym wzorem w formie baleriny. Z łatwością można je łączyć z dowolnymi nowoczesnymi strojami.

7. Buty Caterpillar Worksong dla kobiet:

Buty Caterpillar Worksong dla kobiet

Te buty do piosenki Work firmy Caterpillar są przeznaczone dla kobiet. Są naprawdę stylowe i są bardzo fajnie skrojonymi butami w uroczych barwnych odcieniach. Kobiety mogą łączyć go z ładnymi, uroczymi spódnicami typu swing lub stylizowanymi kardiganami, aby uzyskać dziewczęcy, ale wyluzowany wygląd. Wyglądają efektownie i ekskluzywnie.

8. Damskie czarne gladiatorki Caterpillar:

Czarne gladiatorki gąsienicowe damskie

Gladiatorzy w czerni to obowiązkowe obuwie dla każdej kobiety. Gladiatorzy to najbardziej stylowe sandały, a stylizowany na gladiator wygląd zawsze może być hitem. Nawet celebryci uprawiają gladiatorów na czerwonym dywanie. Te kruczoczarne gladiatorki renomowanej marki, takiej jak CAT, są właśnie tym, czego kobieta potrzebuje, aby być divą na wylot!

9. Sandały Caterpillar Wind snap dla dziewczynek:

Sandały Caterpillar Wind Snap dla dziewczynek

Te pięknie wyglądające srebrne sandały z zapięciem na wiatr od Caterpillar wyglądają elegancko na każdej kobiecie. Są to otwarte sandały z paskami, które mocno trzymają stopy. Ponieważ te sandały są płaskie bez obcasów, są również bardzo wygodne do noszenia na co dzień. Wysokie jakościowo sandały zapewniają komfort i są po prostu tego warte.

Niewiele jest marek, które nie potrzebują słów i ludzi, by w ich imieniu mówić. Produkt mówi sam za siebie. Jednym z takich jest obuwie Caterpillar. Jakość obuwia i styl, design i wzór wszystko jest po prostu idealne i każdy znajdzie coś dla tej marki, od małych dzieci po osoby starsze. Najbardziej znani ze swoich klasycznych sandałów Zenith, urozmaicili i wprowadzili różne opcje dla mężczyzn i kobiet.