Sandały okazały się dość wygodne do swobodnego poruszania się. Mają gładkie mocowanie warstwy i są łatwe do noszenia. Wśród różnych rodzajów sandałów kobiety wybierają sandały z paskami, aby nadać im stylowy wygląd. Wysokość i wzory zapewniają więcej miejsca w ich szafie.

Nowoczesne i stylowe sandały z paskami dla kobiet:

Oto kilka modnych wzorów w sandałach z paskami, które mogą pochwycić Twoje serce.

1. Stringi Sandały w Ramiączkach:

Stringi Sandały w Ramiączkach

Czarne sandały z paskami ze skóry zapewniają idealne i kompletne okrycie stóp o płaskich wzorach. Są dostępne we wzorach Hawaii, Zoris, Jandals, Flip-flops itp. z cienkim obcasem z tyłu. Ten czarny kolor przyciąga uwagę widzów.

2. Sandały z paskiem w kształcie litery T:

Sandały z paskiem w kształcie litery T

Złote sandały z paskami i plecionym paskiem w kształcie litery T nadają użytkownikowi delikatny, ale zaskakujący wygląd na przyjęcia i uroczystości. Sandał zapewnia pełną osłonę stóp z najwyższym komfortem. Dziewczęta o niskim wzroście mogą wypróbować ten projekt na czas imprezy lub w biurze.

3. Sandały gladiatorki z paskami:

Sandały gladiatorki z paskiem

Czarne sandały z paskami z licznymi paskami otaczającymi nogę z płaskim i wysokim obcasem znane są jako sandały gladiatorki. Sandał idealnie pasuje również do małych sukienek lub krótkich spódniczek. Otrzymasz dobre kolekcje w ręcznie robionych sandałach gladiatorskich z paskami; wypróbuj ten unikalny projekt do użytku w sandałach.

4. Sandały na koturnie z paskiem:

Sandały na koturnie z paskiem

Koturny w brązowych sandałach z paskami, w całości ze skóry, z płaskimi obcasami i poprzecznymi paskami, nadają noszącemu ładny wygląd. Idealnie pasują do niemal wszystkich rodzajów sukienek. Możesz używać również w tej porze deszczowej.

5. Sandały z paskiem w stylu espadryli:

Espadryle Sandały z paskiem

Płaskie sandały z paskami są wprowadzone w nowym kroju z wzorem myszy. Espadryle mają po bokach tkany wzór, z przodu umieszczono romby. Projekt ma również mocny wygląd paska. Ten ma inny kolor i inną kolekcję wzorów dla tego wzoru; zdobądź ten projekt, aby uzyskać stylowy i fajny wygląd.

6. Designerskie grube paski do sandałów:

Designerskie grube paski do sandałów

Designerskie srebrne sandały na ramiączkach są wysadzane białymi diamentami z różowawym odcieniem. Długi obcas i designerskie grube ramiączka sprawiają, że nadaje się na śluby i inne podobne okazje. Designerskie sandały są zawsze popularnym wyborem wśród dziewczyn.

7. Sandały z paskami:

Sandały z paskami

Białe sandały z paskami inspirowane butami nadają butom wygląd noszącemu jeansy i capris. Białe sandały wykonane są ze skóry na wysokim, grubym obcasie i koronki z przodu stopy.

8. Sandały z paskami Jaipuri:

Jaipuri Sandały na Ramiączkach

Płaskie sandały z paskami, z haftem z wzorami Jaipur, idealnie pasują do tradycyjnych strojów. Sandały otrzymują paski, które pokrywają całe stopy złotą i kolorową nitką.

9. Sandały z przyciętymi paskami:

Sandały z przyciętymi paskami

Dość modny wzór w sandałach z paskami to sandały obszyte siatką. Sandał w kolorze bordowym ma dwa paski z przodu i z tyłu, które są wykonane z siateczki z wyglądem sprzączki z przodu i dobrej wysokości.

Sandały z paskami są dostępne zarówno w wersji płaskiej, jak i na obcasie, z lekkimi i poręcznymi wzorami z aksamitu, płótna, tkaniny i skóry. Wspiera Twoje ulubione funkcje dzięki wzorom na wysokim obcasie, a także towarzyszy trekkingowi z płaskimi wzorami z doskonałą przyczepnością. Wszystkie sandały mają również efekt amortyzacji, który dba o Twój komfort.