Teraz nadchodzi czas fantazyjnych sandałów. Teraz ludzie rozumieją fantazyjne jako częściowe zużycie, ale rzeczywiste znaczenie tego fantazyjnego terminu jest najnowsze. Tak więc w tym poście opisujemy niektóre z najnowszych fantazyjnych sandałów.

Najnowsze fantazyjne sandały to coś, co jest w modzie. Teraz trendy to coś, co bardzo się różni. Jest bardzo subiektywny i zróżnicowany. Tak więc trendy różnią się w zależności od osoby i miejsca. Zatem to, co jest modne w naszym kraju, może nie być modne w innym kraju. Dlatego przed rozpoczęciem tego postu tylko uwaga, że ​​jest to lista fantazyjnych sandałów zgodnie z moim wyborem i ogólnymi trendami rynkowymi.

Więc nie tracąc dużo czasu, przejdźmy do naszego postu. Oto kompilacja 9 najlepszych fantazyjnych sandałów na sezon ślubny dla mężczyzn i kobiet wraz ze zdjęciami, które można kupić online również w Indiach.

Najlepsze fantazyjne sandały na ślub dla mężczyzn i kobiet z obrazami:

1. Buty:

Fantazyjne sandały na buty ślubne 1

Buty to coś, co każdy musi mieć w swojej szafie. Służą bardzo wielu celom. Albo chcesz pozostać na niskim poziomie, albo swobodnie, wybierz trampki. Dzisiaj trampki są dostępne w szerokiej gamie wyborów i wzorów. Możesz więc łatwo dokonać wyboru. Podobnie, jeśli wybierasz się na wycieczkę lub trekking, wybierz buty sportowe. Są dość trwałe i zapewniają idealne trzymanie i chwyt. A kiedy chcesz mieć chłopczycę i mocne buty, są dla ciebie.

2. Klapki dla mężczyzn:

Fantazyjne sandały na weselne japonki 2

Inne super stylowe i casualowe sandały to klapki. Wydaje się, że klapki powstały i zrewolucjonizowały się w porównaniu do czasów z poprzednich lat. Dzisiejsze klapki to bardziej niezbędny element garderoby i podstawowy element mody. W tych klapkach możesz mieć szeroki wybór wzorów i kolorów. Mogą ci one być tam, gdzie nawet jesteś w środku i kiedy wychodzisz, ale chcesz nosić coś wygodnego. Nawet w dłuższych podróżach klapki są najlepsze.

3. Fantazyjne sandały na pół obcasie dla dziewczynek:

fantazyjne sandały

Sandały na pół obcasie są dla tych dziewczyn, które nie lubią lub nie mogą nosić tych butów na ekstremalnie wysokim obcasie. Mają około. Obcas 2-3 cale. Są idealne do noszenia na co dzień. Drobne oprawki mogą kołysać ten sandał, sprawiając, że wyglądają, nie sprawiając, że wydają się zbyt szykowne.

4. Czarne sandały dla kobiet:

Fantazyjne sandały na weselePompki 4

To są sandały na wysokim obcasie. Są to modele podobne do modeli. Mają cienkie szpiczaste sandały. Wysokość obcasa w tych czółenkach zaczyna się od 3 cali. I mogą sięgać do 6-7 cali. Najczęściej występują w jednolitych kolorach bloków, ale teraz można również zobaczyć różne wzory z danego dnia.

5. Sandały z paskami:

Fantazyjne sandały na ślubSandały-sandały 5

To są cienkie i łatwe do noszenia sandały. Mają cienkie paski, które wyglądają dość pochlebnie na jasnych, smukłych stopach. Są idealne na długie letnie wyjścia. Zazwyczaj są to mieszkania. Ale możesz też dostać sandały z paskami na niewielkich platformach. Nie widziałam zbyt wielu tych sandałów z paskami na szpilkach lub na platformie.

6. Belles na ślub:

Fantazyjne sandały na wesele Belles 6

To moja ulubiona para sandałów. Czuję, że Belle ustanowiła kamień milowy w branży obuwniczej. Są dość proste i wygodne w użyciu.

7. Mokasyny dla mężczyzn:

Fantazyjne sandały na ślubne mokasyny 7

Kolejna rewolucja w zakresie obuwia. Są dość podobne do belle, ale stopy są znacznie bardziej zakryte w porównaniu do belle.

8. Sandały Mule dla kobiet:

Fantazyjne sandały na weseleSandały na obcasie 8

To jest łatwe poślizgnięcie się na sandałach. Ale w celu utrzymania obuwia na miejscu używa się mułów.

9. Sandały na platformie dla pań :

Fantazyjne sandały na platformy ślubne 9

Poważnie platformy ułatwiły życie dziewczynkom. Dają wzrost, nie czyniąc go zbyt bolesnym, jak w czółenkach i kocich szpilkach.

Tak więc była to runda top 9 fantazyjnych sandałów. Możesz je kupić w najbliższych sklepach w całkiem dobrych cenach. Więc śmiało i dokonaj wyboru.