Tak jak rynek mody nadał atrakcyjne wzory strojom, tak obuwiu przywiązuje się odpowiednią wagę do pełnego wyglądu. Dzięki różnym atrakcyjnym wzorom przemysł obuwniczy dał młodzieży nowy wzór. Tak, sandały wsuwane mają prosty, ale stylowy wygląd, który można nosić zarówno w przypadku oficjalnego, jak i okazjonalnego wyglądu.

Śliczne i stylowe wsuwane sandały dla kobiet i mężczyzn:

Oto kilka powszechnie stosowanych wzorów sandałów damskich i męskich, które możesz dodać do swojej kolekcji.

1. Płaskie sandały wsuwane dla mężczyzn i kobiet:

Płaskie sandały wsuwane dla mężczyzn i kobiet

Wsuwane sandały zapewniają wygodny dotyk dzięki płaskim wzorom. Sandały mają również szeroką białą skórzaną halkę z zaokrągloną podstawą, która zapewnia odpowiednią przyczepność podczas chodzenia.

2. Plażowe sandały wsuwane dla mężczyzn:

Wsuwane sandały plażowe dla mężczyzn

Męski projekt poślizgu na sandałach, który idealnie nadaje się na plaże, ma solidny krój od czubka do końca. Sandał ma również niewielką głębokość, aby zapewnić przyczepność na piaskach plaży. Czujesz się bezpiecznie podczas korzystania z tego.

3. Wsuwane sandały z kwiatowym wzorem dla kobiet:

Sandały wsuwane z kwiatowym wzorem dla kobiet

Damskie sandały wsuwane mają nowy design z podwójnym paskiem i lekkim obcasem. Paski połączone są kwiatowym wzorem wykonanym z aksamitu wspartego na płótnie. Podczas wypróbowywania tych sandałów, z niewielkim skórzanym wycięciem na cholewce, poczujesz się jak poduszka.

4. Stylowe wsuwane sandały dla kobiet:

Stylowe wsuwane sandały dla kobiet

Czarny fason sandałów, który można nosić zarówno na imprezę, jak i okazjonalnie, wykonany jest za pomocą tkaniny i błyszczących diamentów. Sandał ma chwyt od palców do boku z płaskim obcasem. Dzięki temu sandałowi Twoje palce u stóp są przyjemnie eksponowane, naprawdę świetny wygląd. Na każdym stroju wspiera chodzenie.

5. Sandały krzyżowe dla mężczyzn:

Sandały krzyżowe dla mężczyzn

Skórzane sandały z płóciennym obszarem dotykowym oszałamiający design na lato. Męskie sandały wsuwane z krzyżowymi wstawkami o grubej fakturze to idealny model do codziennego noszenia lub na lato.

6. Wsuwane sandały Sketchers dla mężczyzn:

Sketchers Wsuwane sandały dla mężczyzn

Chcesz mieć modny wygląd zarówno do biura, jak i na wyjścia! Poślizg w konstrukcji sandałów, który daje różne poślizgi połączone ze sobą, tworząc kompletną osłonę stóp, jest znany jako szkicowniki.

7. Wsuwane sandały z przodu z tyłu dla mężczyzn:

Wsuwane sandały z przodu z tyłu

Skórzane slipy na sandałach dla mężczyzn wykonane są z gładkiej faktury, a trzy slipy zapewniają odpowiednią przyczepność z przodu i z tyłu. Dzięki wzorowi przypominającemu łódź, sandały mają płaski wygląd.

8. Aksamitne sandały na obcasie dla kobiet:

Aksamitne, wsuwane sandały na obcasie dla kobiet

Panie zakładają sandały na obcasach, a aksamitny dotyk obserwuje się okazjonalnie w funkcjach. Sandały pokryte są aksamitem na płótnie i zapinane na sprzączkę z małym urokiem.

9. Haftowane sandały Peep on Slip dla kobiet:

Haftowane sandały Peep on Slip dla kobiet

Damskie wsuwane sandały z tradycyjnym akcentem otrzymują kompletną górną pokrywę z wzorami haftu z użyciem kolorowych koralików. Sandał ma również płaski wygląd z osłoną paska z tyłu, aby zapewnić prawidłowe trzymanie.

Sandały wsuwane są w większości wykonane ze skóry, płótna i tkaniny z najwyższą dokładnością, aby zapewnić użytkownikowi wymagany komfort i równowagę. Niektóre sandały są również wodoodporne, co czyni je wytrzymałymi w monsunach. Tego typu sandały wsuwane pochodzą z kolekcji wartościowych wersji, co daje ogromną pasję do klienta. Skórzane slipy na sandałach będą świetnym wyborem wśród Twoich szerokich kolekcji z tej serii. Zdobądź piękne poślizgi na sandałach do regularnego użytku.