Sandały wsuwane są odkryte i nie mają wsparcia, aby się powstrzymać. Klapki są najczęściej używane do noszenia w domu lub jako sandały łazienkowe. Ponieważ pojawia się ilość kolorów, możesz wybrać jeden ze swoich ulubionych kolorów sandałów. Sandały wsuwane zwykle zawierają pojedynczy pasek lub sekwencję pasków na obszarze stopy.

Najnowsze i stylowe damskie sandały wsuwane:

Zobaczmy 9 najlepszych damskich sandałów wsuwanych, które dodadzą Ci więcej stylu i wygody.

1. Klapka z futerkiem:

Damskie Klapki Sandały Z Futerkiem

Ten czarny wsuwany sandał ma pojedynczy pasek wykonany z futra. Futro na stopie zapewnia miękkość w dotyku. Podstawa sandała jest twarda. Jest nisko pomiędzy i wysoko po obu stronach, dzięki czemu zakrywa stopę.

2. Sandał z suwakiem Panda:

Sandały damskie Panda Slide

Ta zjeżdżalnia na sandałach ma postać pandy, która jest lubiana nie tylko przez dzieci, ale także przez dorosłych. Na sandałach Open Square znajdują się podszewki, które po zmieszaniu z inną linią tworzą prostokąt.

3. Skórzane sandały z zapięciem na plecy:

Skórzane sandały damskie z odkrytymi plecami

Jest to sandał ze skóry z zapięciem na plecach, który dodaje jakości. Posiada szeroki czarny pasek z otwartym czubkiem i wąską gumką do trzymania z tyłu. Ta chusta zapewni Ci komfort również podczas chodzenia na zewnątrz.

4. Klapki z kwiatowym paskiem:

Damskie sandały na ramiączkach w kwiaty

Jest to gładkie sandały damskie w kolorze czarnym z paskiem z kwiatowym nadrukiem. Oba paski mają ten sam ciemnoszary kolor co baza, ale z wyraźnym nadrukiem. Jeden ma wzór kwiatowy, a drugi motyla z liśćmi.

5. Sandały na obcasie kotka:

Sandały damskie na obcasie z kotkiem

Jest to fantazyjna wstawka w sandałach na kocim obcasie. W kolorze czerwonym slajd przeźroczysty czerwony pasek oraz pięta nadająca imprezowego looku. Ten przyciągający wzrok sandał wygląda wspaniale i czarująco. Ten jest do regularnego użytku; zdobądź ten styl dla każdego stroju.

6. Fancy Slide Sandał:

Sandały damskie Fancy Slide

W tych sandałach wsuwanych kobiety skradną show. Sandał jest drewniany z czarnym paskiem przymocowanym małymi czarnymi sznureczkami. Z tyłu poszewka, a na kostce sznurowany wzór, który świetnie sprawdzi się w krótkiej sukience. Wypróbuj ten wzór na spódnicy lub krótkich sukienkach.

7. Współczesny sandał slajdów:

Damskie współczesne sandały z suwakiem

Jest to piękny biały sandał wsuwany. Jest też biały pasek, na który przyczepione są nierówne rozmiary białych słoneczników. Pośrodku słonecznika znajduje się złoty okrągły guzik. Posiada unikalny wzór. Jest to preferowane przez dziecko lub młode dziewczyny.

8. Sandały z ćwiekami z kamienia:

Damskie sandały z ćwiekami z ćwiekami

Ta zjeżdżalnia sandałowa jest po prostu wow. Na pasku jest tak wiele czarnych kamieni wysadzanych ćwiekami. Niektóre są okrągłe, kwadratowe i prostokątne w kształcie kamieni. Ten pasek doda wagi sandałowi i będzie ciężki do noszenia. Te dziewczyny, które lubią używać sandałów na każdą imprezę, taką jak urodziny lub przyjęcie przyjaciół w hotelu, mogą wypróbować ten sandał, aby uzyskać inny wygląd.

9. Sandał z zapięciem na kostkę:

Sandały damskie z wiązaniem wokół kostki

To po prostu niesamowite damskie sandały wsuwane z koncepcją kostki. Na stopie znajduje się szeroki biały pasek z niewielką piętą i przymocowany paskiem, w którym kostka zostaje owinięta do pewnego poziomu, pozostawiając węzeł za sobą. Występuje w srebrnym kolorze z miękkim i wygodnym dotykiem dla stopy.

Z omówionych powyżej 9 rodzajów sandałów wsuwanych możemy stwierdzić, że sandały wsuwane są wygodne w noszeniu. Zapewni gładką podstawę i odpowiednią osłonę Twojej stopie. Dostępne są nie tylko proste, nawet ozdobne slajdy. W zależności od wyboru zjeżdżalni zależy to od tego, gdzie możesz to nosić.