Sari były tradycją w Indiach, głównie w Indiach, i od tego czasu ta tradycja jest kontynuowana. Od naszych babć do nas, zgadzamy się, że sari nie jest tak naprawdę codzienną preferencją, ale w przypadku tych tradycyjnych okazji, ślubu krewnego lub twojego, sari mają szczególne znaczenie, specjalne miejsce w naszym sercu. Teraz sari według różnych kultur i grup etnicznych różnią się nadrukami i wzorami.

Niesamowite Sarees Kanchi Pattu ze zdjęciami:

Oto dzisiaj lista niektórych z najlepszych sarees Kanchi wraz ze zdjęciami, które powinny być obowiązkowe w Twojej garderobie. Dlatego w tym świątecznym sezonie udekoruj się najlepszymi tradycyjnymi ubraniami i obnoś się w pełni.

1. Trójkolorowy Kancheepuram Saree:

pattu 1

Flaga narodowa zawiera w sobie trzy różne kolory, biały pośrodku, na czele z szafranem, a następnie zielony. Ta sari zawiera te trzy czyste kolory, które tworzą flagę Indii. Podstawowy kolor tego kanchi saree jest w satynowej bieli z delikatnym złotym kwiatowym dziełem. Boczna granica sari jest zielona z pomarańczowymi liniami.

2. Majestatyczny paw Kanchi Saree:

Pattu 2

Często zdarza się, że nasze tradycyjne stroje przedstawiają w nich naszą kulturę. Często sari lub lehengas przedstawiają wspólną kulturę w sobie. Paw będący narodowym ptakiem naszego kraju z pewnością otrzymał specjalne wyróżnienie. Sare z motywem pawia są często hitem wśród nas, nie tylko ze względu na jasne, dobrze zżelowane kolory, ale także ze względu na majestatyczne uczucie, jakie posiada. To jedna z najlepszych saree kanchi pattu z ciężką pracą.

3. Fioletowy i złoty:

Pattu 3

Fioletowo-złota saree Kanchi Pattu jest rzeczywiście piękna na swój skromny i prosty sposób. Saree zawiera żółtawo-złoty odcień wraz z solidnym matowym fioletem, a kombinacja, którą otrzymujemy, jest po prostu godna podziwu. Wzdłuż boków pallu w kierunku końca znajdują się poziome paski wraz z małym kwiatkiem na końcu sari. Przednia szyja sari ma również haftowaną ozdobę wykonaną ze złota na fiołku, co samo w sobie jest pięknem. Teraz, przechodząc do rodzaju bluzki, którą wybierzesz dla saree, aby wyglądała dobrze, nasze sugestie są jedną z dwukolorowym nadrukiem w dwóch podstawowych kolorach, z których wykonana jest sama saree.

4. To mocno żółty zwykły Kanchi Pattu Saree:

pattu 4

Teraz, jeśli nadal martwisz się, jak nosić swój wygląd na przyjęcie, nie szukaj dalej, mocno żółta sari ma ciało miękkiej aksamitnej żółci kanarkowej, a następnie ledwo widoczny cienki pasek miętowej zieleni. Dochodząc do granicy saree, ta saree ma ciężką haftowaną zewnętrzną linię zaari i żorżety. Saree ma również zielonkawy odcień granicy, zanim zacznie się większa. Zobacz, jak celebrytka bezbłędnie ściąga gorset z bluzki, którą nosi z najnowszą kanchi pattu saree. Kolor bluzki nie jest bliski jednokolorowej sari, którą uprawia, ale nadal wygląda na niej pięknie i dość elegancko..

5. Mały kwiat zaprojektowany Kanchi Pattu Saree:

Pattu 5

To świetny wygląd na tradycyjne wydarzenie, podczas którego możesz obnosić się z tą piękną sari i zobaczyć, jak głowy odwracają się, gdy przechodzisz. Ta jedwabna saree kanchipuram ma śmiertelną kombinację miękkiego satynowego błękitu z jeszcze innym miękkim satynowym złotem. Zewnętrzna linia ma pasek fioletu z okresowymi poziomymi szerokimi paskami niebieskiego i fioletowego wzdłuż sari.

6. Kalifornijska plaża Pattu:

Pattu 6

Jest to idealna sari na lato, dlatego ta sari została tak nazwana. Saree wygląda bardzo pięknie z limonkowozielonym satynowym wyglądem i przeciwstawia się po prostu królewskiemu błękitowi pruskiemu. Saree ma proste paski w delikatnym złocie na pallu i z przodu, ale pod koniec pallu znajduje się obszerne dzieło sztuki z liści i kwiatów koniczyny. Może jednak być trochę wspaniały na marginesie, więc jest dobrym strojem na przyjęcia weselne i jest hitem na południu ze wszystkich dobrych powodów. Ta sari jest po raz kolejny wielokolorowa, ale pallu ma znacznie bardziej szczegółową sieć niż ostatnia, którą widziałeś na liście objętej.

7. Czerwone i złote czeki z Mango Kanchi Pattu Saree:

pattu 7

Elegancja kapie z tej saree, gdy model owinięty w tę mocno haftowaną Pattu pozuje do zdjęcia. Jest to jedna z tych pięknych saree kanchipattu, która ma soczystą bordową czerwień krwi wołowej i brudny, bogaty, połyskujący złoty odcień. Cała sari, specjalnie na jej końcu, jest wypełniona pięknymi złotymi tradycyjnymi haftami.

8. Soczysta biała Chadrakala Kanchipattu Saree:

pattu 8

To może być rozkosz letniego południa, gdzie biała sari biegnie wraz ze złotą żółtą linią. Granica lub par saree jest w kolorze żółtym i zielonym z piękną czerwoną rozległą pracą na pallu. Pełna sari działała z kilkoma prostymi butami w odstępie 20 cali.

9. Złoto z różowym pnączem Kanchi Pattu Saree:

pattu 9

Sari jest piękna w kolorze różowym i złotym, gdzie nawet różowy wymyka się słabemu złotemu kolorowi. W całym sari są urocze wzory pnączy, które zostały wykonane w całym sari i wyryte na głębszym różu.

10. Wielokolorowy model Kanchipattu Saree:

Kanchi Pattu-Pomarańczowy Pattu Saree

Jak widać wyraźnie, połączenie saree z pomarańczową bluzką pattu wydaje się najlepszą opcją w wydobyciu piękna tego saree kanchipattu. Na złamanym białym tle znajdują się podobne, delikatne motywy kwiatowe, które zwykle można przeoczyć za pierwszym razem. Możesz również nosić jedwabną bluzkę, nie niszcząc swojego wyglądu. Jest to jedna z najnowszych sarees kanchi pattu o pięknych kolorach i wzorach, które doskonale nadają się do wszystkich tradycyjnych funkcji.

11. Całkowicie przepracowany Kanchi Pattu Saree:

Kanchi Pattu-Złoto-czerwone Saree

Saree wydziela bardzo elegancką atmosferę i jest idealna na wspaniałe okazje, takie jak zaproszenia na przyjęcia lub wesela. Złoto na sari jest obfite i prawie zawstydza czerwień, zajmując samo miejsce. Wzory różnią się od zwykłych kwiatów, które widzisz, ale są bardzo powiązane na końcu palu i górnej części klatki piersiowej.

12. Pół i pół Kanchi Pattu Saree:

Kanchi Pattu-fioletowy Pattu Saree

Te pół na pół proste linie zwykłe kanchi pattu saree mają swoją własną glazurę, którą można się chwalić. To, co tu widzisz, to królewski fiolet ze złotym, jak nigdy dotąd w zestawieniu. Cała sari ma różne wzory w całej istocie, a końce pallu mają dodane wstążki, aby zapewnić sobie dodatkowe piękno. Jak wyraźnie widać, bluzka z rękawami pomaga ukraść show dla tej saree, ale upewnij się, że przez cały czas jest to zwykła bluzka.

13. Trójkątny haft Saree w Kanchipattu:

Kanchi Pattu-Trójkąt haft Saree

Sari, którą tu widzisz, jest wielokolorowa i kto by pomyślał, że kolory tutaj będą się tak dobrze komponować, prawda? Granica w kolorze złotym nie jest całkiem prosta i ma trójkąty na całej powierzchni, które dodają uroku tej klasycznej sari. Każda jedwabna lub wielokolorowa bluzka pattu zrobi saree sprawiedliwość, o której można mówić. To jedna z najnowszych sarees kanchipattu o pięknym designie.

14. Kwiatowy wzór i Grand Pallu Kanchi Silk Saree:

Kanchi Pattu-Kwiatowy Wzór Sari

Zdjęcie kanchi pattu saree, które tutaj widzisz, ma również złotą ramę haftu na czerwieni, co jeszcze bardziej podkreśla jego piękno. Saree z pewnością najlepiej wygląda w czerwonej bluzce, ale złota też nie byłaby złym pomysłem, ale tylko wtedy, gdy zabraknie Ci możliwości eksperymentowania z czerwoną.

15.  Różowa i złota duża granica Kanchi Pattu Saree:

Kanchi Pattu-Różowy i Złoty Sari

Sari, choć może wyglądać długo na twój zwykły wybór, jest dość szykowna i ma piękny haft, który sam w sobie wygląda tak wspaniale. Aby w pełni wykorzystać tę sari, wybierz bluzkę z niskim kluczem, która nie zwraca na siebie zbytniej uwagi. To powiedziawszy i zrobione, w każdym sezonie ślubnym od razu pojawisz się jako królowa mody. Ten rodzaj sarees kanchi pattu idealnie pasuje do panny młodej na weselach.

To było wszystko, co trzeba było wiedzieć o pięknie sarees Kanchi Pattu, których obrazy wymieniliśmy dla ciebie. Ten artykuł zawiera 15 najlepszych, z których możesz zdecydować i wybrać. Szczęśliwe zakupy!