Sarees Nalli są jednymi z najlepszych w kategorii tradycyjnej indyjskiej odzieży damskiej. Nalli jest dumą południowoindyjskich, a ponad 80-letni brad specjalizuje się w Kanchipuram i jedwabnych sari. W tym artykule przedstawiamy odpowiednie zdjęcia i żywy opis niektórych z najlepszych sari tej marki. Niektóre z nich są wzorowane na projektantach, a niektóre są proste.

Najpopularniejsza kolekcja Nalli Sarees z obrazami:

W poniższej liście katalogowej pojawią się sari zarówno na co dzień, jak i na imprezę i mam nadzieję, że znajdziesz swoją ulubioną sari Nalli wśród najlepszych 15 sari Nalli w tych omówionych poniżej.

1. Czysty Jedwab Saree Nalli:

Czysty Jedwab Saree Nalli

Ta jedwabna sari Nalli jest jedną z najlepiej wyglądających sari wszechczasów. Artystyczny wzór tego sari jest niesamowity i wygląda całkiem nieźle z bluzkami z pełnym rękawem. Jeśli potrzebujesz saree ślubnej, można powiedzieć, że ta jest całkowicie odpowiednia do tego celu. Wzór, który ta sari sportowa z przodu jest całkowicie niesamowity i będzie odpowiedni do noszenia na specjalnych imprezach. Sari została dobrze zaprojektowana przez znanego południowoindyjskiego projektanta i można powiedzieć, że jest jedną z najlepszych saree Nalli, przez którą kiedykolwiek przejdziesz.

2. Najnowszy projektant Nalli Saree:

Najnowszy projektant Nalli Saree

Marka właśnie wprowadziła nową kolekcję atrakcyjnych sari. Ten konkretny znajduje się na liście najnowszych sari projektantów i ze względu na wszystkie atrakcyjne cechy, które ta sari wyświetla, można powiedzieć, że jest jednym z najlepiej wyglądających sari Nalli, jakie kobieta kiedykolwiek znajdzie. Kolor jest dość stonowany. W tym samym czasie projekt jest dość świąteczny, dzięki czemu sari jest noszony do wielu celów.

3. Odzież na co dzień Silk Saree:

Jedwabne sari na co dzień

Mimo że jest to sari na co dzień, jest to jeden z najlepszych na świecie. Wzór, który wyświetla ta miękka jedwabna saree, jest niesamowity i będzie odpowiedni dla większości kobiet, które chcą mieć prostszą stronę i jednocześnie wyglądać atrakcyjnie. Kolory i wzory są proste i ze wszystkich dobrych powodów można powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych sari wszechczasów. Jeśli szukasz czegoś absolutnie pociągającego, będzie to jedna z najlepszych sari do noszenia na ceremonii ślubnej.

4. Ciężki haftowany zielony Nalli Saree:

Ciężki haftowany zielony Nalli Saree

Jest to pięknie haftowana sari ma piękny wzór. Jeśli potrzebujesz czegoś pociągającego, może to być dla Ciebie odpowiednia sari. Zielony kolor saree idealnie komponuje się z niebieskim kolorem bluzki i te dwa tradycyjne elementy tworzą piękną rzecz, którą prezentuje tu kobieta. Wzór, za którym podąża ta saree, jest naprawdę niesamowity, a wzory wykonane w całym ciele sprawiają, że jest to tak atrakcyjne. Zielona saree podąża za trendem południowoindyjskiej saree i dlatego wygląda jeszcze bardziej ponętnie.

5. Pawie pióro z nadrukiem Nalli Saree:

Pawie pióro z nadrukiem Nalli Saree

Jeśli potrzebujesz jednej z najbardziej pociągających sari wszechczasów, lepiej przyjrzyj się temu. Sposób, w jaki sari została wydrukowana, jest imponujący i będzie dobrze wyglądał na każdym i na wszystkich. Kiedy nosisz tę sari na specjalnym wydarzeniu, będziesz wyglądać jak najbardziej imponująca kobieta.

6. Nalli Diwali sprawdza kolekcję Saree:

Nalli Diwali sprawdza kolekcję Saree

Ta jedwabna sari w kratkę Nalli nadaje się na festiwal Diwali. Jest bardzo żywy w kolorze i po prostu przyciąga wszystkie panie. Możesz go uprawiać i świecić jaśniej niż fajerwerki. Tutaj obramowanie sari zostało zaprojektowane w dużym stopniu w pallu. A granica ma piękną pracę całą sari.

7. Styl tamilski Nalli Saree:

Styl tamilski Nalli Saree

To piękna saree Nalli, która podąża za wzorem projektanta Tamil Nadu. Niesamowity wzór wyświetlany na tej sari to coś, co sprawia, że ​​wygląda przede wszystkim imponująco. Jest wspaniały ze względu na kolor i wzór. Jest również uważana za kolekcję jedwabnych saree Nalli, która jest popularnie na żądanie.

8. Styl południowoindyjski Nalli Saree:

Styl południowoindyjski Nalli Saree

Oto saree Nalli dla wszystkich, którzy chcą pięknie uprawiać swoje sari z południowych Indii. Bluzka jest jedną z najlepszych rzeczy w tej sari i dzięki temu wygląda jak idealne indyjskie kobiety, etniczne połączenie wszechczasów. Wypróbuj kilka wzorów do swojej bluzki i dopasuj do bluzki w trafnym kolorze. Minimalistyczna biżuteria będzie do tego pasować. Wybierz najlepsze kolory pasujące do okazji.

9. Królewska Nalli Saree:

Królewski Nalli Saree

Jest to bardziej sari dla nowożeńców i jest jednym z najczęściej wyświetlanych sari wszechczasów. Jest w kategorii saree Nalli i jest powodem do dumy projektantów saree w południowo-indyjskim trendzie saree. Jasne wzory przyciągają wzrok i należą do kolekcji jedwabnej saree Nalli. Pochwal się nimi w dobrym stylu i dobierz do nich odpowiednią bluzkę.

10. Beżowa Nalli Saree:

Beżowy Nalli Saree

Beżowy kolor jest tu tak pięknie wyeksponowany, że wszyscy podziwiają sposób, w jaki wygląda na noszącej go kobiecie. Jeśli szukasz czegoś eleganckiego i zupełnie nowego na rynku, może to być właśnie dla Ciebie. Nie można po prostu zaprzeczyć ponętnemu wzorowi, jaki nosi. Wybierz kontrastujące kolory. Jeśli szukasz czegoś prostego, ale pięknego, oto coś do wypróbowania. Dopasuj sari z ładnym naszyjnikiem.

11. Najlepsza Alavar Silk Nalli Saree:

Najlepsze Alavar Silk Nalli Saree

Jeśli wybierasz się na uroczyste wydarzenie, musisz upewnić się, że wyglądasz jak najlepiej. Ta sari wykona za ciebie pracę i sprawi, że będziesz wyglądać pięknie, gdy tylko ją założysz. Jest to typowy strój świąteczny i jest inspirowany do bycia wielkim. Połącz sari z piękną biżuterią, dzięki której zrobisz huczny wpis na wesele lub tradycyjną okazję.

12. Jedwabna Nalli Saree z kolorowymi wzorami:

Jedwabna sari Nalli z kolorowymi wzorami

Masz ochotę na tchnienie koloru na swojej jedwabnej sari? To naprawdę niesamowita jedwabna saree Nalli z niesamowitym pokazem kolorów. Żywy element tego sari sprawia, że ​​wygląda naprawdę wyjątkowo i ze wszystkich dobrych powodów jest jednym z najlepszych sari wszechczasów. Daje prosty, ale wspaniały wygląd. Wykaż się kreatywnością dzięki wzorowi bluzki i postaw na minimalistyczną biżuterię.

13. Meenakshi Blue Nalli Cotton Saree:

Niebieska bawełniana sari Meenakshi Nalli

Jest to jedna z najlepszych sari bawełnianych, które znajdziesz również w sari nalli. Element bawełny jest całkowicie czysty. To saree sportowe piękno z wygodą. W tej nalli saree pallu jest zaprojektowany przez wspaniały wygląd z różnymi wzorami kwiatów i pawi. Kontrastowe kolory są atrakcyjne i będą wyglądać wspaniale z ciężkimi dodatkami. Obraz jedwabnej saree Nalli powie Ci o wspaniałym wyglądzie, który nada.

14. Purpurowa bawełna Nalli Saree:

Purpurowa bawełna Nalli Saree

Ta saree ponownie należy do kategorii saree Nalli. Zamiast być bawełnianą sari, urok tego jest niczym innym jak standardowymi jedwabnymi. Tutaj ta bawełniana granica saree pięknie zaprojektowana z zielonym i złotym kolorem zari. Pallu był wspaniale ozdobiony liniami zari. To jest całkowicie ręczna zwykła sari.

15. Unikalne krople jedwabiu:

Unikalne krople jedwabiu

Oto inaczej wyglądająca jedwabna sari, która zawiera misterną pracę artystyczną wykonaną na ciele. Jest to jedna z najczęstszych i najbardziej poszukiwanych saree nalli w kategorii jedwabnych sarees. Większość kobiet lubi nosić tego typu sarees nalli na okazje. Wygląd jest modny i subtelnie wspaniały. Wypróbuj to w tym sezonie na imprezę. Niektóre bransoletki dodadzą klasycznego akcentu.

Sarees to seksowny strój każdego dnia. Jest inspirowany, aby wyglądać modnie, prosto i imponująco, a wszystko to w tym samym czasie, dzięki czemu sarees jest najlepszym wyborem na każdą wielką okazję. Wiele piękna saree leży w wzorze bluzki, który zszyjesz. Połącz z pięknymi dodatkami i fryzurą, aby dopasować się do wyglądu. Saree Nalli są inspirowane, aby wyglądać wspaniale i elegancko. Co powiesz na wypróbowanie tego w tym sezonie??