Jedwabna sari to podstawa garderoby każdej indyjskiej kobiety. Żadna specjalna okazja nie jest kompletna bez kobiet ubranych w najlepsze jedwabne sari. Jedna taka sari, która jest obowiązkowa w twojej szafie w Kanchipuram Saree. Pochodzące z maleńkiego miasteczka Kanchipuram w Tamil Nadu, te sarees zdobyły status GI ze względu na ich najwyższej jakości sploty. Uważa się, że pierwotni tkacze tych sarees są potomkami mędrca Markandy, który był mistrzem tkactwa wszystkich bogów. Z tak bogatą historią i powiązaniami z mitologią, sarees Kanchi są nadającymi się do noszenia elementami indyjskiej kultury! Dowiedzmy się więcej o tych pięknych sari, a także poznaj niektóre z najnowszych projektów.

Znaczenie Kanchipuram Sarees:

Sarees Kanchipuram to tradycyjne sploty, które wykorzystują wyłącznie najczystszy jedwab morwowy i złote, srebrne nici Zari. Sarees z czystego jedwabiu Kanchipuram są dość drogie i warte inwestycji. Wykazują doskonałą jakość, kunszt i niezrównane piękno. Większość wzorów użytych w tych sari jest inspirowana starożytnymi świątyniami. Hinduskie Purany i pisma święte.

Cechy Kanchipuram Sarees:

Oto kilka interesujących cech charakterystycznych Kanchipuram Sarees:

 • Autentyczne sari z Kanchipuram Silk są wyceniane ciężko, z ceną początkową od dziesięciu tysięcy rupii do ponad kilku lakhów.
 • Są tkane w bogate wzory i misterne detale przy użyciu nici jedwabnych i zari.
 • Granica jest zwykle zaprojektowana w innym kolorze i wzorze niż ciało sari.
 • Typowa saree Kanchipuram jest tworzona przy użyciu wzorów takich jak kratki, paski, motywy kwiatowe.
 • Unikalne granice w stylu świątyni odróżniają sarees Kanchipuram od reszty jedwabnych sarees.
 • W oryginalnym saree Kanchi ciało i palla są tkane osobno i połączone ze sobą za pomocą zygzakowatej linii, która łączy je razem.

Preferowana grupa wiekowa Dla Kanchipuram Silk Sarees:

Piękno jedwabnych sarees Kanchipuram to szeroka gama wzorów i kolorów oferowanych w celu zaspokojenia różnych gustów. Chociaż oryginalne techniki sarees pozostały takie same, wzory i mieszanki kolorów ewoluowały, aby pasować nawet do młodszego pokolenia. Od nastolatka po ośmiolatka, jedwabne sari Kanchipuram mogą sprawić, że każdy będzie wyglądał bosko!

Najlepsza kolekcja nowego modelu Kanchipuram Sarees z obrazami:

Oto lista 30 unikalnych sarees Kanchipuram, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

1. Kanchipuram Silk Cotton Saree:

Kanchipuram Jedwab Bawełniany Saree

Sari Kanchipuram Silk Cotton są specjalnie stworzone dla tych, którzy chcą czegoś lekkiego, eleganckiego i niedrogiego. Ten wspaniale wyglądający kawałek został zaprojektowany w czarno-różowych kolorach. Całe ciało utrzymane jest w czerni z przypadkowym złotym Butisem. Ramka ma jasnoróżowy odcień, ręcznie tkana do perfekcji z misternymi detalami.

 • Sari projekt: Czarny i różowy bawełniany jedwab Kanchipuram Saree
 • Preferowane okazje: Wydarzenia religijne, małe spotkania
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

2. Kanchipuram Art Silk Saree:

Kanchipuram Art Silk Saree

Większość sarees znalezionych w Kanchipuram to Art Silk Sarees, które są tworzone przy użyciu mieszanki sztucznie wykonanego jedwabiu. Są one wyceniane bardzo nisko w porównaniu do sarees z czystego jedwabiu. Ta fioletowa i musztardowa jedwabna sari jest zaprojektowana z pięknymi kwiatowymi motywami na całym ciele. Palla wyróżnia się geometrycznym wzorem.

 • Sari projekt: Fioletowy i pomarańczowy Kanchipuram Art Silk Saree
 • Preferowane okazje: Wydarzenia religijne, małe spotkania
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

3. Kanchipuram Fancy Silk Saree:

Kanchipuram Fancy Silk Saree

To hipnotyzujące sari w kolorze kremowym Kanchipuram Silk z pewnością podbije wasze serca! Zaprojektowana w pół na pół z doskonałym kontrastem kremowej Palla i plis w kolorze czerwonym i zielonym. Palla i obramowania są zaprojektowane w prostym złotym zari, aby wyróżnić główny projekt.

 • Sari projekt: Kremowy Kanchipuram Fancy Silk Saree z kontrastowymi zakładkami
 • Preferowane okazje: Wesela, Odzież ślubna
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

4. Kanchipuram sprawdza Sari:

Kanchipuram czeki Sari

Jeśli szukasz lekkiej zasłony, wypróbuj ten sari w kratkę Kanchipuram. Wiecznie zielone połączenie zieleni, czerni i bieli zostało połączone, aby stworzyć to piękno! Ta elegancka saree jest ozdobiona bogatą czerwono-złotą obwódką po obu stronach, a także tradycyjnym stylem Palla.

 • Sari projekt: Czerwone i czarne czeki Kanchipuram Saree
 • Preferowane okazje: Wydarzenia religijne, proste wydarzenia
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

5. wielokolorowy Kanchipuram Saree:

wielokolorowe Kanchipuram Saree

Ta żywa, wielokolorowa saree Kanchipuram może sprawić, że będziesz wyglądać jak świeżo kwitnący kwiat. Eklektyczne połączenie neonowych odcieni, takich jak niebieski, zielony, żółty, czerwony sprawia, że ​​jest to idealny wybór na nudne i ponure dni. Został zaprojektowany z własnym projektem na całym ciele, z ciężką tkaną Palla.

 • Sari projekt: Wielobarwny jedwab Kanchipuram Saree
 • Preferowane okazje: Duże spotkania, imprezy specjalne
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

6. Jasnożółty:

Jasnożółty

Jest to jedna z najlepszych saree Kanchipuram, która tak pięknie ma żółty kolor. Ma również fioletowy kolor i wykonane na nim złote wzory. Jest to jedna z najlepszych sari do noszenia na każdą świąteczną okazję. Kobieta pokazuje tę saree całkiem pięknie na poniższym obrazku, a ty będziesz mógł zrobić to samo, gdy z niej skorzystasz. Na wszelkiego rodzaju indyjskie okazje jest to najlepsza sari z Kanchipuram?.

 • Sari projekt: Musztardowy żółty i fioletowy Kanchipuram Silk Saree
 • Preferowane okazje: Wesela, Tradycyjny ubiór
 • Odpowiedni kształt ciała: Może być noszony przez kobiety o każdym typie sylwetki

7. Innowacyjny Kanchipuram Saree:

Innowacyjny Kanchipuram Saree

Jeśli byłeś pod wrażeniem projektu wykonanego na poprzednim sari, to również ci się spodoba. Należy do tej samej kategorii sportowej więcej niż jednego koloru, a projekty na niej wykonane są różne. Ma piękny wzór na części pallu i ma inny wzór na brzegach. Można powiedzieć, że ta sari to piękne połączenie wielu innowacyjnych pomysłów. Jeśli szukasz czegoś, co odróżni Cię od wszystkich innych osób noszących Kanchipuram saree, możesz spróbować tego. Sprawi, że będziesz wyglądać wyjątkowo.

 • Sari projekt: Złoty żółty i bordowy Kanchipuram Pure Silk Saree
 • Preferowane okazje: Ubrania weselne i okazjonalne
 • Odpowiedni kształt ciała: Przeznaczony dla kobiet o każdym typie ciała

8. Połysk południowoindyjski:

Południowoindyjski połysk

Szukasz ślubnej saree Kanchipuram? Oto jeden z najlepszych, przez jakie kiedykolwiek przejdziesz. Ta szczególna sari ma kuszący wzór na całej powierzchni. Pięknie wygląda również z części granicznej. To jedna z tych rzeczy, które skupią na Tobie całą uwagę i sprawią, że będziesz wyglądać zupełnie wyjątkowo. Ludzie zauważą cię, gdy nosisz ten niesamowity etniczny materiał od projektantów na swoim boskim ciele. Jedwab użyty w tym sari jest oryginalny i jest to jedna z najlepszych cech tego sari.

 • Sari projekt: Bordowo-złote Kanchipuram Bridal Silk Saree
 • Preferowane okazje: Śluby, przyjęcia i stroje ślubne
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

9. Artystyczny Kanchipuram Saree:

Artystyczny Kanchipuram Saree

Oto coś, co rozwali twój umysł. Ta sari ma najlepszy materiał (jedwab), a także ma wykonany na nim artystyczny wzór. Będzie odpowiedni na wesela i można powiedzieć, że jest jednym z najlepszych sari. Oprócz koloru podstawowego, złoty wzór wykonany na tej saree jest jedną z najlepszych rzeczy w tym. Saree będzie odpowiednia dla wszystkich kobiet, które chcą nosić południowy połysk.

 • Sari projekt: Bordowy i bogaty w złoto Kanchipuram Silk Saree
 • Preferowane okazje: Okazje religijne, wesela, przyjęcia
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

10. Projektantka czerwonego Kanchipuram Saree:

Czerwony Kanchipuram Projektant Saree

To kolejna z tych sari, która pokazuje niesamowitą sztukę na niej wykonaną. Wygląda dobrze z kolorem czerwonym i żółtą ramką wykonaną na obramowaniach. Jest to prawdopodobnie jedna z najlepiej wyglądających saree Kanchipuram wszech czasów i będzie odpowiednia dla wszystkich kobiet, które chcą nosić jeden z najlepszych okazów indyjskiej urody na każdą specjalną okazję. Nawet kobiety, które wolą zachodnie ubrania, będą zachwycone blaskiem, jaki prezentuje ta sari.

 • Sari projekt: Kasztanowo-musztardowy własnoręcznie tkany jedwab Kanchipuram Saree
 • Preferowane okazje: Wesela i specjalne okazje
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

11. Żółty urok:

Żółty urok

Tutaj mamy jeden z najlepszych przykładów sarees Kanchipuram. Ta sari ma jasny i kuszący żółty kolor. Na krawędziach znajdują się inteligentne, poziome wzory, które sprawiają, że wygląda tak atrakcyjnie. Nie jest to zbyt wyszukane, gdy nie skupiasz się na kolorze. Poza żółtym połyskiem jest to dość proste. Całkowita sari z tkaną pracą zari i regionem pallu ma różowy kolor ze złotymi motywami, a obramowanie ma cienki i różowy kolor.

 • Sari projekt: Żółty Kanchipuram Silk Saree z motywami zari
 • Preferowane okazje: Wesela i stroje tradycyjne
 • Odpowiedni kształt ciała: Może być noszony przez kobiety o każdym typie sylwetki

12. Tradycyjne Kanchipuram Saree:

Tradycyjne Kanchipuram Saree

Ta saree została zainspirowana wyglądem celebrytów i jest jedną z najlepszych kombinacji koloru z czystym jedwabiem. Tradycyjny projekt wykonany na części pallu jest głównym powodem atrakcyjności tego saree. Jest to coś, co w pierwszej kolejności zrobi wrażenie na innych kobietach, a one również będą miały ochotę go nosić. Jest dość ciężki ze względu na czysty jedwab użyty do jego wykonania, dzięki czemu można go nosić na weselach i innych specjalnych okazjach.

 • Sari projekt: Kanchipuram Silk Saree w musztardowo-żółtą i czerwoną kratkę
 • Preferowane okazje: Wesela, imprezy na dużą skalę i spotkania religijne
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

13. Złoto Kanchipuram:

Złoto Kanchipuram

Tutaj mamy dobrze wyglądającą saree Kanchipuram, która ma kolor złoty. Doda Ci blasku, którego zawsze pragnęłaś. Sposób łączenia kolorów jest imponujący i przypadnie do gustu większości kobiet, które chcą atrakcyjnie wyglądać w indyjskich strojach. Srebrny kolor w górnej części sari to kolejna intrygująca cecha tego sari.

 • Sari projekt: Złoty i srebrny kwiatowy splot Kanchipuram Silk Saree
 • Preferowane okazje: Odzież ślubna, imprezy o wysokim profilu, duże spotkania
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

14. Południowoindyjska projektantka Silk Saree:

Południowoindyjska projektantka jedwabna Saree

Jest to prawdopodobnie jedna z najlepiej wyglądających jedwabnych saree Kanchipuram wszechczasów. Sposób, w jaki ta sari została zaprojektowana, jest całkowicie imponujący i może być noszony na weselach i innych specjalnych okazjach. Sprawi, że będziesz wyglądać inaczej niż inne osoby noszące sari w tłumie, a ze względu na projekt, będziesz cieszyć się całą uwagą. Jest to dość ciężka sari, szczególnie ze względu na kolor i czysty jedwab użyty do zaprojektowania tej sari.

 • Sari projekt: Fioletowo-złota gruba tkanina Kanchipuram Silk Saree
 • Preferowane okazje: Śluby i stroje ślubne
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

15. Biały Kanchipuram Saree:

Biały Kanchipuram Saree

Ta saree Kanchipuram ma kolor biały wraz z kilkoma atrakcyjnymi wzorami wykonanymi na dolnej części. Będzie odpowiedni dla większości kobiet, a ze względu na wszystkie niesamowite funkcje, które zawiera ta sari, można powiedzieć, że jest jednym z najlepszych sari Kanchipuram wszechczasów. Jest dumą Tamil Nadu i będzie szła w parze z kolorową bluzką. Ponieważ saree jest gładka, zielona lub czerwona bluzka sprawią, że będzie wyglądać jeszcze piękniej.

 • Sari projekt: Biały jedwab Kanchipuram Saree z zakładkami w kratkę
 • Preferowane okazje: Śluby i stroje ślubne
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o wysokiej i szczupłej sylwetce

16. Białawy Kanchipuram Saree:

Białawy Kanchipuram Saree

To jest coś w kierunku różnorodności bólu sarees Kanchipuram. Nie mniej atrakcyjny jest kolor złamanej bieli. Raczej pasuje do projektu wykonanego w dolnej części pallu. Kobiety pokochają sposób, w jaki ta sari wygląda na ich ciele. Można powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych sari z jedwabiu Kanchipuram wszechczasów. Kolorowy wzór w kropki jest jedną z najlepszych cech tej saree, a konstrukcja sprawia, że ​​nadaje się do noszenia na określone okazje.

 • Sari projekt: Złamana biel i złoto Kanchipuram Silk Saree w kratkę Palla
 • Preferowane okazje: Imprezy i wesela na dużą skalę
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o wysokiej i szczupłej sylwetce

17. Kolorowy jedwabny projektant Kanchipuram Saree:

Kolorowy jedwabny projektant Kanchipuram Saree

To prawdopodobnie jedna z najlepszych sari projektantów wszechczasów. Będzie odpowiednia dla wszystkich kobiet, które chcą wyglądać jak najlepiej, nosząc tradycyjną indyjską odzież. Będziesz zaskoczony sposobem, w jaki ten sport sari, kuszący projekt jest wykonany na granicy. Najpiękniej będzie wyglądać ze złotą bluzką i może służyć jako sari ślubny. Wszystkie oczy będą zwrócone na ciebie, gdy będziesz nosić tę piękną projektantkę sari.

 • Sari projekt: Biała i złota kanchipuram Silk Saree Pastel Border
 • Preferowane okazje: Wesela, Okazje Specjalne, Ceremonia Ślubna
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

18. Ślubna kolorowa projektantka jedwabiu Kanchipuram Saree:

Ślubny Kolorowy Jedwab Kanchipuram Projektant Saree

Jest to jeden z najlepszych sarees Kanchipuram wszechczasów, który ma tak pociągający kolor. Projekt na nim wykonany jest ładny, a pokochasz sposób, w jaki wzory wykonane na obramowaniach pasują do podstawowego koloru saree. Cała powierzchnia saree ma małe skomplikowane wzory i są jedną z najlepszych atrakcyjnych cech tej saree. Kobiety będą zachwycone noszeniem tej tradycyjnej sari prawie wszędzie, gdzie się znajdują.

 • Sari projekt: Niebiesko-fioletowy jedwab Kanchipuram Saree ze splotem na całej powierzchni
 • Preferowane okazje: Śluby, ceremonie religijne, stroje ślubne
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

19. Tradycyjna atrakcja Kanchipuram:

Tradycyjna atrakcja Kanchipuram

To jedna z najbardziej atrakcyjnych sari wszechczasów. Pochodzi z tak pięknym indyjskim oldschoolowym akcentem, a ze względu na urok tego wzoru można powiedzieć, że jest jednym z najlepszych sari ślubnych wykonanych z jedwabiu Kanchipuram. Saree ma również więcej niż jeden kolor i jeden rodzaj wzorów. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz, że graniczna część tej saree ma różowy kolor i wykonane na niej atrakcyjne kwiatowe wzory. Natomiast lewa część (poza brzegami) ma prosty, ale piękny wzór z błękitem nieba jako kolorem podstawowym.

 • Sari projekt: Błękitny i różowy projektant Kanchipuram Saree
 • Preferowane okazje: Ceremonia Ślubna, Rytuały Przedślubne
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

20. Unikalny Kanchipuram Saree:

Unikalny Kanchipuram Saree

Oto coś, co pokocha prawie każda kobieta. Ma na sobie intrygujący wzór. Porcja pallu to jedna z najlepszych rzeczy w tym sari. Będzie szła w parze z różową bluzką, taką jak ta, którą nosi na tym zdjęciu osobowość Bollywood. Jeśli chcesz spojrzeć na swoje najlepsze ja, ale nosisz coś indyjskiego, to ta sari będzie odpowiednia dla twoich wyborów.

 • Sari projekt: Oliwkowo-zielony i bordowy Kanchipuram Silk Saree z całym buta
 • Preferowane okazje: Odzież ślubna
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

21. Purpurowy jedwab Kanchipuram Saree:

Purpurowy jedwab Kanchipuram Saree

Szukasz jedwabnej saree Kanchipuram? Jest to jeden z najlepszych fioletowych w tej kategorii. Będzie odpowiedni dla wszystkich miłośników saree. Wzór, który ta saree uprawia ze złotymi kropkami na całym ciele, jest prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy na świecie.

 • Sari projekt: Purpurowy i złoty jedwab Kanchipuram Saree z bogatym Palla
 • Preferowane okazje: Odzież ślubna i ślubna
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

22. Kanchipuram Pattu Sarees:

Kanchipuram Pattu Sarees

Ta saree będzie interesująca, jeśli potrzebujesz kilku sarees Kanchipuram pattu. Jeśli jesteś świadomy jakości czystego jedwabiu, możesz łatwo zidentyfikować niesamowitą jakość jedwabiu użytego do wykonania tej saree. Wygląda dobrze ze wszystkich stron (czyli z przodu i z tyłu) i jest jednym z najlepszych indyjskich tradycyjnych elementów garderoby, jakie Hinduska może nosić na swoim ciele.

 • Sari projekt: Ink Blue Kanchipuram Silk Saree z dużym złotym obramowaniem
 • Preferowane okazje: Wesela i duże spotkania
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

23. Niebieski urok Kanjivaram:

Kanjivaram Blue Allure

Jeśli kochasz kolor niebieski, na pewno spodoba ci się ta sari. Całkowicie dopasuje się do twojego ciała i sprawi, że będziesz wyglądać jak absolutna indyjska boska piękność. Kuszące wzory wykonane na tej saree sprawiają, że wygląda bardzo atrakcyjnie i całkowicie nadaje się do noszenia. Spokojnie można nosić tę sari z bluzką w tym samym kolorze, w tym przypadku z niebieską bluzką najlepiej ze złotym wzorem na rękawach. Będzie dobrze dla kobiet w każdym wieku. Jest dość fantazyjny i nadal bardzo trzeźwy, co sprawia, że ​​nadaje się do noszenia dla wszystkich indyjskich kobiet, zarówno młodych, jak i dojrzałych.

 • Sari projekt: Jasnoniebieski i złoty jedwab Kanchipuram Saree
 • Preferowane okazje: Wesela i duże spotkania
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

24. Brązowy i złoty projektant Kanjivaram Saree:

Brązowy i złoty projektant Kanjivaram Saree

Szukasz sari z czystego jedwabiu w Kanchipuram? Ta sari będzie dla ciebie interesująca. Ma misterne złote wzory wykonane na brązowej podstawie. Tak! Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz, że w tej sari jest urodzona baza, na której powstały projekty.

 • Sari projekt: Bordowo-złota kanchipuram jedwabna sari dla nowożeńców
 • Preferowane okazje: Odzież ślubna
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

25. Różowy i niebieski jedwab Kanjivaram Saree:

Różowy i niebieski jedwab Kanjivaram Saree

Szukasz jedwabnych sari? Sprawdź ten. Jest to jedna z najlepszych sarees Kanjivaram, która dostrzega czysty jedwab wraz z kuszącymi wzorami pasków wykonanymi na brzegach. Może być używany jako sari ślubny.

 • Sari projekt: Różowy i niebieski jedwab Kanchipuram Saree z własnym splotem
 • Preferowane okazje: Wydarzenia religijne
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

26. Atrakcja Yellow Kanjivaram:

Żółta atrakcja Kanjivaram

Ta żółta sari wygląda tak atrakcyjnie, że kobieta bez wahania woli ją nosić na ciele. Małe i skomplikowane wzory wykonane na przedniej części saree są głównym urokiem i ludzie będą pod wrażeniem tej saree, szczególnie ze względu na ten projekt.

 • Sari projekt: Wielobarwny jedwab Kanchipuram Saree ze złotym buta
 • Preferowane okazje: Śluby i stroje ślubne
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

27. Zielona Kanchipuram Saree:

Zielony Kanchipuram Saree

Jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych zielonych sari, które są wykonane z jedwabiu Kanchipuram. Wzór, który te sari sportowe są kuszące i prawie każdy będzie wolał je nosić na specjalnych imprezach.

 • Sari projekt: Zielono-bordowy prosty jedwab Kanchipuram Saree
 • Preferowane okazje: Małe spotkania, imprezy religijne
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

28. Czerwone wesele Kanchipuram Urzekająca projektantka Saree:

Czerwony ślub Kanchipuram pociągający projektant Saree

Szukasz materiału z czystego jedwabiu na swój ślub? Spójrz na tę niesamowitą sari, która ma kuszący czerwono-złoty wzór wykonany na środkowej części.

 • Sari projekt: Czerwone i złote suknie ślubne Kanchipuram Silk Saree
 • Preferowane okazje: Wesela, Odzież ślubna
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

29. Różowy Kanchipuram Saree:

Różowy Kanchipuram Saree

Szukasz atrakcyjnych sarees Kanchipuram? Oto sari z czystego jedwabiu, który ma kuszący wzór na nim. Całkowicie pokochasz sposób, w jaki ta sari skutecznie uprawia dwa kolory, a wyniki są wspaniałe.

 • Sari projekt: Kremowa samokontrola Kanchipuram Silk Saree z różową i zieloną obwódką
 • Preferowane okazje: Małe spotkania i wydarzenia religijne
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

30. Boski fioletowy Kanchipuram Saree:

Boski fioletowy Kanchipuram Saree

Wreszcie, można powiedzieć, że ta konkretna saree Kanchipuram jest odpowiednia dla tych kobiet, które kochają sportowe jasne rzeczy na ciele.

 • Sari projekt: Purpurowo-złota Kanchipuram Silk Sari z kwiatowym splotem
 • Preferowane okazje: Śluby i stroje ślubne
 • Odpowiedni kształt ciała: Pasuje do kobiet o każdym typie sylwetki

Nie sądzisz, że te wspaniałe jedwabne sari z Kanchipuram wyglądają królewsko? Z sezonem ślubnym tuż za rogiem, wybierz jeden z tych wspaniałych elementów, aby ukraść show! Każdy kawałek jest ręcznie wykonany do perfekcji, aby uczynić cię nie tylko królową. Od prostego wydarzenia w domu po głośne wesele, sari Kanchipuram Silk to najlepszy wybór! Tylko pamiętaj, aby przeprowadzić kontrolę jakości, zanim zainwestujesz w nie ciężko zarobione pieniądze.