Szary to jeden z najbardziej godnych podziwu kolorów w historii. Są jak neutralne i można z nimi uprawiać prawie wszystko. Kobiety również uwielbiają ten konkretny kolor, a szare jedwabne sari są jednymi z najlepszych, o które można prawdopodobnie poprosić. Te sari mają kuszące wzory i przyciągający wzrok kolor, czyli szary. Szare sarees można nosić na prawie wszystkich okazjach i festiwalach i wyglądać w nich wspaniale. Projektanci również uważają, że kolor szary jest dla nich odpowiedni, ponieważ stanowi doskonałe płótno do zastosowania różnych tradycyjnych wzorów. Jeśli lubisz szare sari, odpowiednie będą dla Ciebie następujące 9 najlepszych wzorów sari.

Proste i piękne szare sari z obrazami:

1. Eleganckie szare sari:

Elegancki Szary Saree's

Dziewczyny o dobrym wzroście mogą dość łatwo nosić tę niesamowicie wyglądającą sari. Szara saree podąża za unikalnym wzorem wykonanym na krawędziach i jest to główna atrakcja tego starej szkoły indyjskiej odzieży, którą ludzie nadal lubią oglądać. Wygląda bardzo pięknie z lśniącą, ale prostą bluzką. Każda kobieta będzie mogła dość łatwo uprawiać ten konkretny projektant sari i dobrze w nim wyglądać. Projekt jest dość przyciągający wzrok i też go pokochasz.

2. Ciemnoszary Saree:

Ciemnoszary Saree

Ta szczególna szara sari ma krawędzie szpilek, a wzór wykonany na sari nie jest łatwo widoczny, ale bez wątpienia jest niezwykle piękny. Saree ma na sobie naprawdę pociągający wzór i pokochasz sposób, w jaki ta sari działa z dobrze wyglądającą bluzką. Saree będzie pasować do szarej bluzki lub różowej (jak pokazano na zdjęciu). Jeśli masz szczupłą sylwetkę, będziesz wyglądać absolutnie zachwycająco w tej sari. Projekt jest odpowiedni dla kobiet w każdym wieku, jeśli możesz go nosić.

3. Projektant z podwójnym kolorem Saree:

Dwukolorowy projektant Saree

Jeśli szukasz szarych wzorów sari, ten konkretny projektant tradycyjnej indyjskiej odzieży damskiej zdmuchnie twój umysł. Ma bardzo przyciągający wzrok wzór wykonany na jednej części saree przy użyciu koloru różowego, podczas gdy druga część ma prosty szary, sprany wzór.

4. Srebrno-szare wesele Saree:

Srebrno-szare wesele Saree

Można uprawiać tę sari na tych weselach lub weselach po imprezach. Projekt jest bardzo atrakcyjny i pokochasz go. Ma bardzo chwytliwy wzór na całym ciele.

5. Projektant Grey Saree:

Projektant Szary Saree

To jedna z najlepszych sari projektantów, jakie kiedykolwiek znajdziesz. Kolor tej saree jest tak czysty i prosty, że z łatwością przekona prawie każdą kobietę do noszenia tej saree na ciele i noszenia jej na uroczystościach religijnych i weselnych.

6. Najlepsza szara jedwabna sari:

Najlepsza szara jedwabna sari

Zbliżają się sezony ślubne i każda kobieta musi chcieć skutecznie nosić jedwabną sari. Ten szczególny designerski przedmiot ma szary kolor wraz z brązowym na krawędziach i czerwono-szarym wzorem mieszanym na jednej części sari.

7. Szara jedwabna sari Gadwal:

Szara jedwabna sari Gadwal

Szukasz przyzwoitego szarego jedwabiu sarees? To jeden z najładniejszych projektów wszech czasów. Niesie bardzo piękny wzór w całym saree wraz ze złotym wzorem i niebieskim wzorem na krawędziach.

8. Szary projektant Saree z czerwoną bluzką:

Szary Projektant Sari Z Czerwoną Bluzką

Jest to bardzo ładna projektantka w szarym kolorze, którą należy nosić z czerwoną bluzką, aby wydobyć to, co najlepsze z tego modnego i tradycyjnego elementu garderoby.

9. Unikalna szara sari:

Unikalna szara sari

Różni się to od wszystkiego, co omówiono powyżej. Saree ma bardzo przyciągający wzrok wzór wykonany w całym saree, który zapewnia mu ostatnie, ale wciąż godne miejsce na tej liście najlepszych szarych projektów sari.

Szare sari można nosić przy prawie wszystkich okazjach i festiwalach i wyglądać w nich wspaniale. Projektanci uważają również, że kolor szary jest dla nich odpowiedni, ponieważ stanowi doskonałe płótno do zastosowania różnych tradycyjnych wzorów.

Źródło obrazów: 1 ,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9