Kto by pomyślał, że pojedynczy element garderoby, proste prześcieradło owinięte wokół ciała w strategiczny sposób, może stać się tak pięknym jednoczęściowym ubraniem? Łatwo sobie wyobrazić, dlaczego nasze mamy i babcie wyglądały tak nieskazitelnie na tych monochromatycznych zdjęciach.

Sari są formalną częścią indyjskiej kultury i tradycji, gdzie podobnie jak suknie i spódnice, saree stanowi nieodłączną część stroju kultury. Z czasem każda inna stara rzecz została opracowana i ulepszona, dzięki czemu istnieje teraz szeroka gama sari, a Kanjivaram jest jednym z najstarszych i najlepszych z wielu.

Przystojny czarny w różu:

kanjivaram sarees1

Bazując na specjalnym różowym kolorze magenta, ten Kanjivaram jest jedynym w swoim rodzaju pięknem z pięknie narysowanymi na nim poczerniałymi wzorami. Jedwab kanjivaram zapewnia uwielbiany satynowy wygląd, podczas gdy na całym ciele saree znajdują się miękkie czarne paski w paski. Nawet róż w sari zawiera w sobie miękką, złotą kwiatową grafikę.

Satynowy niebieski:

kanjivaram sarees2

Jedna z najlepszych Kanjivaramów wszechczasów, ta sari jest po prostu fantastyczna, ponieważ porywająca piękna część garderoby owija się wokół uroczystego modelu, nadając jej wspaniały wygląd. odpowiednia na wesela i przyjęcia, ta sari w jasnoniebieskim kolorze jest wzmocniona wspaniałym satynowym wyglądem, ale przyglądając się bliżej szczegółom, widzimy złotą grafikę z jedwabiu wyrytą na całej sari.

Nagie złoto:

kanjivaram sarees3

Beż to kolor sezonu. Wszystkie szumy i wydarzenia związane z nowymi ubraniami otaczają go i dlatego nowy kolor sezonu został objęty przez tę wspaniałą jedwabną sari Kanjivaram. Saree jest pozbawione dodatkowej grafiki, co czyni ją prostą i prostą, a jednocześnie stwierdzeniem kawałka. Satyna to tylko kolejny czynnik dodający wyglądu.

Bogactwo kolorów:

kanjivaram sarees4

Tutaj, na tym pięknym zdjęciu, zaprezentowano równie cudowną sari, która pokazuje wiele pięknych kolorów, które stanowią podstawę wyglądu. Saree jest po prostu fantastyczna w odważnych kolorach, podstawa wykonana ze słodkiego żółtego, a następnie satynowego, matowego niebieskiego pallu. Saree ma również ozdobione złote wzory na zewnętrznych liniach.

Odważny czerwony i zielony:

kanjivaram sarees5

Ten Kanjivaram to piękna codzienna sari wykonana z tego samego jedwabnego wykończenia, tylko tym razem kolory są znacznie bardziej dojrzałe niż myślisz. Kolory tej saree są rzeczywiście w matowych odcieniach czerwieni wołowej zmieszanej z głęboką zielenią ze szczegółową, patchworkową sztuką bordowej czerwieni. Tym, co ożywia sari, jest oczywiście złoty kwiatowy wzór liściasty.

Uderzające kombinacje:

kanjivaram sarees6

Często szafa nie będzie kompletna bez odpowiedniej dawki czerni i dlatego oto ten jedyny w swoim rodzaju niesamowity Kanjivaram wykonany z jedwabiu po raz kolejny i tym razem w Twoim ulubionym kolorze, czarnym. Podstawa, w rzeczywistości cała saree, jest w kolorze czarnym z czerwonym patchworkiem i kropkami, podczas gdy rozległa jasna pomarańcza o zachodzie słońca tworzy pallu.

Piękny niebieski:

kanjivaram sarees7

Przez cały ten czas widziałeś niebieski w matowym odcieniu, dlatego przedstawiamy Ci to, co najlepsze z królewskiego pawiego niebieskiego w głębszym i bogatszym odcieniu, ze srebrną podszewką i wzorami wykonanymi na nim do perfekcji. Rzut oka na pallu, aby zobaczyć, jak rozwija się doskonałość.

Nowoczesna biel:

kanjivaram sarees8

Jest to dość świąteczny wygląd na ten sezon, z białym jedwabiem Kanjivaram obejmującym autentyczne południowoindyjskie ciężkie projekty artystyczne. Rzeczywiście uczta dla oczu,.

Kolory północy:

kanjivaram sarees9

Tutaj ten Kanjivaram występuje w osobnych kolorach północy królewskiego błękitu z ekstrawagancką, fioletową krawędzią. Saree jest idealne na świąteczny wieczór.