Sari były tu od najwcześniejszej cywilizacji, kiedy istniał świat, w którym kobiety musiały nosić sari jako codzienną próbę. Mieszkańcy Zachodu mieszkający w naszym kraju wybrali swój styl kulturowy, powiewne suknie i piękne kapelusze przeciwsłoneczne, a Indie słynące z bogatej jedwabnej tkaniny i autentycznych technik tkackich pozostawiły nam jedne z największych dzieł sztuki opracowanych na tkaninach, które wybraliśmy do noszenia.

Projekty malarskie Saree

Saris to jednoczęściowe elementy garderoby, takie jak kawałek prześcieradła, który strategicznie owijamy wokół naszego ciała, tworząc jeden kawałek. Ostatnio pojawiły się ubrania dwuczęściowe, ale kolor i obrazy umiejętnie narysowane na tkaninie pozostają takie same.

Oszałamiająca galeria projektów malarskich Saree:

Rzućmy okiem na 9 wspaniałych projektów malarstwa Saree dla kobiet w Indiach.

1. Kolorowe plamy:

Saree malarstwo projektuje kolorowe plamy

Nowa generacja nie wierzy już w codzienne jednolite odcienie lub odcienie, ale teraz nowsze odcienie zawierają jedne z najlepszych kolorów niedbale rozrzuconych po tkaninie w nowym stylu. Nowy styl wprowadza tu odcienie miętowej zieleni i szafranu z delikatnym różem i nieco głębszymi odcieniami zieleni. Saree tutaj jest wypełniona najlepszymi kolorami, które rozpryskują się wokół.

2. Obraz Lorda Shivy Saree:

Saree malowanie projektuje Lord Shiva print

Sama saree jest dość skromna z najdelikatniejszym pomarańczowym odcieniem w połączeniu z czarną granicą o północy. Jednak pod koniec saree, w rzeczywistości, pod koniec pallu, znajduje się obszerny malowany wzór potężnego Pana Shivy, który zdobi koniec pallu. Rysunek pomalowany żelem dobrze komponuje się z odcieniem sari, nadając mu naturalny wygląd.

3. Skomplikowana farba plemienna:

Saree malowanie wzorów skomplikowanych plemiennych

Tribal zawsze był głośną inspiracją dla tradycyjnych strojów, a tutaj kolory wypełniły przestrzeń w najpiękniejszy sposób, a dodatkowe zastosowanie misternej, plemiennej twarzy poprawiło wygląd saree. Saree zawiera głośne satynowe kolory tęczy, w których widać najwięcej kolorów to żywe zielenie, czerwienie, błękity i żółcie.

4. Malowanie kwiatów Saree:

Saree malowanie projektuje atak kwiatów

Zwykle, gdy chcesz uporać się z trzeźwością, ale w klasyczny sposób, zawsze istnieje projekt, do którego możesz się odwołać. Biały definiuje czystość; biały to jeden z najlepszych kobiecych kolorów, który pasuje prawie do wszystkiego, dlatego zawsze uciekaj się do bieli. Teraz dodaj trochę koloru do swojej monotonnej bieli dzięki tym uroczym wzorom kwiatowym.

5. Różowe Maters:

Różowe Maters

Różowy wydobywa w tobie feministkę, ale czy skromny róż jest wystarczająco mocny, by zdefiniować twoją osobowość? Odpowiedź na to pytanie brzmi: nie i dlatego twój feminizm musi być wypowiadany w najlepszy możliwy sposób. W tym celu pierwszym wymogiem jest podniebienie pełne różnych odcieni ulubionego koloru. Jeśli kochasz różowy, ta sari w azteckich nadrukach uniesie twoją łódź.

6. Rushing Flames Saree Painting Design:

Saree maluje wzory pędzące płomienie

Przez te wszystkie czasy płomienie ozdabiały tylko twoje przedramiona lub rower i nadszedł czas, gdy twoja dziewczyna poznaje te płomienie. Jest to zdecydowanie nowy, wyznaczający trendy wygląd, w którym najlepsze wzory nie mogą po prostu konkurować z tym pięknym, ręcznie malowanym sari w płomieniach. To naprawdę jedyne w swoim rodzaju.

7. Szyfonowy Szyk:

Malarstwo Saree projektuje szyfonowy szyk

Szyfonowy szyk ma swoją nazwę od pięknego szyfonowego pallu saree, który jest wykonany z najpiękniejszych miniaturowych wzorów kwiatowych. Saree jest w kremowobiałym odcieniu z pięknymi różowymi paskami tworzącymi granicę. Główne detale i piękno tkwią w pięknie nadruków wodnych w kolorze czarnym.

8. Widoki spiralne:

Malarstwo Saree projektuje spiralne widoki

Spirale to także nowy wzór, który był świadkiem niedawnego powstania, w którym w tkaninie powstaje iluzja, dzięki której można wyglądać na szczuplejszą lub mniej zdrową. To praktycznie dobra tkanina do ukrycia tych dziecięcych tłuszczów.

9. Zdobiony wygląd:

Saree wzory malarskie upiększony wygląd

Każda sari ma w sobie ten jeden elegancki czynnik, który wyróżnia ją w tłumie. Podczas uroczystego ślubu zasłoń tę upiększoną kamieniarkę w kolorze cielistego beżu i błękitu i odwróć głowy.