Pothys prezentuje ekskluzywne sarees wysokiej jakości i inne produkty odzieżowe. Jest to sieć salonów głównie w południowych Indiach. Zapewnia również lepszą opcję zakupu różnych ubrań, po prostu zakładając witrynę zakupów online. Ta strona składa się z sarees projektantów, sarees jedwabnych przypadkowych lub modnych sarees, sarees ślubnych i wielu innych. Główny sklep Pothys znajduje się w Chennai i nazywa się „Pałac Pothys”. Stroje tradycyjne, jak również posiada kolekcję butikową, która określa ilościowo jej sprzedaż. Niedawno uruchomił supermarket, wchodząc w działalność detaliczną.

Niesamowite i piękne Pothys Sarees ze zdjęciami:

Dostępnych jest 9 modnych i tradycyjnych sari Pothys ze zdjęciami dostępnymi tutaj.

1. Jedwabna sari Red Pothys ze złotą obwódką:

pothys sarees

Ta designerska czerwona sari to specjalna kolekcja Pothys. Ta sari jest rzeczywiście wyjątkowa głównie do celów ślubu. Prosta złota ramka poprawia jej perspektywę na każde specjalne wydarzenie. Samozaprojektowana praca nad czerwoną sari wraz z jedwabistą konsystencją podkreśla piękno tej jedwabnej sari. To jedna z najlepszych tradycyjnych sarees pothys.

2. Blue Tussar Silk Pothys Saree:

Pothys Sarees-Niebieski Tussar Jedwab Pothys Saree 2

Kolekcje Pothys mają nie tylko designerskie sari, ale także proste, modne sari. Ta niebiesko-złota kombinacja jedwabiu tussar ma delikatną fakturę i ekskluzywną kolekcję pothys. Niebieska podstawa ma eleganckie niebieskie paski i odbija światło, zapewniając lśniący wygląd.

3. Żółto-niebieski Pothys Kanjeevaram Saree:

Żółto-niebieski Pothys Kanjeevaram Saree

Sarees Kanjeevaram są ekskluzywnym tradycyjnym strojem na imprezy weselne, a także używane jako stroje ślubne. Ta sari to zdjęcie ma w połowie niebieskie misterne złote wzory, a druga połowa jest intensywnie żółta ze złotymi pracami. Złote wzory odbijają światło i jeszcze bardziej podkreślają.

4. Pothys Pink Georgette Designer Saree Multi Colored Border:

Pothys Sarees-Pothys Różowa Żorżeta Projektant Sari Wielokolorowa Obramowanie 4

Ta różowa sari z żorżety to kolejna ekskluzywna kolekcja pothys. Ma designerskie spojrzenie. Złota bordiura z kamieniarkami potęguje wdzięk z niebieską i różową bordiurą na przemian z kolorem bazowym. Miękka faktura, która jest drapowana na twoim ciele, uwydatnia kształty twojego ciała. To po prostu sprawia, że ​​wyglądasz elegancko, a te modne sari są najlepsze dla młodych pań.

5. Zielony i niebieski jedwab Mayuri Menpattu Saree:

Pothys Sarees-Zielono-Niebieski Mayuri Menpattu Jedwabne Saree 5

Ta specjalna jedwabna sari pochodzi z południowych Indii. Ten jasny odcień zieleni i błękitu uzupełnia się wielobarwnymi paskami dzianych nici. Aby wyglądać modnie, dolna połowa pallu została dodana z niebieskim odcieniem z ciemnoróżowymi zaprojektowanymi pracami na tej części.

6. Projektantka czarno-kremowej żorżety Pothys Saree:

Pothys Sarees-Pothys Czarno-kremowa żorżeta Projektant Saree 6

Czerń to kolor elegancji i szyku. Ten kawałek żorżety musi być kochany przez wszystkich ze względu na jego czarny odcień na całym pallu. Druga połowa saree ma kremowy kolor z prostymi kropkowanymi wzorami. Ta sarees ma również inną specjalność z misterną kwiecistą obwódką i retuszem czerwonymi i żółtymi smukłymi paskami. To jedna z dobrze wyglądających żorżet z saree w pothys sarees.

7. Pothys białawy i pomarańczowy Kanjeevaram Silk Saree:

Pothys złamana biel i pomarańcza Kanjeevaram Silk Saree

Jest to właściwa tradycyjna sari bez nowoczesnych wzorów. Jeśli lubisz upiększać swój wygląd, koniecznie wybierz ten strój. Ten białawo-pomarańczowy miszmasz może być noszony przez kobiety w średnim wieku. To może być noszone przez kobiety, aby uzyskać ten zwyczajowy wygląd. Frędzle na końcu palu podkreślają jego piękno.

8. Pothys Maroon Kanjeevaram Silk Saree:

Pothys Sarees-Pothys Bordowy Kanjeevaram Jedwabny Sari 8

Panie w każdym wieku mogą nosić bordową i złotą mieszankę kolorów, jeśli wolisz ciemne kolory od jasnych. Misterne prace zaprojektowane przez pallu ze złotymi dziełami z epoki w bordowej części saree dają wspaniały wygląd na okazje religijne lub weselne.

9. Krem i bordowy Samudrika Pattu Pothys Silk Saree:

Kremowo-bordowy Samudrika Pattu Pothys Silk Saree

Kremowy i bordowy jedwab saree mają pół porcji tych kombinacji. Ta saree ma paski, a także skomplikowane wzory wraz ze złotą obwódką, która jest specjalnością południowych sarees. To saree można nosić wyłącznie bez paska wieku.

Różne kolekcje sarees Pothys są tutaj dostarczane z tradycyjnymi, a także najnowszymi modnymi sarees, które są mieszane z tradycyjnymi ubraniami. Można je nosić na dowolnych imprezach, aby uwydatnić swój wygląd.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.