Modernizacja zmieniła się w każdym przypadku i we wszystkim. Od pól ryżowych po puste place zabaw, od usług pocztowych po pocztę elektroniczną, świat nie przestał raz wirować i razem ze światem zmienił się gust i sens mody wśród kobiet i mężczyzn. Podobnie jak suknie stały się krótsze i ciaśniejsze, sari również przeszły szereg zmian. Autentyczne sari to jednoczęściowe ubranie owinięte wokół ciała w strategiczny sposób, tworząc element garderoby. Teraz wraz z modernizacją widać, że nawet sari znalazły w nich odmiany.

Najlepszy projektant Lehenga Sarees:

1. Dziecko różowy haft Lehenga Saree:

projektant lehenga sarees

Podstawa lub kolor ciała tego saree lehenga jest w kolorze brzoskwiniowej gumy do żucia, który jest słodko-słodkim odcieniem, który podkreśla ciężki haft na całej długości. Sari jest wyryta najlepszym haftem w kamieniu i ozdobą zari, zwłaszcza pięknym pallu tej saree. Pod koniec guma do żucia przechodzi w delikatny beż.

2. Odcienie pawia:

projektant lehenga sarees2

Kolory tworzą lub łamią wygląd i tutaj ta saree po prostu wychodzi jako mocny element wyrazu wypełniony naturalnymi odcieniami pawia. Jeśli saree jest narodowym strojem Indii, paw jest jego naturalnym ptakiem, a zatem oto piękna lehenga saree wykonana z niebieskiego szyfonu i miękkiej zieleni z cienkim paskiem zari na granicy.

3. Skromne wesele:

projektant lehenga sarees3

Jeśli chcesz być dobrze ubrany, ale nie chcesz iść na całość, aby wykonać ciężki wysiłek, ten wygląd jest dla Ciebie. Saree jest wykonana z miękkiej aksamitnej bieli, ale to piękna różowa czerwień z różowymi odcieniami naprawdę kradnie show. Ta saree lehenga ma szeroką złotą granicę lub haft, który dobrze komponuje się z bielą i czerwienią.

4. Pink Over Ran:

projektant lehenga sarees4

Różowy to jeden z najnowszych kolorów, który rozkwitł w tym sezonie. Teraz, gdy ludzie odchodzą od bezpiecznej czerni i eksperymentują z kolorami, różowy jest nowym jasnym kolorem na świąteczny nastrój, a oto niesamowita lehenga saree, która również pasuje do tego celu. Saree ma granicę niebieskiego ze złotą pracą zari, podczas gdy na dolnym końcu ma nutę kwiatową.

5. Niesamowity w czerni:

projektant lehenga sarees5

Czarny jest kolorem dla wszystkich dziewczyn i mogę się założyć, że każda z nas ma ten jeden element garderoby w kolorze czarnym, który pasuje do każdego garnituru. Teraz zwykle jasny połyskujący kolor, taki jak złoty i matowy złoty kolor, naprawdę dobrze pasuje do ciemnej czerni i tutaj te dwa kolory tworzą idealną kombinację.

6. Zdobiony wygląd:

projektant lehenga sarees6

Jeśli nadal masz problem z tym, które kolory obnosić się w tym sezonie ślubnym, nic nie może pokonać tej niesamowitej saree lehenga w kolorze różowym i oliwkowym. Dolny koniec saree to piękny różowy guma do żucia z głębszymi odcieniami definiującymi grafikę kwiatową i winorośli. Górną część zdobi błyszczący oliwkowy szyfon z ciężkimi detalami.

7. Uosobiona elegancja:

projektant lehenga sarees7

Są te pewne ubrania, które wymykają się elegancji, a ta lehenga saree jest jednym z nich. Wykonane z najlepszej krwi wołowej i czerwonego błota, to sari ma piękny szyfonowy biały pallu i górną połowę.

8. Beżowa trzeźwość:

projektant lehenga sarees8

Nagie kolory są również dużym, hipnotyzującym odcieniem w tym sezonie i dlatego nie pozostawaj w tyle za trendem, wypróbuj tę nago, złotą i czarną, niesamowitą lehenga saree i spraw, aby twój własny trend przemówił głośno

9. Duszna kochanka w czerwieni:

projektant lehenga sarees9

Ostatnim na liście był ten piękny i zmysłowy kolor, czerwony z piękną białą podszewką i miękkim czerwonym szyfonem. Jest to saree lehenga ze szczegółową koronką w kolorze czerwonym, która po prostu sprawia, że ​​to sari wygląda niesamowicie.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.