Dla Pań chodzi o trendy i ubrania, które nosi się zgodnie z aktualnym trendem i stylem. Do tej listy modnej kolekcji sari, pierwszym na wykresie byłyby koronkowe projekty sari. Koronkowe sari są preferowane przez młode dziewczęta i panie w średnim wieku ze względu na atrakcyjny design i misterny wzór nici.

Historia koronki sięga szesnastego wieku, którą odnaleźli Włosi, Flamandowie, a później wzornictwo koronkowe rozprzestrzeniło się na kraje europejskie. W tamtych czasach, powszechnie używany materiał koronkowy, w którym materiał lniany, złoty, srebrny, a następnie, gdy spopularyzowano bawełnę, wzory koronek były wykonane z bawełny w ogóle.

Podczas rewolucji przemysłowej i francuskiej około XIX wieku zmiany w modzie i przemyśle projektowym przyniosły dobre zmiany w zakresie produkcji i projektowania tkanin. Dzięki tym zmianom inwestycja w projektowanie materiałów koronkowych stała się bardziej przystępna cenowo i łatwiejsza w tkaniu materiału z koronki bawełnianej. Obecność koronki przez sari została wprowadzona około XIX wieku, ponieważ przemysł modowy rozwinął się wraz z nowymi i najnowszymi saree z koronki.

Znaczenie koronkowych sari:

Koronkowa sari jest wykonana z bawełnianej tkaniny, a wygoda i łatwość noszenia dodaje do głównego znaczenia koronki. Istnieje inny rodzaj tworzenia wzorów koronek, najczęściej używanymi projektami są koronki igłowe i koronki klockowe, po których następują inne rodzaje szydełka, wiązania, cięcie, koronka z dzianiny.

  • Obchodzenie się z sari jest ważną wiedzą dla pań przed wiązaniem i noszeniem sari. W zależności od projektu Saree i koloru bluzki można dopasować.
  • Ze względu na odciążający skórę design i materiał ten rodzaj sari najlepiej nadaje się na imprezę lub podczas przyjęcia weselnego.
  • Oprócz rodzajów koronek, kolor koronki również dodaje piękna do projektu saree.

Cechy koronki Saree:

Ze względu na dopracowany projekt, czas na tworzenie wzorów koronek jest naprawdę znaczący, co prowadzi do jego największego znaczenia w zachowaniu saree przez dłuższy czas, nosząc saree w uporządkowany sposób z minimalnymi szpilkami przyczepionymi do saree.

Istnieje wiele wzorów koronek, w tym koronka Sheer, która jest przezroczysta, w pełni wzorzysta koronka, która jest częściowo podszyta, oraz elastyczna tkanina koronkowa, która ma koronkowy wygląd i jest rozciągliwa. Ze względu na różne opłaty i wygląd sprawia, że ​​jest ważniejszy od innych sarees.

Najczęściej preferowana grupa wiekowa wśród kobiet:

Jak mówi powiedzenie „Wiek to nie granica”, ale w tym przypadku noszenie koronkowej sari może wyznaczać granice dla pań, które myślą o stylu i sensie projektowania związanym z wiekiem. Jeśli chodzi o grupę wiekową, to zdecydowanie wśród młodych dziewcząt do połowy lat czterdziestych. Z biegiem roku panie w średnim wieku są bardziej świadome zdrowia i diety, wyglądają młodo i nowocześnie dzięki pięknie misternej koronkowej sari. I wiadomo, że młode dziewczyny są zdecydowanie zakochane w nowoczesnych, dobrze zaprojektowanych koronkowych sari.

Który kształt ciała kobiety jest preferowany??

To zdecydowanie trudne pytanie, na które odpowiedzą dziewczyny i panie. Ponieważ ta saree jest dość delikatna i mniej plastyczna niż inne saree, zdecydowanie istnieje ograniczenie, jeśli chodzi o preferowany kształt ciała. Apetyczny kształt ciała z pewnością może być szczupłą lub średnią sylwetką. Ze względu na brak elastyczności, nadmiernie otłuszczone ciało byłoby trudne do noszenia i utrzymania saree, a dla bardzo szczupłej sylwetki koronkowa tkanina jest mniej zauważalna niż szczupła do średniej sylwetki.

Najnowsze modele koronkowych sari z obrazami:

Oto 10 najlepszych wzorów koronkowych sari dla wyglądu celebrytów.

1. Koronkowa sari Chantilly:

Sari z koronki Chantilly

Chantilly to nazwa miasta położonego w północnej Francji, stąd ta koronkowa saree nazywa się francuską koronkową saree Chantilly. Ten rodzaj koronkowego sari jest elegancki w noszeniu ze względu na wysoką jakość koronki użytej do tkania tego kolorowego, nitkowanego sari. Koronkowy materiał jest produkowany we Francji; stąd jakość przemawia poprzez jasność koloru, a także trwałość sari.

Wykorzystana tkanina: Tkanina użyta do szkicowania tej saree to zwykle materiał bawełniany, który można również łączyć z innym materiałem syntetycznym, aby dodać dodatkowy wygląd.

Okazje do noszenia: Ten rodzaj saree kształtującej sylwetkę najlepiej nadaje się jako strój imprezowy, a także na każdą zmodernizowaną imprezę tematyczną w wersji tradycyjnej.

2. Koronkowa sari netto:

Koronkowa siatka sari

Sari z koronki siatkowej to rodzaj przezroczystej tkaniny, którą uzyskuje się dzięki starannemu przerabianiu nici i formowaniu przecięć między nitkami, co nadaje siatce formę. Do tego siatkowego materiału wykonano koronkę, aby uzyskać bogaty wygląd. Kolor nici może być podobny do materiału siatki lub kontrastować z materiałem siatki.

Wykorzystana tkanina: Zastosowany materiał siatkowy to materiał syntetyczny połączony z bawełnianą nicią, aby stworzyć koronkę wzdłuż saree.

Okazje do noszenia: Ten rodzaj odciążającej skórę sari jest absolutnym strojem na imprezę kulturalną, biurową lub imprezę rodzinną w college’u.

3. Koronkowa sari dla nowożeńców:

Koronkowe Saree

Koronkowe sari dla nowożeńców to typowa sari noszona podczas chrześcijańskiego ślubu przez pannę młodą. Typowym kolorem używanym podczas tej okazji jest od czystej bieli do jasnoróżowego lub nawet złamanej bieli. Użyty kolor jest na ogół łagodny, aby podkreślić ślubne klejnoty i fryzurę. Koronkowa saree dla nowożeńców ma tę wyjątkową koronkę, która biegnie wzdłuż rogów, a także po stronie pallu z gładkim ciałem. Ciało sari może być z dowolnego syntetycznego materiału sari.

Wykorzystana tkanina: Użyta tkanina to koronka bawełniana z kamieniem osadzonym na koronce. Zastosowany materiał sari może być z dowolnego lekkiego materiału syntetycznego.

Okazje do noszenia: Jak sama nazwa wskazuje, jest to typowa sari stroju panny młodej. W dzisiejszych czasach druhna nosi również koronkową sari w kontrastowym kolorze.

4. Beżowa koronkowa sari:

Beżowa Koronkowa Sari

Beżową koronkową sari można uznać za uniwersalną sari w kolorze, która będzie pasować do każdego odcienia skóry. Czynnikiem, który może dominować może być lamówka i kolor bluzki. W zależności od upodobań można wybrać kolor obramowania i bluzki.

Wykorzystana tkanina: Ta beżowa koronkowa sari wykonana jest z bawełnianej nici przerabianej wraz z patchworkowym wzorem obramowania.

Okazje do noszenia: Ten typ prostego i elegancko wyglądającego sari można nosić od formalnego stroju biurowego po swobodny strój na kawę?.

5. Fantazyjna koronkowa sari:

Fantazyjna koronkowa sari

To fantazyjne koronkowe sari jest ulubieńcem wszystkich dziewcząt w średnim wieku ze względu na dwukolorowy wzór sari z fantazyjną koronką wykonaną wzdłuż rogów, jeśli sari, gdy pojedyncze ulotne, koronkowe opadają na ciało sari, co sprawia, że strój chwytliwy dla oka.

Wykorzystana tkanina: W tej dwukolorowej sari użytym materiałem jest lekki szyfon, który jest uzupełniony złotą błyszczącą koronką wzdłuż rogów.

Okazje do noszenia: Ten rodzaj sari z pewnością będzie półformalny do stroju imprezowego.

6. Koronkowa żyrandol Saree:

Koronkowy żyrandol Saree

Koronkowa sari żyrandolowa to delikatny, lekki strój, który najlepiej pasuje do szczupłych wysokich dziewczynek ze względu na sari. Ta sari ma pracę z sekwencją 3D wraz z kamieniarką. Rogi saree mają zapiekany kształt, co dodaje piękna tej czarnej koronkowej saree.

Wykorzystana tkanina: Ta czysta czarna koronkowa saree wykonana jest z materiału syntetycznego wraz z kamieniarką. Kamieniarka może być kamieniami syntetycznymi lub prawdziwymi kryształami.

Okazje do noszenia: Jest to typowy strój imprezowy dla młodzieży z nowoczesnym motywem indyjsko-zachodnim.

7. Koronkowa żorżeta Sari:

Koronkowa żorżeta

Georgette to jeden z ulubionych materiałów sari noszonych przez kobiety w każdym wieku. Kiedy projektanci łączą ten materiał z koronki żorżetowej z koronką, zdecydowanie przyciąga wzrok. Koronkowa praca jest widoczna wzdłuż rogów saree, która pięknie opada wzdłuż plisy, dając atrakcyjny wygląd.

Wykorzystana tkanina: Jest to jasnopomarańczowa saree używana z połączeniem materiału Georgette wraz z koronką. Koronkowa praca to misterny wzór wraz z kwiecistym dziełem.

Okazje do noszenia: Ta koronkowa saree z żorżety może być noszona przez młode kobiety w średnim wieku do każdej swobodnej funkcji, a także do formalnego stroju biurowego.

8. Kwiatowa koronkowa sari:

Sari w kwiatowy wzór

Kwiecista koronkowa saree to przyciągający wzrok projekt saree, który zwrócił uwagę na studia w wieku od młodych do kobiet w średnim wieku. W dzisiejszych czasach wszystkie panie w wieku od 30 do 45 lat utrzymują swoją sylwetkę, co sprawia, że ​​ten modelujący sylwetkę kwiatowy print jest niesamowitym strojem. Kwiatowy nadruk może być jednokolorowy lub wielokolorowy, co daje inny wzór.

Wykorzystana tkanina: Tkanina użyta do tego czerwonego sari z koronki w kwiaty to połączenie materiału siateczkowego i flory nadruku uzyskanego dzięki koronce.

Okazje do noszenia: Ta sari to zdecydowanie strój na imprezę, a także strój rodzinny?.

9. Aksamitna koronkowa sari:

Aksamitna koronkowa sari

Aksamitna koronkowa saree to typ saree wyznaczający trendy, jeśli chodzi o przemysł Saree. Koronkowe sari samo w sobie jest niesamowitym typem sari. Aby było ciekawiej, projektanci połączyli koronkę z aksamitnym materiałem. Czy możesz sobie wyobrazić? Tak, to niesamowite połączenie, które wszystkie panie chcą mieć. Ciało saree wykonane jest z kombinacji siatki i koronki, a rogi saree są w całości podszyte aksamitnym materiałem podkreślonym patchworkiem.

Wykorzystana tkanina: Ta szara z czarnym aksamitnym połączeniem saree jest wykonana głównie z koronki wraz z materiałem siatkowym widocznym wzdłuż zakładki z czarnym aksamitnym materiałem przymocowanym po bokach saree.

Okazje do noszenia: Imprezy, imprezy muzyczne to idealna okazja do noszenia tej niesamowitej sari.

10. Celebrity Lace Saree:

Celebrytka Koronkowa Sari

Zainspirowany designem ubrań używanym przez aktorkę w filmie lub innej imprezie? Oto idealny strój, który mogą wypróbować młode panie i kobiety w średnim wieku. Jest to koronkowe sari celebrytów, które jest wykonane z kompletnej koronki wraz z kamieniem szlachetnym lub kamieniem Kundan. Najważniejszym punktem tej saree jest to, że przepływ koronkowej saree, która bardziej trafnie uzupełnia figurę i kolor kobiet.

Wykorzystana tkanina: Materiał użyty do tworzenia koronek z oryginalnego materiału bawełnianego i dla nadania bogatego wyglądu projektanci stosują połączenie złotej lub srebrnej nici.

Okazje do noszenia: Ponieważ jest to postać komplementująca sari, ten rodzaj sari najlepiej pasuje do wydarzenia celebrytów. Zaproszony na otwarcie sklepu? Następnie wypróbuj tę koronkową saree celebrytów.

Która bluzka jest odpowiednia dla tej koronki Saree?

Dla pań zdecydowanie nie jest to tylko wybór najlepszej sari, ale także wybór odpowiedniej dla niej bluzki. Aby ułatwić kobietom, w dzisiejszych czasach dostępne są gotowe bluzki. W przypadku saree z szyfonu, panie mogą łączyć aksamitną bluzkę bez rękawów. Podobnie jak w przypadku żółtej koronki saree, zielonej koronki saree czarnego aksamitu lub bluzki z materiału brokatowego Banarasi to wspaniałe połączenie. W przypadku saree z siateczki jest to satyna, surowy jedwab, designerska bluzka z jedwabiu Poly to dobre połączenie. Koronkowa saree celebrytów jest dostarczana z dołączoną bluzką, która może być zaprojektowana jako bluzka bez ramiączek lub bluzka z kołnierzykiem.

Jak stylizować koronkowe sari?

Ponieważ większość koronkowych saree jest przezroczysta, najlepszą kombinacją do zaprezentowania koronek i uzupełnienia saree może być użycie aksamitnej długiej spódnicy pasującej do koronkowej saree. Następnie sari można związać w tradycyjny wzór sari, w którym pallu nie jest plisowany. Koronkowe sari są dość ciężkie ze względu na pełną bawełnianą nitkę, co sprawia, że ​​panie wybierają ten rodzaj sari tylko na krótkie okazje, takie jak wieczorne przyjęcie lub półoficjalna impreza biurowa, a nawet jako gospodarz imprezy.

Piękna koronkowa sari, która zyskała wejście do Indii dzięki europejskim wpływom, do tej pory koronkowa sari zachowała swoją obecność, zyskując nazwę indyjskiej koronkowej sari. Ta silna obecność koronki przełożyła się na różne niesamowite projekty. Wiązanie koronkowej sari to tylko czasochłonna procedura ze względu na delikatną, dopracowaną pracę, ale późniejsza sari jest łatwa w obsłudze po założeniu. Aby zachować kolor i jasność saree, najlepiej jest prać ręcznie i powiesić saree w pionie, dzięki czemu woda całkowicie spłynie.

Teraz, po zdobyciu krótkiej wiedzy na temat koronki i koronki wraz z powiązanym projektem bluzki i obrazami z koronki, czytelnicy nadszedł czas na zakupy. Sprawdź najbliższy sklep przez Ciebie i wypróbuj koronkowe sari i podziel się swoim doświadczeniem w próbowaniu koronkowej sari.