Indigo to naturalny organiczny barwnik, który służy do barwienia tkanin na niebieski odcień. Sarees w kolorze indygo zyskują teraz na popularności, głównie ze względu na naturalny odcień, jaki oferują i oddychalność użytych tkanin. Stosowane głównie na bawełnie lub chanderi, sarees Indigo są natychmiastowym hitem zarówno wśród młodych dziewcząt, jak i starszych kobiet. Są idealne do noszenia biurowego i mogą sprawić, że będziesz wyglądać bardzo elegancko. Te sari są dostępne w wielu nadrukach blokowych, modelach krawatów i farb do wyboru. Każda sari jest wyjątkowa na swój sposób, aw tym artykule zebraliśmy jedne z najlepszych sari indygo do wyboru.

Najlepsze sari indygo ze zdjęciami:

1. Jedwabna sari indygo:

Indygo Jedwabne Saree

Ta urocza sari ma nadruk blokowy z czarną obwódką. Został zaprojektowany z jedwabiu Tussar, który zapewnia połysk i sztywność. Jeśli chcesz sari inne niż bawełna, jest to najlepszy projekt. Jest piękny na wieczór, a ładny niemiecki srebrny dodatek może podnieść twój strój.

2. Sarees z bawełny indygo:

Sarees z bawełny w kolorze indygo

Ta bawełniana saree z nadrukiem Indigo White Dabu mówi o stylu i wygodzie. Ma kojące palety bieli i błękitu, które z pewnością doprowadzą do Twojego poniedziałkowego błękitu. Idealna do noszenia w pracy, ta sari może być również noszona na małe imprezy z kotkami. Pokonaj ciepło tym przewiewnym, lekkim sari.

3. Indygo Chanderi Sarees:

Indygo Chanderi Sarees

Ta wspaniała sari Chanderi z nadrukiem Indigo Batik jest tokarzem głowy. Posiada unikalny nadruk na granicach sari, który stanowi główną atrakcję. Część pallu ma również piękny wzór, a sari ma zacieniony wzór.

4. Chanderi Zari Indigo Saree:

Chanderi Zari Indygo Saree

Ten szczególny projekt saree Indigo jest dość wyjątkowy i jednocześnie wygląda trzeźwo i stylowo. Biały wzór wykonany w całym projekcie to główna rzecz, która sprawia, że ​​ten wzór wygląda tak niepowtarzalnie. Można go nosić z niebieską i białą sari.

5. Indygo Saree z białym wzorem:

Sari indygo z białym wzorem

Oprócz samych granic, ta cała niebieska saree wydaje się być pokryta bielą. Wykonane w niej wzory wyglądają bardzo artystycznie i przykuwają uwagę i zapewne każdy je pokocha. Jeśli zamierzasz uczestniczyć w festiwalu religijnym, będzie to jedna z najlepszych rzeczy na świecie?.

6. Projekt bawełniany indygo Saree:

Bawełna indygo Saree Design

Ta konkretna saree Indigo ma naprawdę niesamowity wzór. Białe linie na nim wykonane mają pionowy wzór, a nie losowy wzór, tak jak w poprzednim projekcie saree. Na granicach znajduje się inny rodzaj projektu, o którym można powiedzieć, że jest jedną z najlepszych atrakcyjnych cech tego konkretnego projektu Indigo saree.

7. Projektant Indigo Saree:

Projektant Indigo Saree

To jedna z tych sarees, które można nosić z designerską niebieską bluzką, a cała kolekcja projektantów będzie wyglądać wspaniale. Nie ma nic nadzwyczajnego w tej sari, ale może być noszone jako specjalne wydarzenia. Saree ma trochę blady kolorowy wzór na środkowej części, która leży na klatce piersiowej.

8. Wibrujący wzór indygo:

Wibrujący wzór indygo

Jest to prawdopodobnie jedna z najlepiej wyglądających saree Indigo, z jaką kiedykolwiek przyjdziesz. Saree została wykonana w oparciu o kolor bluzki, ale można ją nosić z inną, np. białą. Złoto i mieszanka białych wzorów wykonanych w tym konkretnym sari jest bardzo kusząca i będzie odpowiednia dla prawie każdego.

9. Wzór w paski indygo Saree:

Wzór w paski indygo Saree

Jeśli szukasz sari w kolorze Indigo, to ta właśnie pasiasta będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Ten szczególny projekt jest tak wygodny, że prawie każdy będzie mógł go uprawiać (kobiety w każdym wieku) na prawie wszystkich imprezach i okazjach. Zamiast być dość prostym, bardzo różni się od tych omówionych już w tym artykule.

10. Kwiatowy drukowany indygo Saree:

Saree z kwiatowym nadrukiem indygo

Ta florystyczna sari jest tym, co nadaje temu modelowi na tym zdjęciu świąteczny wygląd. Będziesz także mógł nabyć ten wygląd. Małe wzory są bardzo piękne i będziesz mógł je uprawiać z największą pewnością siebie, ponieważ będziesz wyglądać zachwycająco w tej designerskiej saree.

11. Projekt Saree Indigo-ecru:

Indygo-ecru Saree Design

Szukasz czegoś wyjątkowego do uprawiania sportu tego lata? To jeden z najlepszych na świecie. Może być noszony zarówno z bluzką bez rękawów, jak i z półrękawem. Białe wzory są bardzo ładne i będziesz mógł nosić tę konkretną projektantkę na wielu innych imprezach, w tym rodzinnych, festiwalach itp.,

12. Saree z nadrukiem w kolorze indygo na czarną bluzkę:

Sari z nadrukiem w kolorze indygo do czarnej bluzki

Jeśli czerń jest Twoim ulubionym kolorem, ale nie możesz pominąć indygo, to będzie to dla Ciebie jedna z najlepszych sari i jest przeznaczona do noszenia z czarną bluzką. Twój szczęśliwy dzień, huh?

Indigo Sarees może wyglądać podobnie, ale po uważnej obserwacji można zauważyć, że w tych sarees jest tak wiele odcieni, tkanin i nadruków. Są niezwykle wygodne i uniwersalne w połączeniu z wieloma bluzkami. Niezależnie od tego, czy lubisz dziennikarski wygląd z wysokim kołnierzem, czy uroczą dziewczynę na imprezę studencką, wybierając odpowiednią bluzkę, możesz zmienić sari Indigo, aby pasowała do okazji. Idź Indigo w tym sezonie.