Indie są ośrodkiem talentów, a kultury tutaj po prostu nie ustają. W Indiach istnieje więcej niż jedna koncentracja kulturowa, przy czym pierwszą jest kuchnia, a drugą bogate etniczne stroje. Indie zawsze były jednym z najbogatszych miejsc do zaprezentowania swojego pochodzenia etnicznego. Teraz znowu Indie mają różne talenty i różne kultury w różnych częściach, a południe jest najbardziej widoczne, jeśli chodzi o sari i ich kolekcje. Dzisiaj w tym artykule mówimy o niektórych z największych południowych sari bawełnianych.

Najpopularniejsze Sare z Południowej bawełny w Indiach:

1. Srebrne piękno:

południowe sari bawełniane

To cudowna, modna sari w kolorze czarnym i połyskującym srebrem. Sari wydaje się cudownie zmieszana z czystą czernią, która tworzy ciało saree. Całe saree jest rzucone w podstawowy, rzadki wzór w paski z naprzemiennymi cienkimi srebrnymi paskami i czarnymi sekcjami. Srebrne i czarne dodatki wraz z dopasowaną bluzką dodają wyrazistego motywu Twojej stylizacji.

2. Zgromadzenie Królewskie:

Południowe sari bawełniane 2

Podstawowy kolor saree to satynowa kremowa biel z głębokim szmaragdem, który wymyka się jej bogactwu. Wygląd jest określany jako królewski ze względu na majestatyczną kombinację kolorów, która tak dobrze pasuje do saree. Na zewnętrznych liniach widać delikatną nutę eleganckiego różu, ale koronę stanowi odważny złoty haft na szmaragdzie. Złote granice na sari też wyglądają puchną.

3. Dobrze wymieszaj:

Południowe sari bawełniane 3

Ta czarna bawełniana saree ma w sobie jedną z najlepiej tkanych bawełny, która nadaje saree niewytłumaczalny wygląd szyfonu. Kolor ciała sari jest czarny, a zewnętrzna linia ma szeroką, odważną, cynoberową czerwoną linię graniczną. Teraz w czerni i czerwieni znajduje się piękny złoty haft z okazjonalnymi czerwonymi i żółtymi paskami na końcu pallu.

4. Szyk w bieli:

Południowe sari bawełniane 4

Biel to kolor czystości. Biel to kolor spokoju, a biel wygląda absolutnie nieskazitelnie dzięki tej zewnętrznej linii miedzianego złota lub mosiądzu. Saree jest dość skromnym, ale mocnym elementem, w którym prosta biel jest wypełniona drobnymi kwiatowymi wzorami. Granica jest ułożona w ciężkiej mosiężnej pracy zari z pięknymi wysadzanymi detalami pomiędzy. Pod koniec zobaczysz piękną fioletową i złotą granicę.

5. Spryt czekoladowy:

Sarees South bawełna 5

Kolor saree to głęboka mleczna czekolada. Jest to beżowy odcień, który przedstawia głęboki brąz i pasuje do niego bordowa lub miedziana czerwień, która tworzy paski na zewnętrznej granicy. W całym sari, pod koniec jest stale na przemian miedź i brąz z paskami, ale złota granica pieczętuje umowę. Na zewnątrz złota znajduje się cienka krawędź ubrania.

6. Biel i złoto:

Sare z bawełny Południowej 6

Saree tutaj ma bardzo piękny kremowy odcień, który wygląda absolutnie genialnie w połączeniu z miękkim kanarkowym złotem. Jest to tradycyjny ubiór dla południowców, zwłaszcza wyłaniających się z Kerali, gdzie klasyczna biel i złoto jest rytuałem podobnym do noszenia. Sarees trzymają się skromnie z granicami i złotymi detalami pallu.

7. Beż w:

Południowa bawełna sari

Sari jest tutaj w beżowym kolorze z czarną mieszanką, aby dodać uderzający kontrast. Jest to soczysty beż z satynowym wykończeniem, w którym złote paski wyznaczają koniec pallu. Górna część saree jest w miękkiej czerni, która dobrze komponuje się z odważnym wyglądem.

8. Obfitość kwiatów:

Sare z bawełny Południowej 8

Podstawowy kolor saree po raz kolejny jest lekki i skromny w miękkim beżowym kremie, ale to, co najbardziej podziwiamy, to prostota wytłumaczona złożonym wykorzystaniem roślin kwitnących, winorośli i wszystkiego pod koniec drapowania. Pallu sari jest niezwykle piękne z okazjonalnymi ciężkimi wzorami na dolnym końcu.

9. Paski Mad A Bout:

Południowe sari bawełniane 9

Tutaj cała sari jest monochromatyczna z okazjonalnymi czarno-białymi detalami. Jeśli jesteś fanatykiem pasków, na pewno spodoba ci się ten wygląd.