Bollywoodzka aktorka Shilpa Shetty przeszła magiczną przemianę, odkąd zdobyła międzynarodową sławę dzięki zwycięstwu w brytyjskim programie telewizyjnym Celebrity Big Brother 5. Dla tych z was, którzy zastanawiają się, jak ta niegdyś gangsterska aktorka stała się jedną z najbardziej pewnych siebie i modnych w Bollywood. diwy, zdradzamy Wam sekrety jej wyraźnych rysów, nieskazitelnej skóry, lśniących włosów i figury klepsydry.

Shilpa Shetty Porady kosmetyczne i tajemnice fitness

Osobiste porady kosmetyczne Shilpa Shetty i plany dietetyczne:

1. Porady i sekrety Shilpa Shetty:

Shilpa Shetty, jak wielu z nas wie, nie urodziła się piękna. Z bujnym ciałem, za dużym nosem, gęstą czupryną krzaczastych włosów i brwi oraz makijażem, który był zbyt głośny w jej dawnych czasach, nie mogła mieć żadnych szans. Uświadomiła sobie, że dotarło do niej, a potem nastąpiły powolne i stałe zmiany na przestrzeni lat, które wywindowały ją do sławy. Dwukrotne wykonanie nosa przyniosło poważną zmianę wizerunku aktorki, która w rzeczywistości nie ukrywała tej sprawy.

Shilpa Shetty Porady i sekrety urody

Wszystko inne poszło w ich ślady i dzięki czystej woli i determinacji, by wyglądać i czuć się pięknie, południowa piękność przekształciła się z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia.

2. Wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry Shilpa Shetty:

Wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry Shilpa Shetty

Shilpa Shetty z reguły nie używa mydła. Zamiast tego rano spłukuje twarz ciepłą, a następnie zimną wodą, a następnie nakłada krem ​​nawilżający i krem ​​pod oczy. Nie do spania w makijażu, myje twarz w nocy domową mieszanką olejku dla dzieci Johnsona, oliwy z oliwek i bio-oleju, które wmasowuje w twarz i wyciera watą lub gorącym ręcznikiem do twarzy.

Oprócz tego wypija około 10 szklanek ciepłej wody, aby jej skóra była czysta i nawilżona. Shilpa Shetty trzyma się mantry „mniej znaczy więcej” i nigdy nie przesadza z kosmetykami i innymi produktami do pielęgnacji skóry. Jest samozwańczą ćpuną spa i regularnie wykonuje głęboki masaż tkanek.

3. Wskazówki dotyczące pielęgnacji oczu i makijażu:

Wskazówki dotyczące pielęgnacji oczu i makijażu

Delikatnie wysklepione brwi Shilpy Shetty to kolejna z jej samookreślających się cech. Radzi, aby oczy wpatrywały się w salon, aby uniknąć wrastających włosków. Lubi też używać zalotki, która jej zdaniem lepiej definiuje oczy niż te warstwy tuszu. Jedną z jej sekretnych wskazówek jest to, aby szminka była subtelna, jeśli chcesz, aby twoje oczy się wyróżniały lub odwrotnie i używaj sztucznych rzęs, aby podkreślić swój nocny wygląd.

4. Wskazówki dotyczące pielęgnacji włosów Shilpa Shetty:

Wskazówki dotyczące pielęgnacji włosów Shilpa Shetty

Shilpa Shetty sprawia, że ​​jej nieodłączne grube, krzaczaste włosy wyglądają naturalnie prosto i lśniąco, susząc je, zamiast uciekać się do prostownic i produktów do stylizacji na gorąco. Regularnie zmienia też szampon i myje włosy co drugi dzień, żeby włosy nie były pozbawione naturalnego olejku.

Jej rekomendacja przy użyciu odżywki z serii L’Oreal Kerastase, która naprawdę zdziała cuda.

5. Plan diety Shilpa Shetty i treningi:

Szczupła i średnia postać Shilpy Shetty przeszła długą drogę od solidnej ramy, jaką kiedyś była. Jej przywiązanie do jogi jest częściowo głównym powodem, dla którego jest w centrum uwagi, ponieważ ma jedno z najgorętszych ciał w Bollywood. Jej inne treningi fitness obejmują lekkie biegi na bieżni, podnoszenie lekkich hantli, aby ujędrnić ramiona i używanie cięższych ciężarów na nogach, aby uzyskać więcej definicji.

Shilpa Shetty Plan diety i treningi

Jeśli chodzi o odchudzanie, matka dziecka jest temu zdecydowanie przeciwna, zamiast tego preferując rozsądne odżywianie się w odpowiednich proporcjach. Nigdy nie podjada między posiłkami, ale zachowuje równowagę między tym, co je. Jeśli w ciągu dnia objada się, to podczas kolacji jest lekki. Uwielbia pić zieloną herbatę i trzyma się z dala od napojów gazowanych i słodkich.

Aby jeszcze bardziej wspomóc jej zdrowe nawyki żywieniowe, nie je po godzinie 20:00 i zapewnia spożycie ostatniego posiłku co najmniej trzy godziny przed snem, aby jej organizm mógł odpracować kalorie..