Indyjskie modelki! Nie tylko nasze celebrytki, te wspaniałe indyjskie modelki są również znane ze swoich ostrych i oszałamiających rysów twarzy, wyglądu i piękna. Modelki te przebiły się przez kilka reklam, kampanii i prac stylizacyjnych, a dziś są jednymi z najpiękniejszych indyjskich modelek tej dekady. Czy chcesz dowiedzieć się więcej o nich??!

My też jesteśmy! Pracowaliśmy nad kompilacją najlepszych dzisiejszych gorących indyjskich modeli specjalnie dla Ciebie. To topowe i najlepsze modele obecne obecnie w kraju. Proszę bardzo, dowiedzmy się o nich razem więcej.

Indyjskie gorące dziewczyny: 25 najlepszych pięknych modeli bikini w Indiach 2021:

1. Gauahar Khan:

indyjskie modele kobiet

Gauahar Khan! Powiedz nam jedną osobę, która nie zna tej osobowości. Założę się, że większość z nas przynajmniej słyszała o jej imieniu. Gauahar Khan jest w karierze modelki od ponad dekady i weszła w status celebrytki po tym, jak brała udział w Miss India w ostatniej dekadzie. Wystąpiła w słynnych filmach, takich jak Rocket Singh, i pracowała przy kilku kampaniach, reklamach i piosenkach o przedmiotach w Bollywood. Jej ostre rysy twarzy, wygląd oczu to uderzające cechy.

2. Lisa Haydon:

modele w indiach

Lisa Haydon zdobyła już popularność w Bollywood po roli w filmie Ae Dil Hi Mushkil. Jej szczupła osobowość, pełen wdzięku i czarujący uśmiech z subtelnymi elementami i poczucie uroku naprawdę nas hipnotyzuje. Jak ci się podoba? Do tej pory jest jedną z najbardziej poszukiwanych modelek wśród indyjskich celebrytek na spacery po rampie. Jest jedną z pięknych indyjskich modelek, jakie kiedykolwiek widział kraj.

3. Sherlyn Chopra:

gorące indyjskie modele

Sherlyn Chopra przez kilka lat występowała w kilku filmach Bollywood, piosenkach, reklamach i modelingu. Jest znana ze swoich postaci w filmach takich jak Game i Naughty boy. Była nawet zawodniczką w willi Splits i wielkim show bossa. Gorący wygląd i kariera modelki Sherlyn często mówi o mieście mody. Nigdy też nie boi się pracy z gorącymi zdjęciami i sesjami zdjęciowymi.

4. Poulami Das:

ciemnoskóre indyjskie modele

Poulami Das występowała zarówno w indyjskich programach telewizyjnych, jak i podczas spacerów modelarskich. Zaczęła, rozpoczęła karierę po kolejnym pokazie top modelek w Indiach, a później zasłynęła ze swojego niezwykłego talentu i urody. Ciemnoskóra modelka z Indii jest znana ze swojej pewności siebie i ostrych rysów twarzy. Rzeczywiście, jest jedną z najlepszych modelek w Indiach, które są znane i poszukiwane kobiet do kilku reklam i pokazów mody.

5. Sonam Bajwa:

piękne indyjskie modele

Jeśli zapytasz teraz kogokolwiek, kto jest obecnie jedną z pięciu najlepszych indyjskich modelek, założymy się, że usłyszysz imię Sonam Bajwy. Indyjska piękność rozpoczęła karierę po konkursie Miss India w 2012 roku. Od tego czasu nakręciła kilka indyjskich filmów w Bollywood i południowoindyjskim przemyśle filmowym oraz współpracowała z reklamami i projektantami mody. Jej kobiece i młodzieńcze rysy i twarz często zyskują popularność i sławę. Jest popularna jako gorące nowe indyjskie modelki tej dekady.

6. Neha Malik:

super modelka z Indii

Neha Malik! Ta piękność była ostatnio dość popularna w branży modowej. 30-letnia piękność słynie ze swoich bollywoodzkich piosenek wideo, piosenek o przedmiotach i kilku modowych spacerów. Jasny i oszałamiający, bezszwowy wygląd Neha, perfekcyjne stonowane piękno z talentem i uderzające cechy są doceniane w indyjskim przemyśle modelarskim.

7. Neelam Skrzela:

nowe modele indyjskie

Neelam Gill, indyjska piękność urodzona w Europie, jest znana na całym świecie ze swojej kariery modelki. Wystąpiła w kilku magazynach modowych, w tym w Vogue. Jej bezszwowy styl, młodzieńczy wygląd, eksperymentalna moda i uderzająco niepowtarzalne, modne wyglądy często przyciągają uwagę zarówno w scenariuszu krajowym, jak i międzynarodowym. Jest dziś popularnie znana jako model Burberry!

8. Bogini Mugdha:

gorąca, seksowna indyjska modelka

Założę się, że słyszałeś o Mugdha Godse! Celebrytka z filmu Fashion pojawiła się w centrum uwagi po kinie i od tego czasu nieustannie zdobywa trendy. Jej szczupłe ciało, opalona skóra i pewny siebie wygląd często nas urzekają. Od tego czasu Mugdha z powodzeniem osiedlił się w karierze modelki i pojawił się w kilku sesjach mody, kalendarzach, wydarzeniach fotograficznych i spacerach po rampie. Jest jedną z najgorętszych modelek w Indiach.

9. Ujjwala Raut:

najlepsze modelki w indiach

Ujjawala Raut, urodzona w Bombaju, jest popularnie znana jako indyjska supermodelka. W ostatnich latach zyskała również międzynarodową popularność. Raut rozpoczęła karierę modelki od Miss India i udała się na pokaz stylizacji Elite Model w Nicei we Francji. Od tamtej pory nie ma dla niej odwrotu. Wystąpiła w kilku pokazach i kampaniach dla marek takich jak Dolce and Gabbana, Hugo Boss, Valentino, Gucci itp. Ujjwala Raut jest jedną z najpopularniejszych indyjskich gorących dziewczyn ze względu na jej międzynarodową popularność.

10. Jesse Randhawa:

indyjskie najlepsze modele

Jesse Randhawa od kilkudziesięciu lat jest popularną indyjską modelką. Wystąpiła w filmach takich jak Gulal, Love Khichdi i zyskała popularność. Potem pracowała nawet dla projektantów mody i pokazów, rozpoczynając swoją pełnoetatową karierę modelki. Nawet teraz jest jedną z najbardziej znanych modelek.

11. Arkusz Menon:

Arkusze Menon

Sheetal Menon pochodzi ze stanu Kerala i pojawił się w kilku południowoindyjskich filmach i filmach Bollywood. Pracowała z kilkoma agencjami modelek przy kampaniach i sesjach modowych i zyskała uwagę i popularność dzięki swoim ostrym i wyrazistym rysom oraz hipnotyzującemu wyglądowi. Sheetal był nawet twarzą kilku marek lifestylowych, takich jak Kingfisher. Coś ciekawszego, piękność jest nawet wyszkoloną tancerką w Bharatanatyam.

12. Shonali Rosario:

Shonali Rosario

Kosmetyk Shonali Rosario współpracował z kilkoma markami kosmetycznymi i kampaniami kosmetycznymi. Chociaż pojawiła się w kilku filmach Bollywood, Shonali skoncentrowała swoją karierę na kampaniach związanych z modą i stylem życia. Była twarzą kilku marek kosmetycznych, takich jak Chambor. Jeśli szukasz najgorętszych dziewczyn w Indiach, to ona jest jedna!

13. Ashika Pratt:

indyjskie modele bikini

Piękno Ashika Pratt to Indianin urodzony w Nowej Zelandii. Międzynarodowa modelka z Indii słynie ze swojej twarzy w kilku magazynach i okładkach modowych, w tym w Vogue. Ashika działa w branży od ponad dekady i na początku zyskała ogromną popularność dzięki kampanii Kingfisher. Później pracowała z markami premium i luksusowymi oraz wystawami w Ameryce, Francji i innych krajach europejskich. Obecnie Ashika ma 30 lat.

14. Nidhi Sunil:

indyjskie modele biustonoszy

Nidhi Sunil pochodzi z indyjskiego stanu Kerala i dziesięć lat temu rozpoczęła karierę modelki w konkursie Kingfisher Calendar Girl. Po zdobyciu drugiego miejsca zajęła nawet drugie miejsce w Femina Miss India. Nidhi pojawił się od tego czasu w kilku kampaniach modelek, w tym w Vogue International i Elle. Pracowała nawet dla Loreal International. W późniejszych latach Nidhi pojawił się w kilku piosenkach na albumach dla Bollywood; jednak większość czasu skupiła na modelowaniu branży kosmetycznej i modowej.

15. Rikee Chatterjee:

najgorętszy model indii

Rikee Chatterjee to nowo wprowadzona modelka w Indiach. Zyskuje popularność dzięki opalonej skórze, pięknym, stonowanym, smukłym ciele i doskonałej budowie z oszałamiającym uśmiechem. Rikee rozpoczęła karierę w konkursie Dabur Fresh Face i od tego czasu pracuje przy kampaniach lifestylowych i modowych. Rikee Chatterjee pojawiła się nawet w kilku sesjach zdjęciowych z Vogue.

16. Erika Packard:

Erika Packard

Erika Packard jest popularną modelką od kilku lat i jest jedną z najbardziej znanych indyjskich modelek. Jest córką Gavina Packarda, kobiety z Bollywood. Jednak zamiast tego wolała karierę modelki od przemysłu filmowego i również odniosła sukces. Erika słynie ze swojego stylowego wyglądu i pewnych siebie występów w modzie. Wyróżnia ją wyjątkowość stylu i hipnotyzujące cechy.

17. Elena Fernandes:

indyjska młoda dziewczyna

Elena Fernandes, supermodelka, jest w połowie Hinduską, a w połowie Południowoamerykańską. Elena odniosła spory sukces w swojej karierze modelki i pojawiła się w kilku agencjach modowych i magazynach, w tym w Vogue, GQ, Harpers Bazar i Maxim. Wystąpiła nawet w filmie Bollywood Kapoor and Sons; jednak wolała modelować. Gorące spojrzenia często obnoszone przez Erinę przyciągają uwagę mediów, biorąc pod uwagę jej oszałamiające i hipnotyzujące gorące cechy. Jest teraz jedną z gorących indyjskich modelek.

18. Poloma Monnappa:

Poloma Monnappa

Polama Monnappa wystąpiła w kilku filmach malajalam i kampaniach modowych. Modelka z południowych Indii znana jest jako atrakcyjna i pewna siebie kobieta, która przeciwstawia się zawstydzaniu ciała i dyskryminacji kolorystycznej. Ciemnoskóra piękność często głośno mówi o swoim kolorze i inspiruje wiele młodych kobiet do podążania za tym, czego pragniesz. Wystąpiła także w kilku reklamach.

19. Angela Jonsson:

wysokie indyjskie modele

Piękna Angela Jonsson nadal stoi wysoko w indyjskim przemyśle modelarskim. Jej stonowane rysy twarzy, ostre, uderzające oczy, ciemne włosy i idealne ciało w kształcie klepsydry odróżniają ją od innych. Angela rozpoczęła swoją karierę w polowaniu na model Kingfisher dekadę temu w 2011 roku i nadal jest jedną z najpopularniejszych modelek w indyjskim przemyśle modowym. Angela pojawia się w kilku reklamach i sesjach modowych dla magazynów.

20. Nayonika Chatterjee:

indyjska gorąca dziewczyna

Jeśli szukasz indyjskiej supermodelki, która przetrwała próbę czasu i nadal wyłania się jako pewna siebie kobieta, Nayonika Chatterjee. Piękno Kalkuty osiągnęło wyżyny w branży modelarskiej i nadal znajduje się wśród słynnych twarzy. Pracowała z kilkoma projektantami w celu uzyskania różnych niepowtarzalnych wyglądów i wszechstronnych wyglądów. Jej kręcone włosy i blada cera to jedne z najważniejszych cech, które odróżniają ją od innych.

21. Zoja Afroz:

Zoya Afroz

Zoya Afroz, 26-letnia piękność, jest indyjską modelką i aktorką filmową. Pojawiła się nawet jako dziecięca artystka w filmach takich jak Kuch Na Kaho i Hum Saath Saathhai. Wystąpiła w kilku programach telewizyjnych i serialach, a nawet brała udział w Femina Miss India w 2013 roku. Chociaż nie została zwycięzcą, Zoya zajęła drugie miejsce i była chwalona za swoją pewność siebie, wyjątkowy styl i niezależną osobowość. Dziś jest jedną z najlepszych zawodniczek na liście Glamanand super Model India 2021.

22. Chłodziarka Manushi:

najbardziej seksowna dziewczyna w indiach

Wszyscy znamy nazwę Manushi Chillar! Piękność przywiozła Miss World Home po 17 latach do Indii w 2017 roku. Od tego czasu zyskała ogromną popularność. Manushi Chillar od roku z powodzeniem jest Miss World i współpracowała z kilkoma markami i organizacjami dla kobiet. Wkrótce wchodzi do branży filmowej Bollywood i podpisała kontrakty z kilkoma markami na kampanie i sesje zdjęciowe.

23. Esza Gupta:

gorące bikini modelki indyjskiej

Esha Gupta jest aktorką i modelką z Bollywood. Popularność zyskała po zdobyciu nagrody Femina Miss India w 2007 roku. Esha słynie z gładkich rysów i młodzieńczej twarzy, z własną osobowością, którą definiuje pewność siebie i niepowtarzalność stylu. Esha jest do tej pory ceniona za swoje występy w modzie. Pojawiła się i pracowała z kilkoma ekspertami od mody i nadal jest jedną z najbardziej pożądanych kobiet w branży.

24. Diana Penty:

najgorętsze dziewczyny w Indiach

Diana Penty zyskała sławę dzięki filmowi Bollywood, Cocktail. Chociaż nie otrzymała wielu możliwości w branży, od tego czasu Diana odnosiła sukcesy w swojej karierze modelki. Ta piękność współpracowała z kilkoma filmami Bollywood i znacznie wzrosła dzięki swoim figlarnym i kobiecym eleganckim cechom w branży modowej. Zdobyła popularność w kilku markach makijażowych i kosmetycznych i pracowała w kilku reklamach.

25. Nina Manuel:

Nina Manuel

Indyjska piękność, Nina Manuel, robi karierę w telewizyjnych pokazach mody, pokazach lifestylowych, reklamach i sesjach mody. Nina dużo pracowała przy pokazach ramp i robiła karierę z takimi markami jak Levi’s, Coco-Cola, Kodak, Bausch i Lomb itp. Jej kariera modelki jest wypełniona czołowymi indyjskimi projektantami. Po przeprowadzce do USA po ślubie zaczęła pracować na zachodzie w branży modowej.

Są to najlepsze modelki indiańskie, jakie kiedykolwiek widział nasz kraj. Te piękności słyną z charakterystycznego wyglądu, pewności siebie, wyjątkowych osobowości i oszałamiających cech. Stały wysoko jako najpopularniejsze kobiety w Indiach w tym tysiącleciu.