Najbogatsi mężczyźni! Czy możesz oświecić, którzy są na liście najbogatszych ludzi na świecie? Nie martw się! Jest wielu ludzi na świecie, którzy budują ogromne ilości i są w stanie dołączyć ich nazwiska do katalogu najbogatszych ludzi na świecie. Lista najbogatszych ludzi jest więc tak długa; w tym artykule przyjrzymy się 25 najbogatszym mężczyznom na świecie.

Na szczęście dla świata, kilka osób z podanej listy podpisało obietnicę, że naprawdę przyczyni się do wniesienia większości swojego dobrobytu do ludzkości. Katalog miliarderów nigdy nie był tak długi, a dokładnie teraz jest ich 1210 rozsianych po całym świecie.

Najbogatszy człowiek na świecie:

1) Bramki rozliczeniowe:

najbogatszy człowiek na świecie

Po złamaniu wartości netto 77,1 miliarda dolarów Bill Gates zdobywa w 2014 roku pozycję najbogatszego człowieka na świecie. Gates jest identyfikowany jako wybitny amerykański udziałowiec, wynalazca, programista i filantrop. Współtworzył Microsoft, a przed przejściem na emeryturę objął stanowisko CEO, prezesa i głównego projektanta oprogramowania w korporacji. Jest najbardziej znaną ikoną dobrobytu i filantropii na świecie. Dzięki swojej organizacji charytatywnej przekazał ponad 26 miliardów dolarów na cele zdrowotne.

2. Sheldon Adelson:

Najbogatszy człowiek na świecie2

Z majątkiem netto w wysokości 70,9 miliarda dolarów jest także jedną z najbogatszych osób na świecie. Sheldon Adelson jest ambasadorem, a właściwie szefem Las Vegas Sands Corporation. Jego dość dokładna wartość netto wynosi 70 miliardów dolarów. Jest właścicielem izraelskiej gazety o nazwie Israel HaYom, a także różnych organizacji charytatywnych i miłości, aby wykorzystać jego ogromną ilość dla dobrobytu i dobrobytu ludzi. Fundacja Adelson przygotowała ponad 140 milionów dolarów darowizn dla Birthright Israel.

3. Warren Buffett:

Najbogatszy człowiek na świecie3

Wartość netto Warrena Buffetta wynosi 63,3 miliarda dolarów i dlatego znajduje się na liście najbogatszych ludzi na świecie. Warren Buffett jest prawdopodobnie najbardziej znanym z najbogatszych ludzi na świecie, a także byłym podziwem dla jego solidnych inwestycji ekonomicznych i sugestii. Warren Buffett jest prezesem, dyrektorem generalnym i wiodącym udziałowcem Berkshire Hathaway, amerykańskiej firmy zajmującej się aktywami międzynarodowej korporacji znajdującej się poza Omaha w stanie Nebraska, ponadto obiecał w szczególności przekazać 99% swojej fortuny.

4. Jim Walton:

Najbogatszy człowiek na świecie4

Jest również wpisany na listę najbogatszych mężczyzn na świecie z majątkiem 65,2 miliarda dolarów. Jim Walton jest twórcą Wal-Martu, czołowego sprzedawcy na świecie. Jako CEO i przewodniczący Arvest Bank oferuje swoje usługi w komitetach Planowania Strategicznego i Finansów równie dobrze. Ma prawie 12,6% udziału w Wal-Marcie w jego własności. Jest także właścicielem Benton Country Daily Record, lokalnej gazety Bentonville.

5. Carlos Slim Helu:

Najbogatszy człowiek na świecie5

Jako potentat telekomunikacyjny posiada 53,5 miliarda dolarów, które pomagają zaistnieć w katalogu najbogatszych ludzi na świecie. To on zastawił zasadzkę na prywatyzację meksykańskiej państwowej firmy telekomunikacyjnej w 1990 roku. Ostatnio otrzymał autorytarne wsparcie, aby połączyć swój majątek telefonii stacjonarnej w American Movil, wiodącą firmę telefonii komórkowej w Ameryce Łacińskiej..

6. David Koch:

Najbogatszy człowiek na świecie6

Ma 40,1 miliarda dolarów majątku, a jego źródłem bogactwa jest Koch Industries, ponieważ jest jednym z dwóch amerykańskich biznesmenów, którzy posiadają Koch Industries, drugą główną prywatną korporację w Stanach Zjednoczonych. Jest energicznym człowiekiem, który oprócz pełnienia funkcji wiceprezesa administracyjnego Koch Industries, jest zaangażowany w różne biznesy, wydarzenia polityczne i działalność filantropijną, a ponadto jest inżynierem chemikiem. Jest również uważany za najbogatszą osobę w Nowym Jorku, ponieważ czuje sympatię do sztuki i często przekazuje darowizny na Lincoln Center, a także American Museum of Natural History.

7. Amancio Ortega:

Najbogatszy człowiek na świecie7

Jest kolejną najbogatszą osobą na świecie z 63,8 miliardami dolarów majątku netto z powodu hiszpańskiego biznesmena i jego osiągnięć w handlu detalicznym. Pochodzi z najbogatszego środowiska rodzinnego, a więc jest najbogatszym człowiekiem w Hiszpanii, a jego była żona jest najbogatszą damą stanu w oczekiwaniu na śmierć. Jest twórcą znanej hiszpańskiej firmy odzieżowej, grupy modowej Inditex z siedzibą w Arteixo w Hiszpanii. Prawdopodobnie jego topową markową serią są sklepy z odzieżą i akcesoriami Zara.

8. Karol Koch:

Najbogatszy człowiek na świecie8

Drugi człowiek na czele Koch Industries, Charles Koch, wiąże się ze swoim bratem przeznaczonym dla najbogatszej osoby na świecie, o łącznej wartości 40 miliardów dolarów. Charles jest również upoważnionym dyrektorem naczelnym Koch Industries oraz lubi życzliwe organizacje, takie jak Instytut Studiów Humanistycznych, Centrum Mercatus na Uniwersytecie George’a Masona, a także Instytut Cato.

9. Larry Ellison:

Najbogatszy człowiek na świecie9

Jest także jednym z najbogatszych ludzi na świecie, ponieważ ma 80,3 miliarda dolarów netto. Larry Ellison to przyjemność prowadzenia biznesu technologicznego w Ameryce. Jest prezesem znanej amerykańskiej firmy Oracle. Ta firma wyróżnia się z Kalifornii, która koncentruje się na systemach sprzętu komputerowego. Ellison posiada również duże udziały w firmach takich jak Salesforce, Quark Biotechnology, Astex Pharmaceuticals i NetSuite itp..

10. Stefan Persson:

Najbogatszy człowiek na świecie10

Stefen Persson znajduje się na liście najbogatszych ludzi na świecie, których majątek wynosi 90 miliardów dolarów. Persson jest znanym szwedzkim przedsiębiorcą, urodził się w 1947 roku. Stefan jest zwycięskim i wyrafinowanym inwestorem H&M, najważniejsza firma modowa. Stefan ma w posiadaniu około 90 miliardów dolarów.

11. Mukesh Ambani:

Najbogatszy człowiek na świecie11

Mukesh Ambani pochodzi z Indii z wartością 29 miliardów dolarów również na liście najbogatszych mężczyzn na świecie. Jego źródłem bogactwa są produkty petrochemiczne, gaz i ropa. Cel globalny: Jego branża Reliance, poprzednio najcenniejsza firma w Indiach, oferuje zaledwie 2 miliardy dolarów za 65% udziałów w zaniepokojonej kanadyjskiej firmie Value Creations, zajmującej się piaskami roponośnymi. Późny Dhirubhai Ambani, jego ojciec założył Reliance, a także zbudował ją w ogromną korporację.

12. Eike Batista:

Najbogatszy człowiek na świecie12

Pochodzi z Brazylii, a dzięki wydobyciu ropy naftowej jako źródło bogactwa zarabia 27 miliardów dolarów i okazuje się być najbogatszym człowiekiem na świecie, oprócz tego, że może być na jego drodze. Tegoroczny główny zdobywca włączył 19,5 miliarda dolarów do swojego prywatnego bilansu. Dziecko szanowanego brazylijskiego byłego ministra górnictwa, który zajmuje krzesło nad gigantem wydobywczym Companhia Vale do Rio Doce, oprócz wydobycia, rozpoczyna swoją działalność w zakresie złota.

13. Ingvar Kamprad:

Najbogatszy człowiek na świecie13

Ingvar jest organizatorem IKEA. Z wartością 49,1 miliarda dolarów jest również obecny na liście najbogatszych ludzi na świecie. Teraz ma 87 lat i jest obywatelem Szwecji, a także samotnym najbogatszym człowiekiem w Szwecji. Ingvar po raz pierwszy pojawia się na liście 25 najbogatszych mężczyzn na świecie. Na cały miniony miesiąc odszedł natychmiast jako prezes wiodącego na świecie sprzedawcy mebli, IKEA, aby natychmiast ustąpić miejsca swojemu najmłodszemu dziecku. Szacuje się, że jest najlepszym graczem, ponieważ jego stowarzyszenie przyniosło większe dochody, a także inne zyski netto z boku na bok, zróżnicowane zaufanie i fundacje.

14. Lakszmi Mittal:

Najbogatszy człowiek na świecie14

Jest najbogatszym londyńskim najemcą, nadzoruje Arcelor Mittal, wiodący na świecie producent stali, posiadający wartość netto 28,7 miliarda dolarów i zasadniczo pochodzi z Indii. Dochód netto obniżył się o 75% w 2009 roku. Otrzymał 12% obniżkę płac, jednak lepszy punkt widzenia spowodował wzrost o 1/3 w ubiegłym roku. Chce rozwijać się w swoich rodzinnych Indiach, a także pragnie stworzyć huty w Jharkhand wraz z Orisą, jednak nie uznał autoryzacji rządowej.

15. Bennett S. LeBow:

Najbogatszy człowiek na świecie15

W 2010 roku przekazał 49 milionów dolarów Uniwersytetowi Drexel i dzięki temu znalazł się na liście najbogatszych ludzi na świecie, chociaż jego wartość netto nie jest znana. Bennett S. LeBow jest dyrektorem generalnym i prezesem Borders i Vector Group, korporacji zajmującej się aktywami producenta papierosów. Kończy studia w Drexel i uniwersyteckiej szkole biznesowej znoszącej jego imię.

16. Lawrence Ellison:

Najbogatszy człowiek na świecie16

Z majątkiem netto 28 miliardów dolarów znajduje się również w katalogu najbogatszych ludzi na świecie. Oracle, amerykańskie szczęście założyciela Oracle nadal lata; Akcje wzrosły o 70% w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W ciągu ostatnich pięciu lat potwór z bazy danych kupił 57 firm. Zakończono przejęcie firmy Sun Microsystems o wartości 7,4 miliarda dolarów, przejęcie BEA Systems za 8,5 miliarda dolarów. Studiował na University of Chicago, ale nie ukończył studiów. Zainicjował Oracle w 1977 r. i podaje do publicznej wiadomości datę poprzedzającą Microsoft w 1986 r..

17. Bernard Arnault:

Najbogatszy człowiek na świecie17

Należy do Francji, która ma majątek 27,5 miliardów dolarów i innych najbogatszych ludzi na świecie. Jego źródłem dochodów są dobra luksusowe we Francji. Bling jest odwrotny, służąc jako symbol mody przejmuje pozycję najbogatszego Europejczyka, jako część jego luksusowego wyposażenia LVMH oznacza twórcę Louisa Vuittona, Moeta & Chandon, który płynie 57%. LVMH rośnie, ponieważ drogie, dochodowe nieruchomości w Szanghaju, L’Avenue Shanghai, za pośrednictwem miliardera z Makau Stanleya Ho.

18. T. Denny Sanford:

Najbogatszy człowiek na świecie18

T. Denny Sanford znajduje się na liście 25 najbogatszych mężczyzn na świecie, ponieważ przekazuje 162,5 miliona dolarów Sanford-Burnham Medical Research Institute, Sanford Health Foundation oraz Florida Hospital for Children. Według źródeł jego wartość netto wynosi około 600 milionów dolarów (za pośrednictwem The Daily). Jest znanym działaczem humanitarnym i prezesem United National Corporation, która jest niczym innym jak handlem bankowym w Południowej Dakocie. Obecnym prezentem Sanforda dla jego organizacji charytatywnej jest założenie krajowego instytutu badającego oprócz leczenia raka piersi.

19. Lee i Jane Seidman:

Lee i Jane Seidman

Jego wartość netto nie jest znana, ale przekazuje 42 miliony dolarów szpitalom uniwersyteckim w Cleveland. Lee i Jane Seidman są pomysłodawcami na emeryturę oraz prezesem Motorcars Group, która ma siedzibę w Cleveland zajmującej się salonami samochodowymi. Obiecuje przekazać 90% swojego dobrobytu przed końcem roku.

20. Marek Zuckerberg:

Najbogatszy człowiek na świecie20

Mark Zuckerberg otrzymuje 100 milionów dolarów na Startup. Jest amerykańskim przemysłowcem technologicznym o wartości netto 33,3 miliarda dolarów. Wynagrodzenie Marka Zuckerberga wynosi 1 USD rocznie. Jak wiesz, Zuckerberg jest twórcą Facebooka, który przygotował ogromny wkład w swoją osobistą organizację wspierającą program nauczania, który jest korzystny dla programu szkolnego w Newark, N.J..

21. Tomasz & Raymond Kwok & rodzina:

Najbogatszy człowiek na świecie21

Ich wartość netto wynosi 20 miliardów dolarów, co sprawia, że ​​znajdują się na liście 25 najbogatszych mężczyzn na świecie. Z dala od rodzinnej obmowy, bracia Kwok są trzecimi najbogatszymi obywatelami w sekcji Wielkich Chin. Później, niż najstarszy brat został porwany w 1997 r. i w konsekwencji uwolniony, zrujnował się z powodu wysłania Thomasa i Raymonda w branży nieruchomości, którzy byli odpowiedzialni za.

22. Władimir Lisin:

Najbogatszy człowiek na świecie22

Jest kolejnym mężczyzną, który znajduje się na liście 25 najbogatszych mężczyzn na świecie. Posiada wartość netto 24 miliardów dolarów. Kontynuował swoje życie funkcjonując w kopalniach węgla kamiennego, w tej chwili jest najbogatszym człowiekiem w Rosji na czele Nowolipieckiej Stali, ogromnego koncernu przemysłowego.

23. Karol Albrecht:

Najbogatszy człowiek na świecie23

Pochodzi z Niemiec z majątkiem 23,5 miliarda dolarów. Jest właścicielem lub właścicielem giganta dyskontowego supermarketu Aldi Sud, jednego z wiodących niemieckich i europejskich sklepów spożywczych. Mieć 1000 dostaw w 29 stanach USA. Oczekiwana sprzedaż to około 37 miliardów dolarów. Ma strategię otwarcia sklepu w Nowym Jorku w tym roku.

24. Książę Alwaleed Bin Talal Alsaud:

Najbogatszy człowiek na świecie24

Posiada wartość netto 19,6 miliarda dolarów, więc znajduje się na tej liście. Ze względu na największego oszczędzania osobistości w Citigroup, Alwaleed nigdy nie był samotny do odzyskania. Wciąż teraz, gdy wszystkie powstania polityczne w całym świecie arabskim spowodowały, że wielu przywódców i osoby publiczne wycofały się, zaczynając zwracać na siebie uwagę, Alwaleed napędza swoje rezerwy, licząc szybko na najwyższą konstrukcję na świecie.

25. Li Ka-shing:

Najbogatszy człowiek na świecie25

Obejmuje wartość netto blisko około 26 miliardów dolarów. Jest porażką w szkole średniej z Hongkongu, a dziś jest wiodącym sprzedawcą zdrowia, oprócz kosmetyków na świecie. Podobnie, wielu innych w tym katalogu zobowiązał się przekazać godną uwagi część swojego majątku na cele charytatywne.