Sześciopak! Trend 6-pak jest obecny w świecie mody od bardzo dawna i nadal przetrwał próbę czasu. Często obserwowaliśmy nasze ulubione gwiazdy bez wysiłku obnoszące sześciopak abs, a my, fani, śledzimy te gorące spojrzenia w dzień iw nocy. I wiecie co – nadal nie możemy się z nimi pogodzić! Te gorące męskie spojrzenia rzeczywiście są tematem miasta mody z poprzedniej dekady i później, a dziś widzimy nie tylko naszych męskich aktorów, ale także inne gwiazdy sportu i biznesu obnoszące się i starające się o abs..

Indyjskie gwiazdy męskie sześciopak body

Tak jak Ty, my też uwielbiamy modę na sześciopak abs. Więc zdecydowaliśmy, dlaczego nie potraktować naszych oczu tymi gorącymi i skwierczącymi spojrzeniami?

Top 40 indyjskich celebrytów z 6-pakowymi zdjęciami ciała 2021:

Zebraliśmy nasze ulubione i zawsze modne 6-pakowe body abs, których nie możesz przegapić! Chociaż wszyscy jesteśmy świadomi słynnego sześciopakowego trendu abs i otaczających nas osobowości, ten wygląd nigdy nie wyjdzie z mody lub trendu. Oto dlaczego!

Nasze ulubione Six Pack Abs w Bollywood:

Cóż, sześciopak lub sześciopak ciała wydaje się ostatecznym celem lub miejscem docelowym dla każdego aktora. Każdy męski celebryta ma tendencję do przyjmowania tego trendu i wygląda od starych ulubieńców po nowe gwiazdy. W rezultacie większość naszych aktorów ma przy sobie te mięśnie brzucha.

Bez wątpienia wyglądają też super gorące i skwierczące. Trend bez koszulek bez wątpienia stał się tak sławny, teraz ty też rozumiesz dlaczego! Oto kilka z najsłynniejszych sześciopakowych gwiazd w Bollywood z abs. Gorące spojrzenia są jak zawsze ucztą dla fanów!

Ci aktorzy Bollywood całkiem przybili do trendu sześciopaku.

1. Shah Rukh Khan Sześciopak Abs-

Shah Rukh Khan Sześciopak Abs

2. Hrithik Roshan – sześciopak abs-

Hrithik Roshan sześciopak Abs

3. Salman Khan Sześciopak Abs-

Salman Khan Sześciopak Abs

4. Ranveer Singh – Sześciopak Abs-

Ranveer Singh sześciopak abs

5. Sześciopak Shahida Kapoora-

Shahid Kapoor sześciopak Abs

6. Sześciopak Ayushmann Khurana Abs-

Sześciopak Ayushmann Khurana Abs

7. Tiger Shroff Sześciopak Abs-

Tiger Shoff – sześciopak Abs

Tollywood Six Pack Body and Abs Special:

A co z popularnym trendem Tollywood w dzisiejszych czasach? W dzisiejszych czasach nawet przemysł filmowy telugu popisuje się bogatym wyglądem i ciałem abs. Męski sześciopak abs naszych aktorów Tollywood i męskich celebrytów rzeczywiście jest gorący i popularny. Chociaż lista gwiazd sześciopaku nigdy się nie kończy, na liście są też nowe wpisy.

Oto nasze ulubione spojrzenia aktorów z branży filmowej w języku telugu. Najlepszy wygląd i stonowane ciało są obnoszone przez wszystkich i wygląda na to, że międzynarodowy trend dotarł do Tollywood. Co sądzisz o tych sześciopakowych bohaterach telugu??

1. Sześciopak Sudheer Babu-

Sześciopak Sudheer Babu

2. Sześciopak Ram Charana-

Sześciopak Ram Charana

3. Sześciopak Jr NTR-

Sześciopak Jr Ntr

4. Sześciopak Sundeep Kishan-

Sześciopak Sundeep Kishan

5. Sześciopak Kartikeya-

Sześciopak Kartikeya

6. Sześciopak Naga Shaurya-

Sześciopak Naga Shaurya

Sześciopak aktorów z Kollywood:

Nie bądź zszokowany. Podobnie jak aktorzy indyjscy i aktorzy z Tollywood, mamy nawet popularnych aktorów z Kollywood z gorącymi sześciopakami. Większość komercyjnych aktorów filmowych zdaje się akceptować ten trend, a także bardzo dobrze je znosi. Od doświadczonych aktorów, takich jak Suriya i Ajith, po nowe wpisy i młodsze, tamilski bohater i aktor w sześciopaku są gorące i idealne.

Oto niektóre z popularnych opinii ulubionych zestawów aktorów tamilskich 6 pack.

1. Pakiet 6 Suriy-

Suriya 6 Pack

2. Pakiet 6 Soori Muthuchamy-

Soori Muthuchamy 6 Pack

3. Pakiet 6 Vikram-Pakiet 6 Vikram

4. Pakiet 6 Wisznu Vishal-

6 paczek Wisznu Vishal

5. Pakiet 6 Dhanush-

Pakiet 6 Dhanush

6. Pakiet 6 Arun Vijay-

Pakiet 6 Arun Vijay

Sandal Wood Six Pack Abs Wygląd i ciało:

Teraz mamy regionalny przemysł filmowy Kannada. Filmy Sandalwood lub Kannadiga, jak to nazywają, mają również najnowsze i najlepsze sześciopakowe wyglądy i style od aktorów. Mamy nawet najbardziej popularnego i słynnego Arjuna Sarję w 6-pakowej lidze. Czy możesz w to uwierzyć! Oprócz niego do tej krainy weszli także młodsi aktorzy.

Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci ich najnowsze modne i gorące stylizacje. Będziesz zachwycony!

1.Arjun Sarja-

Zestaw 6 Arjun Sarji

2. Puneeth Rajkumar-

Puneeth Rajkumar 6 Pack Abs

3. Duniya Vijay-

Duniya Vijay 6-pak Abs

4. Chetan Chandra-

Chetan Chandra 6 Pack Abs

Aktorzy Mollywood w Six Pack Abs:

Filmy ze stanu Kerala są często doceniane jako jedne z najbardziej sensownych i znaczących, z mieszanką sztuki i trosk społecznych. Ale nie uwierzysz również w komercyjne style elementów! Mamy też aktorów z Mollywood w sześciopaku. Ci bohaterowie doskonale noszą ton i ciało, a my jesteśmy podekscytowani tak jak Ty.

Od modnych Dulquer Salman i Prithviraj po bohaterów Mass i nowicjuszy, mamy od nich inny zakres stylizacji. Sprawdź je też!

1. Sześciopak Prithviraj Body-

Sześciopak Prithviraj Body

2. Sześciopak ciała Riyaz Khan-

Rijaz Khan Abs

3. Sześciopak Unni Mukundan-

Unni Mukundan Sześciopak Body

4. Sześciopak Rajeeva Pillai-

Sześciopak Body Rajeev Pillai

Sportowe gwiazdy i osobowości w Six Pack Abs:

Jeśli uważasz, że sześciopakowe style i modowy wygląd ograniczają się do aktorów i celebrytów z branży filmowej, to się mylisz! Czy wiesz, że nawet osobistości sportu w Indiach zaczęły wypróbowywać ten trend? I oni też całkowicie je przybijają we właściwym tonie.

Od kapitana Virata Kohli do innych popularnych mężczyzn Hardik i Rahul, wszyscy nasi celebryci w tej dziedzinie również wypróbowali sześciopakowe body. Możecie sami zobaczyć zdjęcia i zdecydować, kto to zrobił dobrze.

1. Jaspryt Bumrah-

Jasprit Bumrah 6 paczek

2. Hardik-

Hardik Pandya z 6 paczkami

3. Virat Kohli-

Virat Kohli 6 paczek

4. Deepak Chahar-

Deepak Chahar 6 paczek

5. Navdeep Saini-

Navdeep Saini 6-pak

Gwiazdy telewizyjne w sześciopaku:

Bohaterowie i aktorzy ze srebrnego ekranu również zaczęli podążać za trendem sześciopakowym. Oczywiście świat mody jest wszędzie taki sam; trend dociera do wszystkich miejsc, niezależnie od dziedziny, a celebryci z małego ekranu i aktorzy płci męskiej stylizują go idealnie na gorąco.

Popularni ulubieńcy telewizyjni Gautham Rode i Jay Bhanushali, a także nowicjusze i początkujący artyści, wszyscy weszli w ten trend.

1. Eidżaz-chan-

Sześciopak gorących Eijaz Khan

2. Gautham Rode-

Sześciopak gorących Gautham Rode

3. Karan Wahi-

Sześciopak gorących Karan Wahi

4. Mohit Raina-

Sześciopak gorących Mohit Raina

5. Mrunal Jain-

Sześciopak gorących Mrunal Jain

6. Terrence Lewis-

Terrence Lewis gorący sześciopak

7. Rusłan Mumtaz-

Ruslan Mumtaz Hot Six Pack

Sześciopakowy wygląd abs i celebrytów! 6-pakowe ciało nie ogranicza się do aktorów lub celebrytów tylko w jednym polu, ale teraz jest rozrzucone jak ogień we wszystkich regionach i królestwach. Oczywiście, czemu nie! Sześciopakowy korpus rzeczywiście stał się ostatecznym marzeniem i celem, do którego należy dotrzeć dla wielu. Mamy nadzieję, że podobało Ci się odkrywanie i przyglądanie się najnowszym trendom dotyczącym ciała abs od naszych ulubionych gwiazd i aktorów. Czyje ciało abs jest Twoim ulubionym? Opowiedz nam swoje myśli; kochamy cię słyszeć!