Zima to synonim szczególnej troski. Chociaż chronimy nasze ciała specjalnymi zimowymi ubraniami, takimi jak swetry rozpinane, kurtki, koszulki termiczne czy bluzy, ale całkowicie ignorujemy nasze stopy. Wielu z nas nadal używa bawełnianych skarpet w zimie, co jest całkowicie błędne. Skarpety bawełniane zapewniają niewielką izolację zimą, a jeśli zmokną, stają się bardziej szkodliwe niż użyteczne.

Najnowsze i wygodne skarpety zimowe:

Oto 9 najlepszych typów najlepszych skarpet zimowych.

1. Grube skarpety zimowe Merino:

Grube zimowe skarpety Merino

Wełna merynosowa to jeden z najlepszych materiałów izolujących ciepło. Te męskie skarpety zimowe ułatwiają doskonałą zdolność oddychania. Pomaga również regulować temperaturę, dzięki czemu stopy pozostają izolowane i odprowadzają ciepło. Najlepszą częścią zimowych skarpet z wełny merynosów jest to, że szybciej schną po praniu.

2. Skarpety zimowe dla maluchów na szydełku:

Skarpety zimowe dla maluchów na szydełku

Noworodki, małe dzieci i małe dzieci są bardzo podatne na zimowe elementy. Bardzo ważne jest, aby chronić ich ciała, ale także ich urocze małe stopy. Skarpetki na szydełku zapewniają ciepło i kolor oprócz ochrony w zimie.

3. Termiczne skarpety zimowe:

Termiczne skarpety zimowe

Zimowe skarpety termiczne to obowiązkowy element na zimę. Zimowe skarpety termiczne są wygodniejsze niż zwykłe skarpetki. Większość modeli termicznych ma dodatkową wyściółkę, która utrzymuje stopy w cieple. Te skarpety zimowe zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić bardzo potrzebne ciepło i izolację.

4. Skarpety z podszewką z polaru:

Skarpety z podszewką z polaru

Polar jest super miękki i super wygodny w nogach. Te skarpety są bardzo dobrą inwestycją i są niezbędnikami jako skarpety na buty zimowe. Te modne skarpetki są dostępne również w wielu kolorach i wzorach.

5. Wełniane skarpetki z dzianiny:

Wełniane skarpetki z dzianiny

Jest coś bardzo przytulnego w skarpetkach z dzianiny w zimowy dzień. Skarpety z dzianiny są wygodne, lekkie i doskonale nadają się na zimę. Skarpety robione na drutach lub przynoszone do sklepu są dostępne w wielu kolorach i wzorach. Zainwestuj w kilka par tej zimy i idealnie sprawdzą się jako zimowe skarpety damskie.

6. Skarpetki na palce:

Skarpetki na palce

Skarpety na palce to obowiązkowy element garderoby na zimę. Te skarpety zapewniają dodatkowe ciepło i można je nosić pod zwykłymi skarpetami lub cięższą odzieżą zimową. Skarpety na palce zapobiegają powstawaniu pęcherzy, odmrożeń i są obowiązkowym wyposażeniem zimowych skarpet męskich i damskich.

7. Kaszmirowe skarpetki:

Skarpety Kaszmirowe

Kaszmir to taka luksusowa tkanina. Jest podobna do wełny, ale znacznie lżejsza. Tkanina ta jest idealna na lekką zimę, kiedy grube wełniane skarpety nie są potrzebne, ale ciepło skarpetek kaszmirowych jest bardzo pożądane. Choć odzież unisex, kaszmir jest bardzo popularny jako ciepłe zimowe skarpety damskie.

8. Skarpety kompresyjne:

Skarpety kompresyjne

Skarpety kompresyjne są niezbędne na ciężkie zimy lub na obszarach narażonych na opady śniegu. Skarpety uciskowe wykonane są ze specjalnych materiałów oprócz wełny. Te specjalne skarpety zapewniają najwyższy komfort i wspomagają krążenie krwi. Są one zwykle lekkie, co stanowi dodatkową zaletę tych skarpet.

9. Skarpetki z polistyrenu:

Skarpetki z polistyrenu

Te skarpetki wykonane są z włókien polistyrenowych zmieszanych z naturalnymi tkaninami. Takie skarpety są najlepsze na zimę, ponieważ zapewniają duży komfort i najlepsze dopasowanie. Dzięki obecności mieszanych tkanin skarpetki te zapewniają ciepło i utrzymują stopy w suchości.

Skarpetki to modne ubranie, które chronią stopy przed szorstkimi elementami natury. Dostępnych jest wiele rodzajów skarpet idealnych na zimę. Oceń pogodę, w której mieszkasz i wybierz skarpety, które spełnią specjalne potrzeby zimy.