Skarpety rurowe to rozciągliwe skarpety w formie długich rurek, które nie mają wyprofilowanej pięty. Pojawiły się one w latach 70. i stały się popularne dzięki koszykówce i piłce nożnej, dzięki czemu stały się popularne. Te skarpetki są tradycyjnie białe, które barwiły paski na ogół w kolorze drużyny sportowej. Z biegiem czasu te skarpetki weszły do ​​świata mody i są noszone jako odzież biznesowa i casualowa. Ze względu na brak wyraźnie zaznaczonego obszaru pięty i kostki są w jednym rozmiarze, który pasuje do wszystkich.

Najnowsze wzory skarpet dla kobiet i mężczyzn z obrazami:

Oto 9 najlepszych skarpet rurkowych; zobaczmy je jeden po drugim.

1. Białe skarpetki w tubie:

Białe skarpetki w rurki

Biały to tradycyjny kolor skarpet. Płynnie komponuje się z kolorem drużyny każdej drużyny sportowej. Te skarpety utrzymują również stopę w cieple w chłodne dni i zapewniają wystarczającą cyrkulację powietrza latem. Ale jedyną rzeczą jest to, że łatwo się plamią.

2. Skarpetki w paski:

Skarpetki w paski

Garnitury w paski są dla każdego mężczyzny. Są idealne na każdą okazję. Skarpety w paski w paski w równym stopniu uzupełniają strój biznesowy, jak i sportowy. Zaopatrz swoją garderobę w skarpetki każdego wzoru w paski.

3. Wełniane skarpetki rurkowe:

Wełniane skarpetki rurkowe

Wełna to wyjątkowa tkanina, która ma nieodłączne właściwości antybakteryjne. Wiadomo również, że naturalnie uchyla wodę, co sprawia, że ​​doskonale nadaje się do noszenia na zimę. Zainwestuj w kilka wełnianych skarpet na sezon zimowy.

4. Skarpetki z kaszmiru:

Skarpetki z kaszmiru

Kaszmir to taka wysoka tkanina. Choć zwykle nie kojarzy się ze skarpetą, jest to po prostu idealna tkanina na skarpetki. Uszyta z polarowej warstwy koziego płaszcza chroni stopy przed zimowym chłodem i mrozem. Będąc odpornym na ogień, doskonale nadaje się również do przytulania się przed kominkiem.

5. Skarpetki z czarnej tuby:

Czarne skarpetki rurkowe

Czerń kojarzy się z mocą, elegancją i mocnym ubiorem. Czerń jest również kolorem każdej okazji iw równym stopniu dopełni każdą kreację biznesową i niezobowiązującą elegancję. Zaopatrz się w te czarne skarpetki w szafę bezbłędnie. Największą zaletą tego koloru nie będą plamy w tym kolorze wstrząsów.

6. Czerwone skarpetki rurkowe:

Czerwone skarpetki rurkowe

Czerwień jest intensywnym i ciepłym kolorem i powoli znajduje swoje miejsce w opatrunku energetycznym. Czerwień to także kolor kontrastów. Kiedy mężczyźni wybierają czerwone skarpetki, mówi się, że jest pewny swojej skóry, a kobietom te skarpetki nadają inny wymiar całej ich osobowości.

7. Różowe skarpetki rurkowe:

Różowe skarpetki rurkowe

Różowy to kolor kobiecy, ale to także kolor buntu. Kobiety wybierają różowe skarpetki rurkowe, aby uzupełnić swoje mocne stroje, podczas gdy mężczyźni, którzy są pewni swojej obecności, wybierają różowe skarpetki, aby uzupełnić monochromatyczne wybory.

8. Zielone skarpetki rurkowe:

Skarpetki w zielone rurki

Zielony to kolor witalności i zdrowia. To także jeden z popularnych kolorów sportu. Zielone skarpetki mogą nie być preferowanym kolorem do większości strojów biznesowych, ale czy jest to tak fajny kolor, aby afiszować się na co dzień lub podczas gry. Zachowaj jeden z tych niekonwencjonalnych elementów na niezobowiązującą okazję.

9. Podkolanówki do kolan:

Podkolanówki z wysokim stanem

Podkolanówki z długimi rurkami są częścią kultury sportowej. Jednak za długimi skarpetami kryje się również element naukowy. Podkolanówki wykorzystują siłę kompresji, aby poprawić zużycie tlenu, co jest dodatkową zaletą w grze. Te skarpetki są również powszechnie noszone przez osoby starsze, ponieważ pomagają zmniejszyć obrzęk stóp poprzez poprawę krążenia krwi.

Skarpetki rurki przeszły długą drogę z czasów monochromatycznych i sportowych. Te skarpetki są dostępne w żywych kolorach i są ciekawym wyborem do noszenia w biznesie lub na co dzień. Idealnie nadają się również do wylegiwania się i w razie potrzeby chronią przed żywiołami natury.