Arbuz to nie tylko soczysta przekąska w sezonie letnim. Raczej jest to również wspaniały wygaszacz skóry dla (prawie) wszystkich porów i scenariuszy skóry, od uszkodzeń słonecznych po przebarwienia i wszystko pomiędzy!

Dzięki zawartości wody w 93% i multidietytowemu agregatowi witamin A, B6 i C, nie nawilży Twojej skóry, ale również naprawi i ochroni Twoje pory i skórę. Postępuj zgodnie z poniższymi przepisami, aby wyglądać tak, aby sok z arbuza działał najlepiej na twoje pory i tłustą skórę.

Jak używać arbuzowego zestawu do twarzy dla skóry tłustej

Na rynku dostępnych jest wiele arbuzowych masek do twarzy w rozsądnej cenie. Zobaczmy, jak użyć arbuza na twarzy, aby uzyskać jasną i promienną skórę.

Jak zrobić i używać Watermelon Face Pack:

Oto 5 najlepszych Watermelon Face Pack dla zdrowej i błyszczącej skóry,

1. Pakiet na twarz z ogórkiem i arbuzem:

Zestaw do twarzy z ogórkiem i arbuzem

To najlepsze lekarstwo na arbuza na twarz, aby Twoja skóra była jasna i promienna. Ten domowy przepis na maseczki do twarzy koi skórę od środka i blokuje krem ​​nawilżający. Udowodniono, że jest to niesamowite dla osób, które martwią się oparzeniami słonecznymi lub opalaniem.

Metoda /Jak aplikować /Jak często należy to robić?

  • Jedna łyżka soku z arbuza.
  • Jedna łyżka soku z ogórka.

Dokładnie wymieszaj oba składniki i nałóż mieszankę na miejsce, w którym jest opalona. Pozostaw na 20 minut, a następnie zmyj wodą. Używaj tego raz dziennie, a Twoja skóra będzie pozbawiona opalenizny i jasna.

Dlaczego to działa:

Wcieranie arbuza w twarz wzbogaca właściwości detoksykujące, dzięki czemu oczyszcza martwy naskórek i odmładza skórę.

Ostrożność:

Jeśli poczujesz jakieś uczucie lub alergię, usuń okłady z twarzy.

Korzyści:

Zastosowanie arbuza do twarzy to opalanie, które w naturalny sposób zostanie usunięte w ciągu kilku tygodni. Bez chemii, bez produktu rynkowego, tylko w 100% ziołowy i czysty domowy przepis.

2. Pakiet twarzy z arbuza i banana:

Zestaw do twarzy z arbuzem i bananem

Arbuz jest dobry do usuwania nadmiaru oleju ze skóry, a dobroczynność banana jest dobra na pigmentację i trądzik. Skóra tłusta jest powodem trądziku, więc jest to najlepsza maska ​​​​arbuzowa na trądzik dla osób ze skłonnością do trądziku i pigmentacji.

Metoda /Jak aplikować /Jak często należy to robić?

  • Jedna łyżka miąższu arbuza.
  • Jedna łyżka pulpy bananowej.

Cały składnik wymieszaj w misce za pomocą szpatułki i nałóż na twarz i szyję. Pozostaw twarz zapakowaną do wyschnięcia na 20 do 25 minut. Następnie umyj ciepłą wodą.

Dlaczego to działa:

Jest to najlepszy zestaw do twarzy z arbuzem dla promiennej skóry, ponieważ zawiera witaminy, takie jak witamina B12, B6 i B2, które bardzo dobrze usuwają trądzik z korzeni i zapobiegają ich występowaniu..

Ostrożność:

Wypróbuj niewielką ilość maseczki do twarzy na dłoni. Jeśli nie czujesz swędzenia, nałóż go na całą twarz i szyję.

Korzyści:

Korzyści z twarzy arbuzowej to uzyskanie skóry pozbawionej pigmentacji dzięki temu naturalnemu składnikowi. Są naturalne i wolne od chemikaliów. Wypróbuj je i otrzymuj skórę bez pryszczy przez cały czas.

3. Zestaw do twarzy z arbuza i awokado:

Zestaw do twarzy z arbuzem i awokado

Arbuz ma silne właściwości przeciwutleniające, które przyczyniają się do zwalczania wolnych rodników uszkadzających komórki skóry. Ma 93% wody, która utrzymuje elastyczność i gładkość skóry. Wszystkie te cechy i błonnik pomagają arbuzowi zachować elastyczność skóry. Więc nie martw się o znak przeciwstarzeniowy, wypróbuj tę arbuzową twarz w domu i uzyskaj młodą i zdrową skórę.

Metoda /Jak aplikować /Jak często należy to robić?

  • Jedna łyżka miąższu arbuza.
  • Jedna łyżka miąższu z awokado.

Cały składnik wymieszaj w misce za pomocą szpatułki i nałóż na twarz i szyję. Pozostaw okład do twarzy do wyschnięcia na 30 minut. Następnie umyj ciepłą wodą.

Dlaczego to działa:

Oba owoce mają właściwości przeciwutleniające. Kwas tłuszczowy omega-3, witamina E i witamina C są dobre na zmarszczki.

Ostrożność:

Sprawdź wrażliwość swojej skóry, nakładając niewielką ilość mikstury na dłoń lub ucho.

Korzyści:

Martwe komórki Twojej skóry znikną, a powstanie nowych komórek nastąpi po nałożeniu arbuza na twarz.

4. Zestaw do twarzy z arbuza i jogurtu:

Zestaw do twarzy z arbuzem i jogurtem

Odwodniona skóra pozostawia suchość w Twojej skórze. Sucha skóra sprawia, że ​​wyglądasz starzej i wyglądasz na swój wiek. Wypróbuj więc domowy przepis na sok z arbuza na twarz, aby usunąć suchość ze skóry. Kwas mlekowy głęboko nawilża skórę i nadaje jej gładkość i miękkość.

Metoda /Jak aplikować /Jak często należy to robić?

  • Jedna łyżka miąższu arbuza.
  • Jedna łyżka jogurtu.

Wymieszaj cały składnik w misce i nałóż na twarz i szyję. Pozostaw okład do twarzy do wyschnięcia na 30 minut. Następnie umyj ciepłą wodą.

Dlaczego to działa:

Ta niepłynna pasta jest naładowana naturalnymi właściwościami jogurtu i arbuza. Zastosuj je i spraw, aby Twoja skóra była miękka.

Ostrożność:

Jeśli jesteś wrażliwy na jogurt, nie stosuj tego. Może to sprawić, że Twoja skóra będzie bardziej spierzchnięta i łuszcząca się.

Korzyści:

Jeśli skorzystasz z arbuzowej maski na twarz, suchość zniknie naturalnie z Twojej skóry, a zdrowa miękka skóra pojawi się już od pierwszego tygodnia.

5. Zestaw do twarzy z arbuzem i miodem:

Zestaw do twarzy z arbuzem i miodem

Miód od dziesięcioleci znany jest ze swoich właściwości detoksykujących. Oczyszcza skórę głęboko w środku i sprawia, że ​​staje się ona wolna od rodników. To naturalne zioło dla skóry.

Metoda /Jak aplikować /Jak często należy to robić?

  • Jedna łyżka miąższu arbuza.
  • Jedna łyżka miodu.

Wymieszaj cały składnik w misce i nałóż na twarz i szyję. Pozostaw okład do twarzy do wyschnięcia na 30 minut. Następnie umyj ciepłą wodą.

Dlaczego to działa:

To bardzo dobre opakowanie do twarzy z arbuzem dla skóry tłustej, aby skóra była wyjątkowo miękka i promienna.

Ostrożność:

Jeśli jesteś uczulony na którykolwiek składnik, nie nakładaj go.

Korzyści:

Miód jest dobry, aby poprawić jasność skóry poprzez naturalne złuszczanie skóry.

Wypróbuj te najlepsze domowe okłady do twarzy z arbuza w domu i uzyskaj promienną i zdrową skórę w domu. Są to dobrze zbadane domowe przepisy, które utrzymują miękkość skóry. Ten naturalny składnik bardzo dobrze działa na Twoją skórę. Więc dlaczego warto odwiedzić salon?.