Zamiast myśleć o zwykłym damskim stroju, który jest zdecydowanie dżinsem, etniczną kurtą lub topem, spróbujmy trochę zmienić, omawiając spódnice, które nie rzucają się od razu w kobiecy umysł, ale zdecydowanie po przeczytaniu tego artykułu byłby to umysł budząc myśl o zakupie spódnic, na liście spódnic na pewno znajdzie się jedna lub dwie koronkowe spódnice, ze względu na jej nieokreślony styl i design.

Istotną rolę odgrywa dobór długości i rodzaju spódnicy, długość i krój spódnicy powinien elegancko dopasowywać się do sylwetki i czuć się komfortowo po jej założeniu raczej ściągając ją w dół lub w górę w talii.

Proste i urocze koronkowe spódnice dla kobiet:

Ten artykuł wskazuje 9 najlepszych rodzajów koronkowych spódnic dla kobiet, a także wskazuje rodzaje linii spódnic.

1. Niebieska koronkowa spódniczka mini:

Spódnica mini z niebieskiej koronki

Ta dwuczęściowa tkanina, która jest wykonana z pojedynczego materiału koronkowego wyłożonego kontrastową tkaniną, spódnica jest zaprojektowana tak, aby była krótka, która opada tuż nad obszarem połowy uda, ten rodzaj koronkowych spódnic mieści się pod spódnicą o okrągłym kroju. Te koronkowe spódnice dobrze pasują do szczupłych dziewczyn, ładnej krętej sylwetki pań z długimi nogami.

2. Spódnica ołówkowa o średniej przepuszczalności:

Zrzut ekranu-2014-05-05-at-6.56.23-PM

Ta czarna koronkowa spódnica na średnim poziomie ma podszewkę, która opada od obszaru talii i opada do połowy uda, a następnie materiał koronkowy jest przezroczysty bez materiału podszewkowego, ten typ wzoru ma kształt Linia spódnica, która pasuje do pań szczupłych i o średniej wadze.

3. Biała koronkowa spódnica o średniej długości z czarnym szwem:

Biała koronkowa spódnica do połowy długości z czarnym szwem

Ten biały lub białawy materiał koronkowy, który ma podszewkę wewnątrz i czarny szew na zewnątrz, który tworzy owiniętą spódnicę, która ma szew kieszeniowy po bokach spódnicy. Ten rodzaj koronkowych spódnic ma prosty krój, który opada do obszaru ud i pasuje do szczupłych i umiarkowanych dziewcząt i kobiet.

4. Pomarańczowa koronkowa spódnica maxi:

Pomarańczowa koronkowa spódnica maxi

Ten jasnopomarańczowy materiał koronkowy to pełna spódnica maxi lub długa koronkowa spódnica w stylu miotły z podszewką w środku. Podszewka jest w tym samym kolorze co materiał koronkowy. Ten typ spódnicy dobrze pasuje do każdego typu sylwetki, szczególnie dla wysokich dziewcząt i pań.

5. Różowa koronkowa spódnica w kwiaty:

Różowa spódnica mini z koronki w kwiaty

Kwiatowy nadruk lub haft to jeden ze standardowych wzorów wykorzystywanych w projektowaniu odzieży damskiej. Do tej normy zalicza się również materiał koronkowy. Kwiecista spódniczka mini w różowym kolorze, która ma delikatne odcięcie od talii. Tego typu koronkowe spódnice dobrze pasują do cienkich lub umiarkowanie wyglądających ud.

6. Plisowana przezroczysta spódnica z koronki w kolorze róży:

Plisowana koronkowa spódnica w kolorze róży przezroczysta

Kolor Rosa to subtelny, ale żywy kolor, który dobrze komponuje się z ciemnymi crop topami. Ten typ spódnicy to spódnica z wysokim stanem z szerokim pasem i plisowanym materiałem koronkowym wychodzącym z pasa, który został zaprojektowany jako mini spódniczka z zamkiem błyskawicznym przymocowanym z tyłu spódnicy. Te spódnice dobrze pasują do dziewcząt z długimi nogami lub pań.

7. Spódnica z wysokiej niskiej niebieskiej koronki:

Spódnica z niebieskiej koronki z wysokim stanem

Ta niebieskawo zielona koronkowa spódnica z podszewką opadającą do kolan. Ten rodzaj konstrukcji jest fascynujący ze względu na zróżnicowanie długości. Przednia część spódnicy sięga do kolan, a tylna część do kostki, która nie ma podszewki od kolana do okolicy kostki, dzięki czemu wygląda na półprzezroczysty. Te designerskie koronkowe spódnice pasują do niskich lub wysokich dziewczyn.

8. Ciemnoniebieska spódnica Maxi z rozcięciem:

Ciemnoniebieska spódnica maxi z rozcięciem

Aby stworzyć wariację w projekcie minispódniczki, która wygląda bardziej modnie i fantazyjnie. Rozcięcie znajduje się z boku, który zaczyna się od kolana do okolicy kostki. Panie mogą poruszać się swobodnie i wygodnie bez żadnego dyskomfortu. Ten rodzaj koronkowych spódnic dobrze pasuje do średnich i wysokich dziewczynek

9. Wielowarstwowa koronkowa spódnica:

Wielowarstwowa koronkowa spódnica

Ta warstwowa spódnica z koronką jest typowym projektem cygańskim. Spódnica posiada kolorowy materiał koronkowy, który jest wycinany i zszywany w sekwencji kombinowanej wraz z zaprojektowaną bawełnianą tkaniną, która nadaje kontrastowy wygląd koronkowej spódnicy. Ten rodzaj koronkowych spódnic dobrze pasuje do każdego typu sylwetki i dobrze komponuje się z bawełnianym gładkim topem i szerokim elastycznym paskiem w stylu boho.

Noszenie idealnie dopasowanej spódnicy okazuje się najważniejszym kryterium wyboru spódnicy. Idealnie dopasowana spódnica odmładza 50-latkę, a najgorzej dopasowana spódnica może sprawić, że 16-latka będzie wyglądać starzej. Wypróbuj, zanim je zdobędziesz!!