Elastyczne dżinsy to wzór, który istnieje już od dłuższego czasu i nigdzie nie zniknie w najbliższej przyszłości. Tak duża liczba osób uważa, że ​​spodnie przedłużane lub dżinsy, jakkolwiek chcesz to nazwać, to absolutne nie, w każdym razie, gdy jest dobrze zrobione, może wyglądać oszałamiająco!

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety o orientacji seksualnej skłaniają się obecnie ku noszeniu rozciągliwych spodni. W każdym miejscu, w którym pójdziesz, zobaczysz męską i damską wściekłość na spodnie, która stale się rozwija.

dżinsy ze stretchem

Jest jedna rzecz, którą każdy dżins ma każdy partner i jest to sposób, w jaki po pewnym czasie się wydłużyły i okazały się zbyt luźne. Przydarzyło się to najprawdopodobniej każdemu z nas, którzy uwielbiają dżins, więc jak ludzie mogliby obejść ten problem?

Różne rodzaje dżinsów ze stretchem dla kobiet i mężczyzn:

Ponieważ jednak okoliczności są inne, masz fortunę, ponieważ tak duża liczba marek stworzyła dżinsy dla kobiet o różnym kroju i kreacjach, co sugeruje, że luźne, obwisłe spodnie to relikt dawnych czasów, a twoje spodnie nie rozszerzyć. Jeśli potrzebujesz idealnie dopasowanych spodni, dowiedz się, co oznaczają różnorodni producenci dżinsów i jak/bez ryzyka, że ​​będą one rozciągać się pod spodem.

1. Damskie dżinsy ze 100% bawełny ze stretchem:

Damskie dżinsy ze 100% bawełny ze stretchem

Szokująco ze 100% bawełnianym dżinsem, jest to tekstura, która będzie się stale wydłużać niezależnie od tego, co robisz. Ponieważ nie ma żadnego rozszerzenia w produkcji, oznacza to, że bawełniane struny same rosną i nigdy nie zmienią się w mniejszym rozmiarze, jaki miały jakiś czas temu. Bez wątpienia można je prać i suszyć na gorąco, co na krótko je skurczy; jednak ponownie przedłużą się do tyłu.

2. Dżinsy z przyciemnionym spłukiwaniem dla mężczyzn:

Męskie dżinsy z przyciemnionym spłukiwaniem

Przyciemnione męskie dżinsy ze stretchem są blisko pierwszego surowego początku nieprzetworzonego dżinsu, ale były prane więcej niż raz, aby zachować cieniowanie, a jednocześnie uwolnić jędrność, która towarzyszy surowemu dżinsowi.

3. Mieszanki rozciągliwe 98/2:

Mieszanki rozciągliwe 98/2

Spodnie z 2% domieszką Lycry i 98% bawełną i rozciągają się, ale nie tak mocno jak nieelastyczny denim. To są te, które wylądują najbardziej w świetle faktu, że nie mają w sobie zbyt wiele do regeneracji. To standardowa kosmetyka przedłużanych spodni dżinsowych i po kilkukrotnym założeniu będą luźne i wydłużają się.

4. Rozciągliwe dżinsy w stylu vintage:

Elastyczne dżinsy w stylu vintage

Przeznaczony dla osób, które potrzebują przestarzałych rzeczy – teraz pranie w stylu vintage eliminuje czas zmiękczania kolejnego zestawu spodni (coś, co może zająć lata).

5. Elastyczne dżinsy z mieszanki bawełny i poliestru dla kobiet:

Dżinsy ze stretchem dla kobiet z mieszanki bawełny i poliestru

Te dżinsy ze streczem dla mężczyzn w żaden sposób nie rozciągnęły się. Są sztywniejsze i nie są najwygodniejszymi spodniami, mają tendencję do mało biegania ze względu na nierozciągliwe rozważania, ale nie rozciągają się naprawdę poważnie i zachowują swój kształt i rozmiar z mnóstwem zużycia.

6. Męskie klasyczne dżinsy do prania:

Męskie klasyczne pranie dżinsy

Wzorowe pranie najlepiej nadaje się do bardziej swobodnych spodni (luźnych i świetnych) noszonych, aby dodatkowo cieszyć się przestojami.

7. Męskie jeansy ze stretchem:

Męskie jeansy ze stretchem

Denim jest bardzo delikatny i rozciągliwy, podobnie jak legginsy, jednak materiał jest grubszy, więc dopełniają się jak spodnie. Bardziej wytrawne adaptacje to mieszanka poli/bawełny; jednak te bardziej nowoczesne mają elastan i lycrę. Jeansy skinny ze stretchem są teraz bardzo modne.

8. Luźne/luźne dżinsy dla mężczyzn:

Luźne/luźne dżinsy dla mężczyzn

Ten krój jest odpowiedni dla osób z większą ilością wołowiny na górze i podobnie pełniejszymi nogami. Swobodny/swobodny krój spada do wszystkich celów i celów prosto z części środkowej, zwisając faktycznie i zgodnie z kształtem nóg użytkownika.

9. Dziewczęce dżinsy Super Stretch / Jegging:

Dziewczęce dżinsy superstreczowe / jegging

Jeśli chodzi o świetne Jegging lub Super Stretch Jean, które są w dużym stopniu dobrze znane i gdziekolwiek dzisiaj, powinieneś być czujny. Mogą być naprawdę przyjemne i tak samo rozciągliwe jak rajstopy, ale jeśli nie zrobisz ich dobrze, wydłużą się i opadną, podobnie jak świetna mieszanka 98/2. Te dżinsy są również w czarnych obcisłych dżinsach.

10. Męskie dżinsy ze stretchem Levi’s:

Męskie dżinsy ze stretchem Levi's

Są wyjątkowo rozciągliwe i przyjemne, z niewielkimi właściwościami wydłużającymi. Zależy to jednak od ilości, w jakiej je nosisz.

11. Super rozciągliwy/zachowujący kształt Denim:

Super rozciągliwy/zachowujący kształt Denim

Jest to mieszanka zadziwiającego rozciągliwego materiału, który bez szkody dopasowuje się do kształtu, delikatnej bawełny i mieszanki poliestru, aby utrzymać ją w konfiguracji. Przypominają bardzo elastyczne dżinsy dla mężczyzn, które mogą mieć prawie 2 rozmiary; jednak dopasowują się do ciała i trzymają jak pończochy.

12. Rozciągliwe dżinsy o prostym / wąskim kroju:

Dżinsy o prostym kroju / slim fit ze stretchem

Spodnie o prostym / cienkim kroju pasują do większości typów sylwetki, ale szczególnie dobrze pasują do osób, które wymachują dopasowaniem i atletyczną sylwetką. Spodnie powinny nieznacznie obejmować uda, kolana i łydki, jednocześnie rozluźniając się wokół dolnych partii nóg.

13. Męskie dżinsy do biegania:

Męskie dżinsy do biegania

Są to mieszanki dżinsów, które łączą dżins i spodnie dresowe, tworząc delikatny, przyjemny dżins z oddychaniem. Obecnie, w zależności od tego, jakie pranie i kroje kupisz i niezależnie od tego, czy kupisz bardziej doprawiony, unikalny zestaw Jogg Jeans, czy też świeższy, będą się przedłużać.

14. Dopasuj obcisłe dżinsy męskie:

Dopasowane obcisłe dżinsy męskie

Spodnie wyglądają niesamowicie z koszulką z długimi liniami i butami tenisowymi w stylu retro dla miejskiego klimatu lub z przyciętym płaszczem motocyklowym i butami Chelsea, gdy kierujesz rockowym szykiem.

15. Elastyczne dżinsy od Lee:

Elastyczne dżinsy od Lee

Jeśli potrzebujesz świetnego dżinsu z bardziej nieelastycznym lub grubszym dżinsem, a jednocześnie nie znosisz ułożenia spodni w pośladkach i nogawkach, to załóż je naprawdę ciasno i przedłuż. Możesz je przedłużyć na mokro, nakładając wąż na ciasne obszary i nosząc je, aż będą idealnie pasować.

Dżins ma na celu modelowanie sylwetki, rozszerzając się, a jednocześnie ujędrniając zmarszczki i anomalie w miarę upływu czasu noszenia. Elastyczne dżinsy powinny być wygodne, bez konieczności rezygnacji ze stylu i pozostać w pewnym stopniu opływowe, co można poprawić, znając Twoje rzeczywiste dopasowanie lub oszacowanie części środkowej. W każdym razie otwartość dżinsowych spodni na masy nie oznacza, że ​​zakup pary przebiega bez żadnych problemów.